BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon planin e errët që thurën Meta dhe Berisha një natë para vrasjeve në “21 janar”: Ja të fshehtat e ekzekutimit të Aleks Nikës që mund t’i hapë rrugën SPAK të zbardhë dhjetëra viktima që kanë ‘hequr qafe’ dy shefat kur ishin në pushtet...

Frrok Çupi zbulon planin e errët që thurën Meta dhe
x
BREAKING NEWS

Evi Kokalari tregon “puçin” e Ilir Metës për Sali Berishën, ish-presidenti fut në lojë kushëririn e tij, ja kush është politikani që po kërkon ta vendosë në krye të opozitës dhe posti që po synon të marrë vetë në fund kryetari i Partisë së Lirisë...

Evi Kokalari tregon “puçin” e Ilir Metës për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja përmbysja që pritet të bëjë Rama me drejtuesit politik të qarqeve të PS, nga largimi i Peleshit, Ballukut dhe Gjiknurit, te zhvendosja e Taulant Ballës dhe afrimi i Erion Braçes, Benet Becit dhe Pjerin Ndreut, zbardhet lista me emrat e rrezikuar...

Ja përmbysja që pritet të bëjë Rama me drejtuesit
x
BREAKING NEWS

Dalin detaje të tjera për rritjen e pensioneve, zbulohet sa lekë do të përfundojnë në xhepat e tyre, nga shpërblimet dhe deri te mënyra se si do ta marrin pensionin, flasin ekspertët

Dalin detaje të tjera për rritjen e pensioneve, zbulohet sa lekë
x
BREAKING NEWS

Artur Meçollari zbardh detajet e forta: Ja si po qepen prej 3 vitesh nga SPAK dosjet e aferave me pronat në ushtri, emrat ‘VIP’ që po hetohen me themel, skandalet që rrezikojnë të fundosin Bajram Begajn dhe pse imuniteti nuk e shpëton dot nga prangat e...

Artur Meçollari zbardh detajet e forta: Ja si po qepen prej 3 vitesh
x
BREAKING NEWS

Industria e armëve mashtrim i madh, gjithë fabrikat janë shkatërruar në Shqipëri, Nasip Naço nxjerr blof Niko Peleshin dhe zbardh skandalet e Ministrisë së Mbrojtjes, si përfunduan për skrap uzinat e municioneve   

Industria e armëve mashtrim i madh, gjithë fabrikat janë
x
BREAKING NEWS

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të ndodhi nga nënkryetarët deri te emërimet e mbështetësve që janë në pozicionin e anëtarëve të Kryesisë

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO, Samiti për Ukrainën nuk ishte reklamë për kryeministrin, ja plani amerikan që po thuret në fshehtësi të plotë për Shqipërinë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO,
x

Gossip

VIDEO/ Sapo hyri në BBV, modelja ‘i ve syrin’ Luizit dhe ia thotë hapur: O luan, je shumë i mirë, do më ngacmosh mua?

VIDEO/ Sapo hyri në BBV, modelja ‘i ve syrin’ Luizit dhe ia

Që nga momentet e para që është bërë pjesë e shtëpisë së Big Brother VIP, modelja Jori Delli është parë shumë e afërt me Luiz Ejllin.

Në rrjet janë shpërndarë shumë momente kur Luizi dhe Jori qendrojnë bashkë, bisedojnë, kërcejnë, përqafohen. Apo dhe momente kur Jori është shprehur hapur me pëlqimin që ajo ka për Luizin, duke e quajtur dhe “vëllai im i madh”.

Jori: Unë Luizin e kam vëllain e madh. O Luiz, o luan, o boss. Ti je shumë shumë i mirë, je zemra e shtëpisë.

Luizi: Më shpejt i kam thënë Jorit “ti amo” se sa Kiarës imagjino. Unë s’i kam dhënë kujt një cigare në këtë shtëpi, kësaj i thashë hape gojën cfarë do. E kam thene une. Tre banorë kanë ardhur këtu që sa i kam parë kam thënë këta ta shijojnë, mua nuk më kanë për asnjë pengesë, Kejvina një, kjo dy dhe Jona që iku.

Jori: Po mua do më ngacmosh apo me mua e ke mirë? Që ta dimë

Luizi: Ty? Ty nuk të ngacmoj kurrë.

Ndërsa në sy të Armaldos Jori ka thënë: “Luizi është pronari i shtëpisë, ai është bossi i shtëpisë. Luizi vjen kërkon qiranë kupton se është bossi, si mafia”.

Luizi: Nga kjo ana se kush gabon vetëm ty ta kam pas frikën se ti je e sinqertë dhe thua një fjalë përshembull…e thua pa të keq por merret sikur ke dash me tregu diçka.