BREAKING NEWS

Letra e Edi Ramës për Blinken, si letra e Mehmet Shehut për Enver Hoxhën para se të vetëvritej

Letra e Edi Ramës për Blinken, si letra e Mehmet Shehut për Enver
x
BREAKING NEWS

Sot vuloset fati i Sali Berishës për 4 vrasjet në bulevard,  ja kush është trupa gjykuese që ka futur në “terror” orkestruesit e masakrës së “21 Janarit” dhe si akuza e dytë mund ta çojë në qeli kreun e “Foltores”

Sot vuloset fati i Sali Berishës për 4 vrasjet në bulevard, 
x
BREAKING NEWS

Katër mesazhet e Blinken që “zbythën” Edi Ramën, kryeministri letër sekretarit të DASH që nuk do fusë hundët në arrestimet e SPAK, ja prapaskenat pas presioneve ndaj drejtësisë

Katër mesazhet e Blinken që “zbythën” Edi Ramën,
x
BREAKING NEWS

Ja sa do të rriten pensionet në prill, përfitojnë 717 mijë të moshuar, zbardhen detaje nga fondi, si pritet të ndryshojë rregulli për indeksimin dhe ndryshimi I madh që po përgatit mazhoranca

Ja sa do të rriten pensionet në prill, përfitojnë 717
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Ja ku ndodhet lista me agjentë shqiptarë të UDB dhe KGB që mori me vete Bashkim Gazidede, pse Ilir Meta e Kryemadhi braktisën protestën e 20 shkurtit dhe arsyeja pse SPAK nuk po e çon pas hekurave Sali Berishën

Spartak Ngjela: Ja ku ndodhet lista me agjentë shqiptarë të UDB
x
BREAKING NEWS

Ja “bomba” që plasi Beqaj në SPAK për Ogerta Manastirliun, zbardhet “pika e errët” për të cilën po hetohet ish-ministrja, gazetarja nxjerr prapaskenat, brenda një muaji dosja e sterilizimit shkon në gjykatë

Ja “bomba” që plasi Beqaj në SPAK për Ogerta
x
BREAKING NEWS

SPAK skemë të re për të luftuar korrupsionin në nivele të larta, ja strategjia që agjentet e BKH do të ndjekin për të hetuar zyrtarët pas urdhrit të Ramës për të “bllokuar” dyert e zyrave dhe institucioneve

SPAK skemë të re për të luftuar korrupsionin në nivele
x
BREAKING NEWS

16 marsi reformë radikale e Edi Ramës në PS, ndryshime drejtuesish qarqesh dhe lëvizjesh të forta në qeveri pas thirrjes së Manastirliut në SPAK, Gonxhe “ylli në ngjitje” në Partinë Socialiste

16 marsi reformë radikale e Edi Ramës në PS, ndryshime
x

Lifestyle

A bëni pjesë në list? Me këto shenja të horoskopit do të krijoni familje me themele të forta

A bëni pjesë në list? Me këto shenja të horoskopit do

Nëse dëshironi martesë dhe fëmijë, atëherë ju rekomandojmë  një nga shenjat e mëposhtme të horoskopit. Është gjithçka që ju nevojitet për të “hapur” një shtëpi, për t’i besuar dhe për të nisur një jetë të re me ta. Dhe kjo për shkak se ata janë tifozë të familjes, kërkojnë intimitetin, lidhjen dhe sigurinë që u ofron.

GAFORRJA

Gaforrja tërhiqet natyrshëm nga rehatia dhe siguria që ofron familja. Ajo nuk dëshiron asgjë më shumë se të jetë e rrethuar nga dashuria e pakushtëzuar që do të zgjasë një jetë. Edhe pse ai njihet për humorin e tij, është ana e tij e durueshme dhe e dashur që do të shfaqet dhe do të ndërmarrë veprime kur bëhet fjalë për fëmijët e tij. Dihet se kanceri lëshon një energji shumë amtare dhe të dashur, falë lidhjes së tij me Hënën, trupin qiellor të lidhur me emocionet.

LUANI

Zemra e Luanit është aq e mbushur me dashuri, saqë ai mezi pret të ketë një familje të tërë për ta ndarë atë. Luani është gjithashtu një fëmijë absolut në zemër dhe i pëlqen të jetë lozonjar. Kështu ai zgjedh të qëndrojë i ri në zemër dhe të jetë në lidhje të vazhdueshme me fëmijën brenda tij. Shumica e Luanëve emocionohen nga perspektiva e aventurave të ardhshme familjare dhe fotove në grup. Thjesht mos u përballni dhe mos shqetësoni kurrë fëmijët e tij në asnjë mënyrë, pasi Luani është jashtëzakonisht mbrojtës dhe shpejt do të mësoni se kjo…kotele ka kthetra.

AKREPI

Ju mund të habiteni kur shihni Akrepin në këtë listë, pasi ata kanë një reputacion të mistershëm dhe shpesh të padurueshëm. Me sjelljen e tij, është e lehtë të harrohet se nën këtë personalitet intensiv dhe pasionant, qëndron një shenjë uji shumë emocionale. Por në thelbin e tij, ajo që ai dëshiron më shumë është një partner të cilit mund t’i japë gjithçka. Ai dëshiron të çlirojë gjithë dashurinë dhe butësinë që fsheh thellë brenda dhe të ndajë jetën e tij me dikë të veçantë. Pasi të gjejë partnerin e duhur, ai është gati të zyrtarizojë plotësisht marrëdhënien e tij përmes angazhimit të përjetshëm që krijohet me një familje.