BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep fonde për shtesë personeli të BKH dhe këshilltarë ligjorë që do asistojnë prokurorët në luftën kundër korrupsionit

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep
x
BREAKING NEWS

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e zezë” e kompanisë, tërhiqen nga 600 milionë euro investime pa asnjë pikë nafte, bie propaganda e fondit 500 milionë euro të pensioneve të kryeministrit

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë pazare me qeverinë në Shqipëri, “Freedom House” jep alarmin, prania e korrupsionit, tentativat e vazhdueshme të Berishës për të destabilizuar vendin dhe sabotuar SPAK shqetësuese, zbardhet raporti ...

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në 2025 nuk do të jetë më kryeministër dhe po fituan socialistët me vota, ja rreziku që e pret

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po bëhet “kurban” i tij, çifti në krizë të thellë pas fundosjes nga SPAK

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po
x
BREAKING NEWS

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe nënës së saj që vuri në lëvizje SPAK, i gjithë burimi i pasurisë përrallorë të familjes “Meta” i ka tek dhurimi i 500 m2 tokë dhe kursimi i 5 milionë lekëve, pallati dhe vila e tyre “mbinë si me ...

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe
x

Lifestyle

A bëni pjesë në list? Këto janë tre shenjat e horoskopit që janë të fiksuara pas teknologjisë

A bëni pjesë në list? Këto janë tre shenjat e

Të gjithë e kanë një shok/shoqe që është personi i parë në shoqëri që blen modelin e fundit të iPhone, që nuk harron kurrë të përditësojë sistemin iOS në mënyrë që të ketë më shumë akses në gjithë prurjet reja nga emoji-t tek efektet në video e foto.

Nuk është se ata të gjithë punojnë në një sektor që ka lidhje me teknologjinë, por ata thjesht janë të fiksuar pas risive teknologjike.

Duket se kjo lloj dashurie është e shkruar në yje për disa shenja të horoskopit, që janë të dhënë pas çdo aplikacioni të ri, pajisjeje ose tablet të fundit.

Binjakët

Binjakët ndryshe njihen si individët më të komunikueshëm të horoskopit, ndaj nuk është çudi që ata të kenë një qasje më direkte ndaj pajisjeve inteligjente. Në një zonë të “pajetë” për internet, Binjakët do ta gjejnë mënyrën për të aktivizuar çdo pajisje të mundshme sepse ata nuk bëjnë dot ndryshe sa herë bëhet fjalë për komunikime virtuale, teknologji etj.

Bricjapi

Si shenjë e “statusit dhe fuqisë”, Bricjapi është i pari që bën listën e pajisjeve të reja teknologjike. Jepuni atyre versionin e fundit të një telefoni apo tableti dhe ata do të “magnetizohen” pas tyre. Ndërsa, zotërimi i një pajisjeje të re u sjell jo vetëm një ndjenjë kënaqësie, por edhe përmbushjeje.

Ujori

Nuk mund të keni një listë të shenjave të horoskopit më të fiksuara pas teknologjisë dhe të mos përfshini Ujorin. Në fakt, të lindurit e kësaj shenje nuk kanë frikë të provojnë diçka të re dhe të mësojnë mbi zhvillimet e fundit teknologjike për të zgjeruar kësisoj njohuritë dhe mendjen e tyre.