BREAKING NEWS

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të ndodhi nga nënkryetarët deri te emërimet e mbështetësve që janë në pozicionin e anëtarëve të Kryesisë

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO, Samiti për Ukrainën nuk ishte reklamë për kryeministrin, ja plani amerikan që po thuret në fshehtësi të plotë për Shqipërinë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO,
x
BREAKING NEWS

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit dhe rrëfen të pathënat e 20 shkurtit 1991: Ja mashtrimet e Sali Berishës, bustin e Enver Hoxhës e bëri vetë gati për ta rrëzuar diktatura

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit
x
BREAKING NEWS

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner pasuritë e tij, udhëtimet, shtëpitë dhe dyshimet për llogari të fshehura bankare në Maltë, ja aferat që mund të fundosin deputetin, nga abuzimet në projektin e rrugës Tiranë-Elbasan, te dosja e ...

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit në shtëpi, “zbret” në terren dhe kërkon të marrë kreun e opozitës

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit
x
BREAKING NEWS

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment Bardhit, kodet e tyre mafioze për të kërcënuar njëri-tjetrin, lidhjet me oligarkët, prapaskenat e akuzave të fshirjes së serverëve në “21 janar” dhe detajet nga lufta e madhe që ka plasur për ...

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që mund të shpëtojë Sali Berishën nga ‘arresti në shtëpi’ dhe rasti i vetëm kur mund t’i digjet mandati si deputet, pse ish-kryeministri mund t'ia hedhë paq nëse hetohet dosja e ‘21 Janarit’...

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të mbuluar krimin e 21 Janarit 2011, skema për t’ia faturuar vrasjet opozitës, sajesa e plagëve nga afër dhe shpërblimi që iu dha gardistëve, gati të çojmë në SPAK një video që nuk e ka parë Prokuro...

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të
x

Gossip

Video/ Pas Luizit, edhe Kiarës i ndodh e papritura, çifti ka probleme me...

Video/ Pas Luizit, edhe Kiarës i ndodh e papritura, çifti ka

Ditën e djeshme, këngëtari i njohur ka rrëfyer se i kishin mbyllur profilin e tij zyrtar në Instagram. Ai madje vendosi që këtë rast ta kallëzonte në sektorin e krimit kibernetik.

Pasi artisti arriti ta rimerrte profilin e tij, mesa duket është Kiara ajo që po përballet me disa probleme në profilin e saj.

Moderatorja e njohur ka bërë një postim në profilin e saj, përmes të cilit ka treguar se e ka të pamundur të hapë “broadcast channel”, të cilin fansat ia kanë kërkuar shumë.

Ajo madje ka kërkuar mendimin e ndjekësve të saj në rrjetet sociale, nëse mund ta ndihmonin që ajo të hapë kanalin e saj në Instagram, që të komunikojë sa më shumë me ta.

“Nuk e di pse nuk e hap dot “broadcast channel”. E di që ma keni kërkuar shumë dhe unë kam shumë dëshirë që ta hap por ka ndonjë problem Instagrami im pasi nuk ma jep fare si opsion. Nëse keni ndonjë ndihmë të vogël që mund të ma jepni, mund të më sugjeroni se si mund ta hap”, shprehet Kiara në videon e postuar në profilin e saj.