BREAKING NEWS

Ilir Demalia plas “bombën”, Sali Berisha do të lirohet, ja dy njerëzit që po përdor ish-kryeministri për të mbyllur pazaret e tij të pista, si po hidhen miliona euro në prapaskenë

Ilir Demalia plas “bombën”, Sali Berisha do të lirohet, ja
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara paralajmëron zhvillime të forta: Ja politikani i njohur që do të arrestohet nga SPAK, lidhjet e tij me personazhet e botës së krimit që u fundosën nga Prokuroria e Posaçme dhe detajet si ka pastruar pasuri marramendëse

Romeo Kara paralajmëron zhvillime të forta: Ja politikani i njohur
x
BREAKING NEWS

Detajet e plota nga megaoperacioni i SPAK, si u zbardhën aleancat mafioze, nga pakti i Martinajt me Ben Ndokën dhe Shullazin për të vrarë Durim Bamin, te planet e të “ fortit” të Niklës me Dukajt për eliminimin e bosit të lojërave të fatit dhe ish-depu...

Detajet e plota nga megaoperacioni i SPAK, si u zbardhën aleancat mafioze,
x
BREAKING NEWS

Dosjet përvëluese të francezeve dhe belgëve do të godasin të tjerë zyrtarë të lartë të Policisë së Shtetit, politikanë dhe gazetarë,  SPAK sekuestron telefonin e një zyrtari të lartë, ja skandali ku është përfshirë

Dosjet përvëluese të francezeve dhe belgëve do të
x
BREAKING NEWS

Politika, media dhe bizneset të mbushura me spiunë të ish-Sigurimit të Shtetit, KGB dhe UDB, ja si po shantazhohen e kërcënohen me dosjet e “zeza” personazhet “VIP”, Lulzim Basha zbardh kulisat më të fundit

Politika, media dhe bizneset të mbushura me spiunë të
x
BREAKING NEWS

Kreu i Nismës Thurje Endri Shabani flet hapur, nga pazaret Rama-Berisha kundër drejtësisë dhe shqiptarëve, te arsyet pse ka vendosur të hyjë në politikë, vizionet që ka për të ardhmen e Shqipërisë dhe planet e tij për të promovuar zhvillimin ekonomik t...

Kreu i Nismës Thurje Endri Shabani flet hapur, nga pazaret Rama-Berisha
x
BREAKING NEWS

Shqipëria bazë për klandestinët, pas Melonit dhe kryediplomati britanik kërkon ofertë si ajo e Shëngjinit për emigrantët e paligjshëm që shkojnë në Britani, ja detajet e vizitës

Shqipëria bazë për klandestinët, pas Melonit dhe
x
BREAKING NEWS

Qeveria në panik pas thirrjes së Belinda Ballukut dhe Engjëll Agaçit në SPAK, 17 vendimet që rëndojnë pozitat e Sekretarit të Përgjithshëm të Kryeministrisë, dëshmitë e tyre kundër Erion Veliajt, mazhoranca në kaos

Qeveria në panik pas thirrjes së Belinda Ballukut dhe Engjëll
x

Lifestyle

A bëni pjesë në listë? Hëna në Dem sjell ndryshime në marrëdhëniet tuaja të dashurisë, ja shenjat më të favorizuara

A bëni pjesë në listë? Hëna në Dem sjell ndryshime

Hëna është në Dem që prej 9 prillit deri më 11 prill 2024 dhe nëse doni ta çoni marrëdhënien tuaj në një nivel tjetër ose të filloni diçka të bukur dhe seriozisht, kjo kohë është ideale.

Kjo energji e Demit është kaq intime dhe e ëmbël. Është pikërisht lloji i shtytjes që na nevojitet nëse duam të bëhemi personal dhe t’i tregojmë personit tjetër se jemi në marrëdhënie me gjithë qenien tonë.

Nuk ka asnjë sjellje joserioze këtë javë, edhe pse Hëna në Demi ka të bëjë me ëmbëlsinë dhe butësinë, ne jemi ende shumë seriozë për të ardhmen tonë së bashku.

Nëse i përkisni një prej shenjave të mëposhtme , përfitoni nga kjo energji.

Luani

Flirtimi i gjallë është elementi juaj dhe gjatë kësaj kohe ju do t’i tregoni partnerit tuaj anën tuaj lozonjare dhe serioze. Mund të mos jeni me pushime, por do të jeni në gjendje të relaksoheni dhe të argëtoheni në marrëdhënien tuaj.

Ndjenja se gjithçka do të jetë mirë ju pushton dhe tani e kuptoni se çfarëdo që të ndodhë do të keni vendin ku ndiheni të sigurt, në shtëpinë tuaj.

Bricjapi

Nëse ka një gjë që mund të thuash, është se padyshim që ke bërë të gjitha gjërat e duhura për të mbajtur gjallë dhe mirë marrëdhënien në të cilën je. Gjatë kalimit të sotëm të Hënës në Dem, më në fund ndjeni se e gjithë puna juaj e palodhur po jep rezultat dhe se pavarësisht vështirësive dhe pengesave keni arritur të jeni bashkë dhe ta përballoni jetën me optimizëm. Ju e dini se si ta mbani marrëdhënien gjallë dhe jeni të gatshëm ta bëni atë, me energji dhe vëmendje.

Ujori

Kjo javë është një kohë e mirë për të bërë më të mirën duke e ditur se ju dhe partneri juaj romantik jo vetëm që keni kaluar një kohë të mirë, por se po kaloni më mirë nga sa keni pritur ndonjëherë. Për një kohë të gjatë ju jeni kapur pas mendimit se dashuria nuk është aq e rëndësishme sa keni arritur të besoni se ajo nuk ka asnjë rol në jetën tuaj, e megjithatë.

Ditët në vijim ndiheni ngrohtë dhe të dashur, dhe për herë të parë pas një kohe të gjatë, keni dikë me të cilin të ndani këtë ndjenjë të bollshme. Ndihet mirë të jesh i dashuruar dhe gjatë Hënës në Dem ndjenja është intensive dhe e aftë për të qëndruar. Shijoje.