BREAKING NEWS

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që ka pasur Serbia që nga koha e Nikola Pashiç

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që
x
BREAKING NEWS

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më të mira në Shqipëri

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më
x
BREAKING NEWS

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King Smith kërkon të nisë hetimi penal ndaj të korruptuarve, thirrje autoriteteve të vihen në lëvizje për vendimet e Londrës

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara zbardh për herë të parë provat përvëluese që do fundosin Metën për aferën “CEZ-DIA”, ja dëshmitë që ka në duar SPAK, roli i Sali Berishës dhe lëvizja e papritur e Ismailajt që mund “të hedhë në erë” hetimet

Romeo Kara zbardh për herë të parë provat
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani e konfirmon, SPAK nis hetimin për kullën e Zenit të Berishës në mes të Tiranës, caktohet prokurori i çështjes, ja provat nga dosja që rrezikojnë të fundosin pushtetarë të lartë dhe biznesmenë të njohur, zbardhen emrat që po hetohen...

Altin Dumani e konfirmon, SPAK nis hetimin për kullën e Zenit të
x
BREAKING NEWS

Dosjet e korrupsionit mbushin zyrat e SPAK, SHBA mesazh kërcënues politikës shqiptare për ditët e zeza që po trokasin

Dosjet e korrupsionit mbushin zyrat e SPAK, SHBA mesazh kërcënues
x
BREAKING NEWS

Dështon këtë javë mbledhja e “non-gratave” me dezertorët e Lulzim Bashës, Bardhi qejfmbetur nga Berisha pas refuzimit të postit të Sekretarit të “Foltores”

Dështon këtë javë mbledhja e “non-gratave” me
x
BREAKING NEWS

Më 3 tetor vendoset fati i Shkëlzenit, ja si mund të marrin kthesën e madhe hetimet e dosjes së “Gërdecit” për djalin e Sali Berishës, familjarët e viktimave kërkojnë dëshminë e 12 dëshmitarëve të tjerë, mes tyre krushkun e Fatmir Mediut...

Më 3 tetor vendoset fati i Shkëlzenit, ja si mund të marrin
x

Gossip

“Tradhtojnë për pasion”/ Astrologe Meri Shehu zbulon shenjën më të pabesë të horoskopit: Janë budallenj në...

“Tradhtojnë për pasion”/ Astrologe Meri Shehu zbulon

Astrologia e njohur, Meri Shehu, ishte sot e ftuar në emisionin “Wake Up” në Top Channel, ku bëri parashikimin e shenjave të horoskopit për muajin qershor.

Mëri ka treguar specifikisht për çdo shenjë se çfarë të mira dhe të këqija i presin. Ajo u pyetur se cila nga shenjat është më e pabesë nga ana sentimentale dhe u shpreh: 

“Zakonisht shenjave që nuk i zihet besë, janë ato shenjat e lëvizshme, të paqëndrueshme, që janë të paqëndrueshme edhe në punët e tjera sepse kështu e kanë karakterin, janë shenja që sjellin ndryshimet. Janë Peshqit, Binjakët, Shigjetarët që janë të zjarrtë, Ujorët që janë të lirë dhe të pavarur.

Por ata që e bëjnë pabesinë shumë më të dukshme, më të prekshme dhe me shije jo të mirë janë Peshqit dhe Binjakët, kurse Dashët tradhtojnë për pasion, është gjë tjetër, janë si budallenj në tradhtinë e tyre, marrin kot”.