BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x
BREAKING NEWS

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça eksportoi të dhënat e sistemit TIMS, Karamuço zbardh detajet e fundit, futen në lojë edhe amerikanët

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x

Gossip

Zarfi i zi/ ‘Vëllai i Madh’ merr vendimin e pazakontë për Ilnisën dhe Meritonin

Zarfi i zi/ ‘Vëllai i Madh’ merr vendimin e pazakontë

Ilnisa dhe Meritoni skualifikon nga “Big Brother VIP”. Ky ishte vendimi i ‘Vëllait të madh’ që u lexua mbrëmë pasi u hap zarfi i zi.

“Ilnisa dhe Meriton, pavarësisht paralajmërimeve të njëpasnjëshme nga Vëllai i Madh, ju keni vazhduar të silleni po njëlloj duke përndjekur banorë brenda shtëpisë. Vëllai i Madh, pasi ka analizuar me kujdes ngjarjen dhe çdo veprim tuajin të 72 orëve të fundit, ka vendosur që ju të dy të skualifikoheni nga gara”, tha Ledioni.

Në fakt, pasi u lexua zarfi, Ilnisa dhe Meritoni u futën në dhomën e zezë, ndërsa në një dhomë tjetër të bardhë ishte Egla. Pasi qëndruan atje për disa minuta, ata iu bashkuan Eglës në dhomën e bardhë, ndërsa për të tre është hapur një televotim se kush prej tyre do të rifuten në shtëpinë e Big Brother, ndërsa njëri do të eliminohet.