BREAKING NEWS

A do kandidojë Rudina Hajdari për kreun e PD? Ish-deputetja habit me përgjigjen

A do kandidojë Rudina Hajdari për kreun e PD? Ish-deputetja habit me
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu bën paralajmërimin e frikshëm: Nëse SHBA dhe BE tërhiqen, sovraniteti i Kosovës...

Kreshnik Spahiu bën paralajmërimin e frikshëm: Nëse SHBA dhe
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri të Kosovës/ Deputeti demokrat ngre alarmin dhe plas deklaratën ‘bombë’: Agjentët rus në Nish po pajisen me pasaporta diplomatike serbe

Tensionet në Veri të Kosovës/ Deputeti demokrat ngre alarmin dhe
x
BREAKING NEWS

“Kemi një ndarje mes pozitës dhe opozitës shqiptare”/ Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat e forta: Ja pse Rama ka zgjedhur partnere Turqinë, ndërsa Berisha ka Greqinë?

“Kemi një ndarje mes pozitës dhe opozitës shqiptare”/
x
BREAKING NEWS

Goditi Sali Berishën me grusht në protestën e 6 dhjetorit, përfundon akti i ekspertimit për Gerti Shehun, ja kërkesa e papritur e Prokurorisë

Goditi Sali Berishën me grusht në protestën e 6 dhjetorit,
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në Vlorë, plagoset me thikë 64-vjeçari, policia zbardh detajet

Plas sherri në Vlorë, plagoset me thikë 64-vjeçari,
x
BREAKING NEWS

Çfarë pritet të ndodhë të hënën? Eksperti i sigurisë zbardh skenarin për Veriun e Kosovës

Çfarë pritet të ndodhë të hënën? Eksperti i
x
BREAKING NEWS

Gati për atentat? Lëvizte i armatosur në bregdetin e Borshit, e pëson keq 38-vjeçari

Gati për atentat? Lëvizte i armatosur në bregdetin e Borshit, e
x

Gossip

VIDEO/ A do jetë Donaldi pjesë e “Më lër të flas”? Romeo zbulon si qëndron e vërteta

VIDEO/ A do jetë Donaldi pjesë e “Më lër të

Dy vëllezërit Veshaj do jenë sërish bashkë në krye të emisionit ‘Më lër të flas’. Edhe pse tërhoqën vëmendje me spotin e parë të emisionit, ku shfaqej Romeo i cili tregonte se do ishte i vetëm në moderim, sot u zbuluan prapaskenat, e pjesë e saj shihet të jetë edhe Donaldi.

Ai qëndron i ulur te regjia, duke i hequr zërin Romeos, i cili moderon i vetëm në skenë. ‘Më lër të flas’- i thotë në fund Romeo, vëllait të tij.

E pra, spoti i parë e mori vëmendjen që donin për nisjen e programit të tyre. Tashmë s’ka asnjë dyshim, që Donaldi dhe Romeo do jenë sërish në krye të programit, e që asnjëri nuk do largohet nga ekrani.

“S’të lë njeri rehat ta shijosh suksesin vetëm. S’ta do njeri të mirën sot”– shkruan Romeo në Instagram.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Romeo Veshaj (@romeoveshaj)