BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x
BREAKING NEWS

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça eksportoi të dhënat e sistemit TIMS, Karamuço zbardh detajet e fundit, futen në lojë edhe amerikanët

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x

Lifestyle

A bëni pjesë në listë? Njihuni me 3 shenjat e horoskopit që duan të jenë gjithnjë në një lidhje

A bëni pjesë në listë? Njihuni me 3 shenjat e horoskopit

Ka disa njerëz që vdesin të jenë beqarë, të shijojnë lirinë në çdo dimension tyrin, të caktojnë çdo takim apo ngjarje në jetën e tyre sipas kohës dhe mënyrës së vet e plot përfitime të tjera. Por, në mesin e tyre, ka tre shenja që dallojnë për dëshirën e të qenit në një marrëdhënie sepse ata thjesht nuk dinë të jetojnë vetëm. Të qenit në një lidhje i bën të ndihen të përmbushur dhe të vlerësuar. Ja për cilat shenja bëhet fjalë!

DEMI

Një Dem rrallë ndihet i/e plotësuar derisa të ketë gjetur një tjetër njeri të rëndësishëm në jetën e vet. Si një shenjë e sunduar nga Venusi, Demat ëndërrojnë për takimet e para, darkat romantike dhe rënien kokë e këmbë në dashuri. Qëllimi i tyre është të gjejnë një partner/e afatgjatë, në mënyrë që të mund të jetojnë në një rutinë komode. Të qenit në një romancë me një partner/e u jep shumë siguri, ndaj nuk duan ta kalojnë kurrë jetën si beqarë.

GAFORRJA

Gaforrja sundohet nga Hëna, e cila mishëron sigurinë në të gjitha format e saj, duke përfshirë dhe aspektin emocional. Kjo shenjë nuk e do vetminë dhe jetën si beqare, por qëndrueshmërinë dhe lehtësinë për të qenë në një lidhje dashurie. Gaforret ndihen më mirë kur zgjohen pranë dikujt apo kur kthehen në shtëpi te dikush dhe nuk u pëlqen asgjë më shumë se të kenë një partner/e që ta dashurojnë. Ndaj, vështirë se mund të shihni Gaforre beqare!

PESHORJA

Peshorja është gjithmonë një lëmsh i madh stresi kur është vetëm apo beqar/e. Peshoret duan një partner/e aq shumë saqë “hidhen” fshehurazi tek aplikacionet e takimeve për të njohur një person të ri. Misioni i tyre? Të kenë një të dashur sa më shpejt të jetë e mundur sepse ata janë vazhdimisht në kërkim të lidhjeve, kundrejt qetësisë së beqarisë. Si një shenjë flirtuese, nëse ata janë vetëm me siguri që do të ankohen gjithë kohës te miqtë e tyre për faktin se janë vetëm.