BREAKING NEWS

Arrestimi i ish-kryebashkiakut, Klodiana Lala zbardh prapaskenat e lëvizjeve të fundit të Dakos: Takoi bashkëpunëtorët me të cilët...

Arrestimi i ish-kryebashkiakut, Klodiana Lala zbardh prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Nga kontrollet te vrojtuesit e plazhit, specialisti zbardh masat e reja ndaj subjekteve bregdetare

Nga kontrollet te vrojtuesit e plazhit, specialisti zbardh masat e reja ndaj
x
BREAKING NEWS

'Benz-i' përplaset 'kokë më kokë' me motorin, ka të plagosur

'Benz-i' përplaset 'kokë më kokë' me
x
BREAKING NEWS

E zë poshtë zetori teksa punonte tokën, humb jetën 55-vjeçari (emri)

E zë poshtë zetori teksa punonte tokën, humb jetën
x
BREAKING NEWS

Kërcet grushti në Tiranë, ka të lënduar

Kërcet grushti në Tiranë, ka të lënduar
x
BREAKING NEWS

Sherri mes dy të miturve në Tiranë, policia del me njoftim urgjent dhe zbardh detajet e rënda

Sherri mes dy të miturve në Tiranë, policia del me njoftim
x
BREAKING NEWS

"U kap kamioni i pandëshkueshmërisë", Klodiana Lala plas 'minën me sahat': Kur u arrestua peshku i madh, SPAK do godasë të tjerë politikanë

"U kap kamioni i pandëshkueshmërisë", Klodiana Lala
x
BREAKING NEWS

Sherr mes të rinjve në Tiranë, dalin detajet e para

Sherr mes të rinjve në Tiranë, dalin detajet e para
x

Lifestyle

3 Shenjat e Zodiakut që kurrë nuk do t'ju bëjnë të ndiheni të plotësuar emocionalisht!

3 Shenjat e Zodiakut që kurrë nuk do t'ju bëjnë

Disa shenja të zodiakut mund të duken emocionalisht të ftohta dhe të largëta, duke e bërë të vështirë për ju lidhjen me to. Kjo nuk do të thotë domosdoshmërisht se ka ndonjë gjë të gabuar me ata ose me ju; thjesht do të thotë që keni nevoja të ndryshme në një marrëdhënie. Është gjithmonë e rëndësishme të dini se personi për të cilin dëshironi të jeni emocionalisht më i disponueshëm mund të mos i plotësojë kërkesat tuaja emocionale pasi të gjithë kanë nevoja të ndryshme emocionale. Çdo person ka një personalitet unik, dhe disa njerëz thjesht mund ta kenë më të vështirë të lidhen emocionalisht se të tjerët.

Për të ditur më shumë, shikoni këto 4 zodiakë që mund të mos jenë në gjendje t'ju bëjnë të ndiheni të plotësuar emocionalisht.

1. Dashi

Njerëzit që i përkasin shenjës së Dashit shpesh janë tepër të preokupuar me gjithçka që dëshirojnë gjatë jetës së tyre. Megjithatë, një partner mund ta ketë të vështirë të kuptojë këtë mendim kur bëhet fjalë për të qenë emocionalisht i pranishëm në marrëdhënie, gjë që mund t'i bëjë ata të ndihen të paplotësuar emocionalisht. Ata mund të mos ndjejnë nevojën për të komunikuar emocionet e tyre në një marrëdhënie, gjë që i pengon ata të marrin në konsideratë reagimin emocional të partnerit të tyre.

2. Shigjetari

Shigjetari vlerëson pavarësinë e tij dhe preferon të mbajë një distancë nga çdo gjë që mund t'i bëjë ata të ndjehen të pambrojtur, veçanërisht partnerët e tyre në një marrëdhënie romantike. Ata janë të fiksuar pas argëtimit dhe aventurës dhe nuk kanë dëshirë të mbeten të bllokuar në rrjetën e kaosit emocional. Ata mund t'i konsiderojnë partnerin si të munguar emocionalisht pasi nuk do të donin që marrëdhënia e tyre të ndërhynte në mënyrën e tyre të jetesës.

3. Bricjapi

Bricjapët janë individë jashtëzakonisht praktikë që priren t'i japin një premisë më të madhe arsyes dhe logjikës. Ata janë lloji i njerëzve që kurrë nuk do të lejojnë një person tjetër të vendosë se sa të lumtur janë dhe do të jenë gjithmonë të kënaqur me veten e tyre. Duke qenë se ata nuk ndiejnë nevojën për të kaluar kohë me partnerin e tyre, gjë që mund t'i bëjë ata të ndihen të largët emocionalisht në një marrëdhënie, kjo mund të jetë një nga arsyet pse partneri i tyre nuk duket se kurrë nuk e përjeton atë përmbushje emocionale nga Bricjapët.