BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x
BREAKING NEWS

Ja çfarë po ndodh me hetimet e “peshave të rënda” të politikës, Altin Dumani jep detajet për Berishën, Ramën e Veliajn, flet për policët në shërbim të krimit dhe kërcënimet ndaj prokurorëve specialë, në ndihmë të SPAK 32 skuadra të përbashkëta hetimore...

Ja çfarë po ndodh me hetimet e “peshave të
x
BREAKING NEWS

Trondit Myslim Murrizi, në përgjimet e “EncroChat” dhe “Sky” kanë rënë ministra dhe deputetë socialistë, Edi Rama gati t’i hedhë në “gojën” e SPAK për të shmangur rrëzimin nga pushteti, ja si ish-kreu i SHISH Visho Ajazi u përfshi në pazare me Saimir T...

Trondit Myslim Murrizi, në përgjimet e “EncroChat” dhe
x
BREAKING NEWS

KLP, kush do të zëvendësojë Alfred Ballën pas “bombës” së KPA, ja emri pretendent që ka mazhorancën e votave në Këshill

KLP, kush do të zëvendësojë Alfred Ballën pas
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në çetën e “Foltores”, ambicia e Argita Malltezit për t’u katapultuar në krye të partisë fut “zjarrin” brenda Rithemelimit, krahu i djathtë i Sali Berishës del hapur kundër vajzës së ish-kryeministrit

Plas sherri në çetën e “Foltores”, ambicia e Argita
x

Lifestyle

3 Shenjat e Zodiakut që kurrë nuk do t'ju bëjnë të ndiheni të plotësuar emocionalisht!

3 Shenjat e Zodiakut që kurrë nuk do t'ju bëjnë

Disa shenja të zodiakut mund të duken emocionalisht të ftohta dhe të largëta, duke e bërë të vështirë për ju lidhjen me to. Kjo nuk do të thotë domosdoshmërisht se ka ndonjë gjë të gabuar me ata ose me ju; thjesht do të thotë që keni nevoja të ndryshme në një marrëdhënie. Është gjithmonë e rëndësishme të dini se personi për të cilin dëshironi të jeni emocionalisht më i disponueshëm mund të mos i plotësojë kërkesat tuaja emocionale pasi të gjithë kanë nevoja të ndryshme emocionale. Çdo person ka një personalitet unik, dhe disa njerëz thjesht mund ta kenë më të vështirë të lidhen emocionalisht se të tjerët.

Për të ditur më shumë, shikoni këto 4 zodiakë që mund të mos jenë në gjendje t'ju bëjnë të ndiheni të plotësuar emocionalisht.

1. Dashi

Njerëzit që i përkasin shenjës së Dashit shpesh janë tepër të preokupuar me gjithçka që dëshirojnë gjatë jetës së tyre. Megjithatë, një partner mund ta ketë të vështirë të kuptojë këtë mendim kur bëhet fjalë për të qenë emocionalisht i pranishëm në marrëdhënie, gjë që mund t'i bëjë ata të ndihen të paplotësuar emocionalisht. Ata mund të mos ndjejnë nevojën për të komunikuar emocionet e tyre në një marrëdhënie, gjë që i pengon ata të marrin në konsideratë reagimin emocional të partnerit të tyre.

2. Shigjetari

Shigjetari vlerëson pavarësinë e tij dhe preferon të mbajë një distancë nga çdo gjë që mund t'i bëjë ata të ndjehen të pambrojtur, veçanërisht partnerët e tyre në një marrëdhënie romantike. Ata janë të fiksuar pas argëtimit dhe aventurës dhe nuk kanë dëshirë të mbeten të bllokuar në rrjetën e kaosit emocional. Ata mund t'i konsiderojnë partnerin si të munguar emocionalisht pasi nuk do të donin që marrëdhënia e tyre të ndërhynte në mënyrën e tyre të jetesës.

3. Bricjapi

Bricjapët janë individë jashtëzakonisht praktikë që priren t'i japin një premisë më të madhe arsyes dhe logjikës. Ata janë lloji i njerëzve që kurrë nuk do të lejojnë një person tjetër të vendosë se sa të lumtur janë dhe do të jenë gjithmonë të kënaqur me veten e tyre. Duke qenë se ata nuk ndiejnë nevojën për të kaluar kohë me partnerin e tyre, gjë që mund t'i bëjë ata të ndihen të largët emocionalisht në një marrëdhënie, kjo mund të jetë një nga arsyet pse partneri i tyre nuk duket se kurrë nuk e përjeton atë përmbushje emocionale nga Bricjapët.