BREAKING NEWS

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te Rithemelimi, nis skenari i 2005 për rikthimin në pushtet të familjes “Berisha”, ja surprizat që pritet të ndodhin në zgjedhjet ë 2025

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te
x
BREAKING NEWS

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh prapaskenat e vendimit të Gjykatës së Apelit për kalimin e vulës dhe logos së PD te Rithemelimi

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh
x
BREAKING NEWS

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi për Ilir Metën, ja si do të dalë jashtë loje presidenti i PL dhe pse vendimi i Gjykatës së Apelit është politik, juristja Brizida Gjikondi zbulon të pathënat

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi
x
BREAKING NEWS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave, paralajmëron furtunë në listat e zgjedhjeve të 2025, shtyhet për në shtator takimi me emigrantët në Londër e Gjermani, ja kur do të mbahet Kongresi i PS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave,
x
BREAKING NEWS

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja 10 dosjet që po “kopsit” SPAK, gazetari zbardh emrat “VIP” të rrezikuar dhe tregon provat tronditëse që ka zbuluar drejtësia e re për disa deputetë të Kuvendit

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja
x
BREAKING NEWS

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130 mijë punonjësit e administratës në vend, zbardhet skema e re që do të ndiqet edhe për bashkitë

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130
x
BREAKING NEWS

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të marrë para nga koncensioni i sterilizimit, dalin dokumentet, ja si u largua menjëherë pas thellimit të hetimeve nga SPAK

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës që po thur nga banesa me besnikët e tij për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja vepra penale që ka kryer Flamur Noka për interesat e ish-kryeministrit

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës
x

Gossip

"Ti na trego kë ke mik një herë", banorët e "BBVA", shpërthejnë ndaj produksionit, shprehen se është i korruptuar

"Ti na trego kë ke mik një herë", banorët e

Kur premtohen surpriza nga një spektakël,gjëja e fundit që imagjinojmë është një spektakël skandalesh.
Duket sikur skaleta e Top Channel shkon në kosh gjithmonë sepse situata ju del nga duart nga njerëzit që vetë i zgjodhën për “Show”

Çfarë ndodhi tani?
Epo aktorja Olta Gixhari dhe Tea Trifoni në një bisedë me Luizin kanë lënë të kuptohet se ka vend për dyshim qëndrimi i tij ende në shtëpi pas gjithë gjërave që kanë ndodhur me të.

“Ti na trego kë ke mik një herë, se ta kam bërë këtë pyetjen disa herë. Na trego kë ke mik këtu brenda” janë disa nga fjalët e Oltës të cilat i mbështet edhe Tea duke thënë “Edhe unë e mendoj këtë ”
Nuk do të ishte në fakt hera e parë pasi edhe kur Olta po bisedonte në dhomë rreth kësaj gjëje,asaj herën e parë ju kërkua të rregullonte mikrofonin(edhe pse mikrofoni s’kishte asnjë problem) dhe pastaj u thirr në dhomën e rrëfimit.

Aty tek ajo dhoma bëhet gjithë loja e Top-it që këtë vit spo mbledh dot asnjë banor në asnjë formë..
Skaleta del para çdo Prime në internet,banorët ‘flasin më shumë seç duhet’ ,Luizi ju doli nga parashikimi dhe nuk po e ndalin dot as ate e as dronat,pësuan sulm kibernetik në internet dhe ende nuk kemi shkuar në gjysëm të rrugës..