BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon planin e errët që thurën Meta dhe Berisha një natë para vrasjeve në “21 janar”: Ja të fshehtat e ekzekutimit të Aleks Nikës që mund t’i hapë rrugën SPAK të zbardhë dhjetëra viktima që kanë ‘hequr qafe’ dy shefat kur ishin në pushtet...

Frrok Çupi zbulon planin e errët që thurën Meta dhe
x
BREAKING NEWS

Evi Kokalari tregon “puçin” e Ilir Metës për Sali Berishën, ish-presidenti fut në lojë kushëririn e tij, ja kush është politikani që po kërkon ta vendosë në krye të opozitës dhe posti që po synon të marrë vetë në fund kryetari i Partisë së Lirisë...

Evi Kokalari tregon “puçin” e Ilir Metës për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja përmbysja që pritet të bëjë Rama me drejtuesit politik të qarqeve të PS, nga largimi i Peleshit, Ballukut dhe Gjiknurit, te zhvendosja e Taulant Ballës dhe afrimi i Erion Braçes, Benet Becit dhe Pjerin Ndreut, zbardhet lista me emrat e rrezikuar...

Ja përmbysja që pritet të bëjë Rama me drejtuesit
x
BREAKING NEWS

Dalin detaje të tjera për rritjen e pensioneve, zbulohet sa lekë do të përfundojnë në xhepat e tyre, nga shpërblimet dhe deri te mënyra se si do ta marrin pensionin, flasin ekspertët

Dalin detaje të tjera për rritjen e pensioneve, zbulohet sa lekë
x
BREAKING NEWS

Artur Meçollari zbardh detajet e forta: Ja si po qepen prej 3 vitesh nga SPAK dosjet e aferave me pronat në ushtri, emrat ‘VIP’ që po hetohen me themel, skandalet që rrezikojnë të fundosin Bajram Begajn dhe pse imuniteti nuk e shpëton dot nga prangat e...

Artur Meçollari zbardh detajet e forta: Ja si po qepen prej 3 vitesh
x
BREAKING NEWS

Industria e armëve mashtrim i madh, gjithë fabrikat janë shkatërruar në Shqipëri, Nasip Naço nxjerr blof Niko Peleshin dhe zbardh skandalet e Ministrisë së Mbrojtjes, si përfunduan për skrap uzinat e municioneve   

Industria e armëve mashtrim i madh, gjithë fabrikat janë
x
BREAKING NEWS

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të ndodhi nga nënkryetarët deri te emërimet e mbështetësve që janë në pozicionin e anëtarëve të Kryesisë

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO, Samiti për Ukrainën nuk ishte reklamë për kryeministrin, ja plani amerikan që po thuret në fshehtësi të plotë për Shqipërinë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO,
x

Gossip

Zbulohen të tjera prapaskena nga filmi "Në kuadër të dashurisë"

Zbulohen të tjera prapaskena nga filmi "Në kuadër të

 Të ftuar ditën e sotme në “Live From Tirana” me Eni Shehun, i cili po ashtu është aktor në “Në kuadër të dashurisë”, kanë qenë Roerd Toçe dhe Aleksandër Grami. Ata na kanë treguar më shumë për rolin e tyre, por edhe mbi disa detaje nga prapaskenat që nuk i kemi dëgjuar më parë.

Ajo që zbuluam është se Aleksandër Grami ka shumë skena me një breshkë deti, çfarë mund të na tregojë ai për rolin e tij?

Kjo breshka është hall më vete i personazhit tim. Na ngjiti me të parën, kishim shumë kimi (qesh). Roli im është një personazh shumë i mirë, sporadik, që del nga hiçi. Shpresoj të kem bërë më të mirën dhe të qeshin të gjithë.

Nga ana tjetër, Roerdi ka një nga rolet në linjat kryesore së bashku me Sara Hoxhën, çfarë ka ai për të thënë lidhur me këtë personazh?

Nuk është filmi im i parë, por i pari për këtë lloj marketingu dhe përmasash.  Jo vetëm për mua, por për shumë njerëz që kanë marrë pjesë në film. Është fat që kemi qenë pjesë. Unë jam një nga personazhet që luajnë në dy nga linjat kryesore, unë jam ajo linja rozë. Përveç anës komike që nuk kam shumë, unë kam partnere vetëm Sarën në film, ndërsa me të tjerët kam një prekje të vogël. Jemi kënaqur, kemi punuar fort. Shpresoj të dalë një rezultat goxha i mirë për ne dhe për t’u shfaqur mirë tek publiku.

Ndërkohë, Eni ka zbuluar dhe një sekret lidhur me provat për kastin. Ai u shpreh se në fakt për rolin e Roerdit, pra Kleidit, ka bërë dhe ai audicion. Ndërsa po ashtu, dhe Dea Mishel ishte menduar për në vend të Sarës. Por duket se më pas ndryshuan duke marrë parasysh dhe karakterin e këtyre dy personazheve.