BREAKING NEWS

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret Rama-Berisha me amnistinë penale, ja si u liruan të korruptuarit dhe “puçi” që iu bë SPAK

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret
x
BREAKING NEWS

Priten presat e Sali Berishës për t’u rikthyer në Parlament, nga heqja e pagës dhe çdo përfitimi financiar, te djegia e mandatit, ja si do të nxirret jashtë politike “non-grata”

Priten presat e Sali Berishës për t’u rikthyer në
x
BREAKING NEWS

Ervin Karamuço jep detajet nga projekti i bujshëm i Londrës për të fundosur pushtetarët e lartë të korruptuar, ja kush i ka mbledhur provat për britanikët që shpallën “non-grata” Sali Berishën, në “listën e zezë” politikanë nga e djathta edhe nga e maj...

Ervin Karamuço jep detajet nga projekti i bujshëm i Londrës
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela nxjerr detajet tronditëse, vrasësit që hoqën qafe Azem Hajdarin ishin nisur për të eliminuar Sali Berishën, ja kush i ka në duar provat që do të hapin “Kutinë e Pandorës” për dosjen e “shekullit”

Spartak Ngjela nxjerr detajet tronditëse, vrasësit që hoqën
x
BREAKING NEWS

Zbardhet skema që po ndjek Edi Rama për të “mbërthyer” SPAK, konstuticionalistë dhe analistët ngrenë alarmin, përplasje të forta brenda “Rithemelimit”

Zbardhet skema që po ndjek Edi Rama për të
x
BREAKING NEWS

U dhunua në mes të ish-Bllokut, zbardhen detaje të reja nga sulmi ndaj avokatit të ish kryeministrit Sali Berisha, dyshohet se shkak ishte…

U dhunua në mes të ish-Bllokut, zbardhen detaje të reja nga sulmi
x
BREAKING NEWS

Londra aktivizon planin sekret për të zbuluar lidhjet e politikanëve shqiptarë me kriminelët, vjen sot në Tiranë Lord Dingeman,  trajnime prokurorëve të SPAK për pastrimin e parave dhe sekuestro pronave, ja emrat “VIP” të rrezikuar, zbardhet projekti b...

Londra aktivizon planin sekret për të zbuluar lidhjet e
x
BREAKING NEWS

Ja kush e dha urdhrin për të vrarë Servet Pëllumbin dhe si bandat shtetërore të drejtuara nga gjenerali Agim Shehu na zunë pritë tek Ura e Dajlanit, Spartak Braho kujton dhunën e ’96-ës dhe zbulon bisedën brenda makinës me zyrtarin e lartë të PS...

Ja kush e dha urdhrin për të vrarë Servet Pëllumbin dhe si
x

Gossip

“Vajza si ty luten të jenë shoqet e mia”, Françeskës s’i del inati, ofendon keq Heidin: Shko me të dashurin nëpër...(Video)

“Vajza si ty luten të jenë shoqet e mia”,

Tensionet në shtëpinë e “Big Brother Vip” duket se nuk paskan fund. Françeska është përplasur sërish me Heidin dhe nuk është kursyer aspak me ofendime. Teksa banorja po konsumonte në tavolinë me Romeon, Françeska i afrohet dhe i thotë se është një femër e dështuar që kërkon vëmendje duke shkuar nga një “reality” në një “reality” tjetër.  Ajo ka vijuar me ofendime duke i thënë se evetmja gjë që Heidi di të bëjë është të “llapet” nëpër cepat e shtëpisë me të dashurin.

Pjesë nga debati:

Françeska: O zemra e vogël unë s’të përfill fare. Vajzat si ty luten që të jenë shoqe me mua. Ti nga ajo që erdhe m’u afrove mua doje të më bëje shoqe, por kur e pe që s’jam aq kapacitet i ulët sa je mësuar të merresh ti, tentove të më përdorje. Ti je një qen i lagur. Shko llapu nëpër cepat e shtëpisë, se aq kapacitet ke që të dalësh pak në kamer. Ec tani. Femër pa lidhje. Je duke shkuar nga një reality në një reality, për vëmendje.

Heidi: Unë jam ajo që të çmend ty.

Françeska: Je një “fucking loser” që kalon dhe provokon për pak vëmendje.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)