BREAKING NEWS

Nis seanca për Fatmir Mediun. Zbardhen kërkesat e SPAK dhe avokatëve

Nis seanca për Fatmir Mediun. Zbardhen kërkesat e SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Aferat e Kryemadhit me oligarkët rusë vetëm ‘maja e ajsbergut’, Meta-Berisha fshehin miliona euro pasuri të pajustifikuara nëpër botë, ja pronat e tyre sekrete në Shqipëri që pritet të sekuestrohen

Frrok Çupi: Aferat e Kryemadhit me oligarkët rusë vetëm
x
BREAKING NEWS

U dënua me 21 vite burg për vrasjen e Azem Hajdarit, Izet Haxhia bën rekurs në Gjykatën e Lartë, ja saga 24-vjeçare e përplasjeve të tij me Berishën dhe tentativa për ta eliminuar në 2019 kur do padiste ish-kryeministrin 

U dënua me 21 vite burg për vrasjen e Azem Hajdarit, Izet Haxhia
x
BREAKING NEWS

‘Mall Holande mo lale, s’mbaj gjo të keqe unë mor burrë’, zbërthehen prapaskenat e shitjes së drogës në Tiranë! Si ‘cjapi te kasapi’ te i infiltruari i policisë (BISEDA)

‘Mall Holande mo lale, s’mbaj gjo të keqe unë mor
x
BREAKING NEWS

“Izet Haxhia të shpallet...”/ Bëri rekurs në Gjykatën e Lartë, avokati Idajet Beqiri trondit me deklaratën dhe zbardh detajet e forta: Sali Berisha nxori në pritë Azem Hajdarin

“Izet Haxhia të shpallet...”/ Bëri rekurs në
x
BREAKING NEWS

Tragjedia e Gërdecit/ Çfarë pritet të ndodhë me ish ministrin Mediu ditën e sotme, zbardhet lëvizja e minutave të fundit

Tragjedia e Gërdecit/ Çfarë pritet të ndodhë me ish
x
BREAKING NEWS

Avokat i njohur Sokol Hazizaj “plas bombën”: Arben Ahmetaj të fshihet në fundjavë pasi arrestimi i tij nga SPAK është firmosur

Avokat i njohur Sokol Hazizaj “plas bombën”: Arben Ahmetaj
x
BREAKING NEWS

Pasi masakroi, tjetërsoi dhe grabiti pronat e shqiptarëve me ligjin famëkeq 7501, Sali Berisha bën “mea culpa” dhe premton rrëzimin Edi Ramës

Pasi masakroi, tjetërsoi dhe grabiti pronat e shqiptarëve me ligjin
x

Gossip

VIDEO/ S’kanë fund çudirat! Banorja e BBV lan flokët në lavamanin e kuzhinës

VIDEO/ S’kanë fund çudirat! Banorja e BBV lan flokët

Banorja e “Big Brother VIP Kosova”, Mbresa gjatë mbrëmjes së sotme ka bërë një veprim të çuditshëm. Ajo ka pastruar dhe larë flokët e saj në kuzhinën e shtëpisë së “Vëllait të Madh”, ndërkohë arsyeja është ende e paqartë.

Banorët që gjendeshin në kuzhinë, veçanërisht Stresi, e kanë shikuar çuditshëm Mbresën, teksa ajo pastronte flokët e veta në lavamanin e kuzhinës.

Kjo situatë dhe ky gjes nga ana e banores po komentohet dhe kritikohet edhe në rrjet, ndërsa mbetet për t’u parë nëse vetë Mbresa do të flasë rreth veprimit të saj.