BREAKING NEWS

Artan Hoxha: Laert Haxhiu u kap pak ditë pasi hyri në Greqi nga Shqipëria, ishte pajisur me dokumente greke

Artan Hoxha: Laert Haxhiu u kap pak ditë pasi hyri në Greqi nga
x
BREAKING NEWS

"Arjan Ndojin e përmendi zv.kryeministri si të lidhur me bandat"/ Artan Hoxha zbardh prapaskenat e atentatit të bujshëm

"Arjan Ndojin e përmendi zv.kryeministri si të lidhur me
x
BREAKING NEWS

Fredi Beleri padit Artan Hoxhën dhe Klodiana Lalën? Ja reagimi i gazetares

Fredi Beleri padit Artan Hoxhën dhe Klodiana Lalën? Ja reagimi i
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela zbulon qëllimin kryesor të Vuçiç, ja gabimi foshnjërak për situatën e tensionuar në Veri

Spartak Ngjela zbulon qëllimin kryesor të Vuçiç, ja
x
BREAKING NEWS

Çfarë po i bën Albini Kosovës? Plas keq në emision, Bushati ‘përplaset’ me politikanin e njohur kosovar

Çfarë po i bën Albini Kosovës? Plas keq në emision,
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri të Kosovës, reagon Borrell dhe paralajmëron palët: Kemi 3 kërkesa të qarta! Dështimi do sjellë pasoja të rënda

Tensionet në Veri të Kosovës, reagon Borrell dhe
x
BREAKING NEWS

A keni kontaktuar me Kurtin? Zv/Kryeministri i Maqedonisë së Veriut habit me përgjigjen

A keni kontaktuar me Kurtin? Zv/Kryeministri i Maqedonisë së Veriut
x
BREAKING NEWS

Mentor Kikia flet për rezultatin e zgjedhjeve të 14 majit, ja çfarë do të ndodhë me kandidatët e bashkive që janë shpallur fitues nga votat e burgut

Mentor Kikia flet për rezultatin e zgjedhjeve të 14 majit, ja
x

Gossip

VIDEO/ Dha dorëheqjen para se të futej në “BBV”, Luizi i tregon Kiarës çfarë do bëjë sapo të dalë jashtë

VIDEO/ Dha dorëheqjen para se të futej në “BBV”,

Gjëja e parë që do bëjë Luiz Ejlli sapo të dalë nga shtëpia, është të gjejë punë. Këtë ia tha sot Kiarës, teksa ishin të shtrirë në krevat, duke marrë veten pas festës së çmendur që bënë në oborr.

Ti do rrish me mua sa të dal unë. Duhet me prit të gjej punë unë

Më pas, ai u shpreh i bindur se do ta fitojë këtë edicion.

“Do ta fitoj, nuk rri kot unë. Duro sa ta fitoj unë

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

Kujtojmë se Luizi ka zbuluar kohë më parë brenda shtëpisë se ka qenë i punësuar në Koorporatën Elektroenergjitike Shqiptare (KESH) deri në momentin që vendosi të bëhej pjesë e emisionit.

Këngëtari tha se KESH-i nuk i ka dhënë leje me arsyen se do u prishej imazhi nga ai. Duke parë popullaritetin që Luizi ka tani, me siguri KESH është penduar për atë ç’ka bërë.