BREAKING NEWS

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të ndodhi nga nënkryetarët deri te emërimet e mbështetësve që janë në pozicionin e anëtarëve të Kryesisë

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO, Samiti për Ukrainën nuk ishte reklamë për kryeministrin, ja plani amerikan që po thuret në fshehtësi të plotë për Shqipërinë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO,
x
BREAKING NEWS

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit dhe rrëfen të pathënat e 20 shkurtit 1991: Ja mashtrimet e Sali Berishës, bustin e Enver Hoxhës e bëri vetë gati për ta rrëzuar diktatura

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit
x
BREAKING NEWS

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner pasuritë e tij, udhëtimet, shtëpitë dhe dyshimet për llogari të fshehura bankare në Maltë, ja aferat që mund të fundosin deputetin, nga abuzimet në projektin e rrugës Tiranë-Elbasan, te dosja e ...

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit në shtëpi, “zbret” në terren dhe kërkon të marrë kreun e opozitës

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit
x
BREAKING NEWS

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment Bardhit, kodet e tyre mafioze për të kërcënuar njëri-tjetrin, lidhjet me oligarkët, prapaskenat e akuzave të fshirjes së serverëve në “21 janar” dhe detajet nga lufta e madhe që ka plasur për ...

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që mund të shpëtojë Sali Berishën nga ‘arresti në shtëpi’ dhe rasti i vetëm kur mund t’i digjet mandati si deputet, pse ish-kryeministri mund t'ia hedhë paq nëse hetohet dosja e ‘21 Janarit’...

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të mbuluar krimin e 21 Janarit 2011, skema për t’ia faturuar vrasjet opozitës, sajesa e plagëve nga afër dhe shpërblimi që iu dha gardistëve, gati të çojmë në SPAK një video që nuk e ka parë Prokuro...

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të
x

Lifestyle

A jeni në listë? 3 shenjat e zodiakut që do të kthehen te ish-partnerët në vitin 2024

A jeni në listë? 3 shenjat e zodiakut që do të kthehen te

Ne ndërmarrim vetëm pak ditë para ndryshimit të kohës dhe siç tregojnë yjet, janë tre shenja të zodiakut që në dashuri do të bëjnë një fillim të ri me një të njohur të vjetër – do të kthehen, me pak fjalë, te ish-i i tyre.

Përfaqësuesit e këtyre shenjave do t’i japin një shans një lidhjeje të vjetër, duke synuar këtë herë të punojnë që gjërat të shkojnë më mirë. Le të shpresojmë që ata të kenë sukses. Lexoni për të parë se cilat janë këto shenja.

Demi

Priten zhvillime në jetën tuaj emocionale për vitin 2024 – vit që konsiderohet më i mirë në këtë fushë se ai i mëparshmi. Tani, ju ndiheni gati dhe më të vetëdijshëm për të kaluar në një marrëdhënie më seriozisht. Dhe kur themi marrëdhënie nënkuptojmë me një person me të cilin keni qenë në të kaluarën, por gjërat nuk kanë shkuar shumë mirë. Në vitin e ri keni mundësi të kaloni më mirë së bashku.

Bricjapi

Fati është në anën tuaj dhe kjo duket nga gjysma e parë e vitit të ri. Do të keni mundësinë të afroheni sërish me personin që ju intereson dhe t’i jepni një shans të dytë marrëdhënies që nuk e keni lejuar, ndoshta për egoizëm, të zhvillohet ashtu siç keni dashur. Tani, ju e dini se çfarë dëshironi, mendoni qartë dhe shijoni shoqërinë e njëri-tjetrit.

Ujori

Ju prireni të mendoni shumë dhe ta merrni shumë seriozisht atë që ndodh. Në 2024 kjo ndryshon. Bëheni më të moderuar dhe e lini mënjanë egoizmin, ndërkohë që arrini të kontrolloni edhe impulsivitetin tuaj. Lëvizja e Plutonit në shenjën tuaj do t’ju ndihmojë të ndryshoni këndvështrimin tuaj dhe të shihni një marrëdhënie që përfundoi në mënyrë të palavdishme, për shkak të lëvizjeve të gabuara me një sy tjetër.