BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep fonde për shtesë personeli të BKH dhe këshilltarë ligjorë që do asistojnë prokurorët në luftën kundër korrupsionit

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep
x
BREAKING NEWS

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e zezë” e kompanisë, tërhiqen nga 600 milionë euro investime pa asnjë pikë nafte, bie propaganda e fondit 500 milionë euro të pensioneve të kryeministrit

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë pazare me qeverinë në Shqipëri, “Freedom House” jep alarmin, prania e korrupsionit, tentativat e vazhdueshme të Berishës për të destabilizuar vendin dhe sabotuar SPAK shqetësuese, zbardhet raporti ...

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në 2025 nuk do të jetë më kryeministër dhe po fituan socialistët me vota, ja rreziku që e pret

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po bëhet “kurban” i tij, çifti në krizë të thellë pas fundosjes nga SPAK

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po
x
BREAKING NEWS

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe nënës së saj që vuri në lëvizje SPAK, i gjithë burimi i pasurisë përrallorë të familjes “Meta” i ka tek dhurimi i 500 m2 tokë dhe kursimi i 5 milionë lekëve, pallati dhe vila e tyre “mbinë si me ...

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe
x

Lifestyle

Bëni pjesë edhe ju? Njihuni me katër shenjat e horoskopit që janë perfekte për t'u bërë prindër

Bëni pjesë edhe ju? Njihuni me katër shenjat e horoskopit që

E keni pyetur ndonjëherë veten nëse janë pikërisht disa shenja të horoskopit që janë prindër më të mirë se të tjerët? Epo kjo pyetje merr përgjigje tani, duke qenë se janë katër shenja të Zodiakut të cilëve u shkon roli i prindit më shumë se kujtdo tjetri!

Bricjapi

Bricjapi njihet si një nga shenjat më serioze dhe të pavarura të Zodiakut. Ata janë po ashtu seriozë kur bëhet fjalë për prindërimin. Ata vënë qëllime dhe bëjnë plane për fëmijët e tyre e përpiqen gjithnjë t’i realizojnë ato. Kjo është arsyeja pse janë kaq prindër perfektë, pasi e marrin gjithnjë tepër seriozisht marrëdhënien me fëmijët e tyre.

Peshorja

Peshoret janë perfekte për të mbajtur një marrëdhënie të fortë dhe të besuar. Ata gjithnjë do të rrinë besnikë në një lidhje dhe do të bëhen prindërit perfektë në çastin e duhur. Peshoret urrejnë të rrinë vetëm, ndaj do të shpenzojnë pafund kohë duke mësuar dhe rritur fëmijët e tyre. Një peshore është e aftë të ruajë qetësinë dhe paqen në familje.

Luani

Luani është një lider perfekt dhe duket se e bën mjaft mirë punën e prindërimit gjithashtu. Luani di tepër mirë të arrijë qëllimet e tij, ndaj do të ketë një baraspeshë perfekte në marrëdhënie me fëmijët. Një prind i shenjës së luanit, di si të përdorë mendjen për të zgjidhur problemet, por edhe për të bërë fëmijën e tij të lumtur.

Gaforrja

Ndërkohë që një gaforre nuk është tepër e mirë në një marrëdhënie, teksa përpiqet gjithnjë të gjejë probleme, duket se me prindërimin gjërat ndryshojnë. Një gaforre është prind i dashur dhe i kujdesshëm. Një prind që i përket kësaj shenjës së horoskopit, do të dijë si të menaxhojë kohën në mënyrën perfekte dhe do t’i përkushtohet fëmijës në çastet e duhura.