BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ilir Meta ka marrë vesh lajmin se do ta arrestojnë, Ismailaj kishte frikë se mund ta eliminonin në qeli, nëse ai ka dalë kundër ish-presidentit është hapur ‘Kutia e Pandorës’, nga pazaret që thurnin në ish-bllok, te bisedat në Pragë dhe mes...

Romeo Kara: Ilir Meta ka marrë vesh lajmin se do ta arrestojnë,
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Sherri mes Metës e Monikës lojë për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja pse u largova nga Iliri dhe pse PL është një eksperiment i dështuar, ish-presidenti do të ketë të njëjtin fati si Berisha

Spartak Braho: Sherri mes Metës e Monikës lojë për të
x
BREAKING NEWS

Gjykata e Lartë merr në dorë vrasjen e Azem Hajdarit, në 23 maj merret vendimi për Izet Haxhinë, avokati i tij jep detajet e forta: Plani ishte për të vrarë Saliun në ’98, jo ish-deputetin demokrat, ja 23 provat që ish-truproja disponon për krimet e Be...

Gjykata e Lartë merr në dorë vrasjen e Azem Hajdarit, në 23
x
BREAKING NEWS

Avokati Arben Llangozi rrëfen detajet “bombastike” për “SKY ECC” dhe dosjen “McGonigal”, në përgjime ka rënë edhe Edi Rama, ja të fshehtat nga koncesioni prej 20 milionë euro që ka përfituar ish-agjenti i FBI nga kryeministri shqiptar...

Avokati Arben Llangozi rrëfen detajet “bombastike” për
x
BREAKING NEWS

Myslim Murrizi: Gazment Bardhi dhe Sali Berisha nuk janë bashkë, gjysma e grupit parlamentar të PS kanë vila në Lalëz dhe shtëpi te rezidenca e Gentiana Sulës, ja si rrëzohet Rama nga pushteti

Myslim Murrizi: Gazment Bardhi dhe Sali Berisha nuk janë bashkë,
x
BREAKING NEWS

E akuzoi se nuk kanë denoncuar korrupsionin, Endri Shabani nxjerr blof gazetarin Klodian Tomorri, zbulon disa nga skandalet e bëra publike nga Nisma Thurje dhe del hapur në mbështetje të SPAK

E akuzoi se nuk kanë denoncuar korrupsionin, Endri Shabani nxjerr blof
x
BREAKING NEWS

Eksperti i ekonomisë, Fatos Çoçoli: Ja sa do të jetë rritja e pensioneve që do të realizohet në tetor, skema që po ndiqet dhe detajet nga dy bonuset që do të marrë mosha e tretë për këtë vit

Eksperti i ekonomisë, Fatos Çoçoli: Ja sa do të
x
BREAKING NEWS

Pakti për emigrantët/ Reagojnë mediat italiane: Engjëll Agaçi, njeriu kyç në marrëveshjen Shqipëri-Itali, një ish-avokat i...

Pakti për emigrantët/ Reagojnë mediat italiane: Engjëll
x

Gossip

Ndodh e papritura! Meritoni i shkon Eglës te krevati dhe e përqafon, shikoni si reagon Ilnisa (Video)

Ndodh e papritura! Meritoni i shkon Eglës te krevati dhe e përqafon,

Që prej mbrëmjes së djeshme, Egla, Meritoni dhe Ilnisa gjenden të skualifikuar nga loja e "BBVIP" dhe të izoluar në "Dhomën e Bardhë", aty ku do të presin deri të shtunën vendimin e publikut, nëse do të rikthejë dy prej tyre në shtëpinë më të ndjekur në Shqipëri. 

Kujtojmë se aktorja dhe cifiti, u skualifikuan me zarfet e zinj respektivë nga produksioni, për një situatë që i lidhte të tre, ndërsa vendimi për t'i mbyllur në "Dhomën e Bardhë", ose ndryshe edhe në "Torturën e Bardhë", është pritur në mënyra të ndryshme nga publiku, ndërkohë që të gjithë janë kuriozë si do të qëndrojnë ata 3 ditë brenda 4 mureve, me njëri-tjetrin. 

E në fakt, duket se bashkëjetesa nuk do të jetë edhe aq e keqe, pasi ditën sot, Egla dhe Meritoni, si rrallë herë, e kanë nisur me një përqafim, duke u përpjekur të "ulin gjakrat" e ditëve të shkuara. 

Po ashtu gjatë ditës është vënë re se ata edhe janë stërvitur bashkë dhe janë përpjekur të komunikojnë, pavarësisht temës, ndërsa Egla me Ilnisën e kanë pasur më të vështirë qëndrimin bashkë, duke debatuar më shumë se folur. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)