BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep fonde për shtesë personeli të BKH dhe këshilltarë ligjorë që do asistojnë prokurorët në luftën kundër korrupsionit

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep
x
BREAKING NEWS

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e zezë” e kompanisë, tërhiqen nga 600 milionë euro investime pa asnjë pikë nafte, bie propaganda e fondit 500 milionë euro të pensioneve të kryeministrit

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë pazare me qeverinë në Shqipëri, “Freedom House” jep alarmin, prania e korrupsionit, tentativat e vazhdueshme të Berishës për të destabilizuar vendin dhe sabotuar SPAK shqetësuese, zbardhet raporti ...

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në 2025 nuk do të jetë më kryeministër dhe po fituan socialistët me vota, ja rreziku që e pret

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po bëhet “kurban” i tij, çifti në krizë të thellë pas fundosjes nga SPAK

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po
x
BREAKING NEWS

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe nënës së saj që vuri në lëvizje SPAK, i gjithë burimi i pasurisë përrallorë të familjes “Meta” i ka tek dhurimi i 500 m2 tokë dhe kursimi i 5 milionë lekëve, pallati dhe vila e tyre “mbinë si me ...

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe
x

Gossip

(VIDEO) Degradon situata mes dy moderatoreve të njohura të 'Top Channel'! "Unë nuk e çaj..."/ Jerina shpërthen LIVE ndaj Dalina Buzit dhe ia përplas të gjitha në fytyrë: Një i frustruar mbetet gjithmonë...

(VIDEO) Degradon situata mes dy moderatoreve të njohura të 'Top

Statusi që Jerina kishte bërë në Instastory së fundmi solli debate mbrëmjen e të mërkurës në "Goca dhe gra". "Dancing do mbarojë shpejt, por helmit që keni në bark ça do i bëni. Një i frustruar mbetet gjithmonë i frustruar", shkruante Jerina. E pyetur për këtë status, ajo u shpreh se i duken të tepërta komentet negative në spektaklin e kërcimit, duke iu drejtuar Dalinës.

(VIDEO) Degradon situata mes dy moderatoreve të njohura të 'Top

Jerina: Unë vij nga bota e televizionit, e njoh shumë mirë televizionin, mënyrën si zgjidhen personazhet, pse janë në një pozicion apo në një tjetër dhe ajo çfarë nuk kam kuptuar në këtë Dancing negativiteti ekstrem që është përçuar. Ndërkohë që Dancing ka qenë një spektakël i bukur, që mblidhte të gjithë familjen, por ky ka qenë një Dancing i hidhur. Çdo koment ka qenë negativ. E kam parë, e kam analizuar dhe komentet negative janë falas. Duket sikur ai pozicioni që ke po e shfrytëzon dhe po thua më erdhi rasti për të shtypur kokën sepse ky është momenti im. Nga ana educative kjo është shumë e rëndë.

(VIDEO) Degradon situata mes dy moderatoreve të njohura të 'Top

Dalina: Ç’do të thotë nga ana edukative është shumë e rëndë? Të thuash të vërtetën?

Jerina: Të thuash nuk kërceve mirë është tjetër gjë, të bësh komente nga ana jote është e tepërt për mendimin tim.

Dalina: Çfarë do bëjmë ne çdo natë? Meqë njeh televizionin.

Jerina: Nëse ti je duke punuar për Instagramin tënd patjetër që këtë do vazhdosh të bësh

Dalina: Të tërë punojmë për interesin tonë.

Jerina: S’më pëlqen ky sensi të bëjmë më të keqen që të shtohet debati dhe të klikohemi.

Dalina: Nëse e njeh televizionin duhet ta dish që po bëre kështu siç thua ti ka vdek spektakli fare

Jerina: Pra ti po e bën për show. Atëherë je e padrejtë me njerëzit. Të gjithë njerëzit që ftohen për të votuar, po votojnë për show-n e Dalinës.

Dalina: Po Dancing entertainment (argëtim) është. Unë s’e kam personale me asnjë. S’kam interes, ti Jerina mendo çfarë të duash. Unë them çfarë mendoj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Goca & Gra (@gocadhegra)