BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x
BREAKING NEWS

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça eksportoi të dhënat e sistemit TIMS, Karamuço zbardh detajet e fundit, futen në lojë edhe amerikanët

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x

Lifestyle

A bëni pjesë në listë? Njihuni me shenjat e horoskopit që do të dashurohen këtë pranverë

A bëni pjesë në listë? Njihuni me shenjat e horoskopit

DASHI

Së bashku me natyrën që lulëzon, po ashtu edhe marrëdhëniet tuaja. Më joshëse se kurrë, ju e mbani gjallë pasionin e marrëdhënies tuaj dhe madje mund t’i rrëfeni ndjenjat tuaja dikujt të veçantë. Asgjë nuk mund t’i frenojë dëshirat tuaja. Megjithatë, merrni lehtë, sepse kthimi i Merkurit mund të shkaktojë probleme komunikimi.

VIRGJËRESHA

Kjo periudhë ju sjell dashuri dhe takime të paharrueshme. E gjithë kjo dashuri e bën zemrën tuaj të rrahë fortë dhe ju fton të keni më shumë besim në të ardhmen. Zakonisht jeni kaq të stresuar, por këtë herë do të shmangni shqetësimet dhe do të përfitoni plotësisht nga harmonia dhe ëmbëlsia e marrëdhënieve tuaja. Më në fund ndiheni të sigurt me atë që jeni.

PESHORJA

Gjërat janë të thjeshta këtë pranverë dhe përfshijnë pasion, sensualitet dhe bashkëpunim të ndërsjellë. Ju keni një mënyrë për ta bërë jetën të ëmbël dhe të lumtur, kështu që jo shumë mund t’ju rezistojnë. Dielli, Hëna dhe Venusi janë në anën tuaj këtë sezon dhe ju mbështesin nëse jeni beqarë. Nuk ke nevojë të takosh shumë njerëz, vetëm një do të mjaftojë për ta bërë zemrën të rrahë dhe të të dhurojë aventurën e jetës.

BRICJAPI

Lumturia mbretëron dhe nuk ka re në horizont për marrëdhëniet tuaja. Kjo stinë ju ndihmon të ndiheni më mirë, të relaksoheni dhe të dilni pak nga guaska juaj. Nuk hezitoni të jeni të gëzuar dhe të dashur apo të tregoni emocionet tuaja. Në fakt, ju arrini përmes gjesteve dhe fjalëve tuaja të arrini drejtpërdrejt në zemrën e personit që ju intereson.

PESHQIT

Asgjë, absolutisht asgjë, nuk do t’ju prishë qejfin në këtë kohë. Gjithë pranverën do ta kaloni mes romancës dhe pasionit, gjë që do t’ju dhurojë momente të pastra lumturie. Si një person që është gjithmonë i ndjeshëm ndaj të tjerëve, ju tregoni mirësi dhe ndjeshmëri që me siguri do të bie në sy të shpirtit tuaj binjak, nëse nuk e keni gjetur ende një të tillë