BREAKING NEWS

Edi Rama bën “mea culpa” dhe pranon "njollën në biografi" për etiketimin e mediave si kazanë, a po reflekton kryeministri për arrogancën e ekzagjeruar?

Edi Rama bën “mea culpa” dhe pranon "njollën në
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ja marrëveshja e pisët e Ramës, Metës e Berishës që është ende në fuqi, taktikat e tyre të kërcënimit me dosje, skema që po përdor kryeministri me ndërkombëtarët për të qëndruar në pushtet dhe dy goditjet e rënda që do të marrë ish-pre...

Kreshnik Spahiu: Ja marrëveshja e pisët e Ramës, Metës e
x
BREAKING NEWS

Kreu i Lëvizjes Bashkë, Arlind Qori: Ju tregoj recetën për të rrëzuar nga pushteti Edi Ramën dhe oligarkinë ekonomike që e mbështet, ja dosja që nëse hetohet siç duhet nga SPAK e çon kryeministrin pas hekurave, Meta-Berisha kokë e këmbë të zhytur në vj...

Kreu i Lëvizjes Bashkë, Arlind Qori: Ju tregoj recetën për
x
BREAKING NEWS

Ja dëshmitari kyç që i ka bërë “gropën” nga qelia Metës për aferën “CEZ-DIA”, SPAK ka sekuestruar celularët e Kryemadhit e fëmijëve të saj me biseda të vitit 2013-2015, pyeten 100 persona, nga të afërm, bashkëpunëtorë dhe mjekë, futet në skaner edhe vi...

Ja dëshmitari kyç që i ka bërë
x
BREAKING NEWS

Ministri i Financave, Ervin Mete: Ja çfarë duhet të dini për kategoritë që përfitojnë rritje page, detajet nga indeksimi i pensioneve dhe periudha kur do të shpërndahet bonusi, do të ketë paketë mbështetëse për shtresat në nevojë, ndihmë edhe për famil...

Ministri i Financave, Ervin Mete: Ja çfarë duhet të dini
x
BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh amerikan” në fytyrën e Sali Berishës, Ilir Metës dhe Edi Ramës, SHBA del në krah të Altin Dumanit, kërkon distancim të opozitës nga “non-grata” dhe jep mesazhin e fortë se keqqeverisja e korrupsioni duhen luftuar

Ja “grushti i madh amerikan” në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kontrata në duart e prokurorëve që po i bën “gropën” Ilir Metës dhe Monikës, roli i nënës së Kryemadhit dhe vëllait Drini që mori 360 milionë lekë nga SGS, 2 njerëzit që hapën dosjet e ish-presidentit në SPAK me kallëzimet që bënë nxjerrin faktet t...

Ja kontrata në duart e prokurorëve që po i bën
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta akuzon televizionin e Zenit se ka marrë urdhër t’i mbyllin dyert, Monika Kryemadhi sulmon bashkëshortin si shërbëtor të Edi Ramës

Ilir Meta akuzon televizionin e Zenit se ka marrë urdhër t’i
x

Lifestyle

Bëni pjesë në list? Këto janë shenjat më të pafata të Horoskopit gjatë kësaj jave

Bëni pjesë në list? Këto janë shenjat më të

Java ka nisur jo mirë dhe kështu parashikohet të vazhdojë për disa shenja të horoskopit, të cilat pritet të përballen disa probleme, veçanërisht në atë personal, nga data 25 shkurt deri më 3 mars.

Virgjëresha

Ajo që ju pret në javën 26 shkurt – 3 mars 2024, është një argument i një lënde të tillë që nuk do të mund ta shmangni, pasi ju dhe partneri juaj i referoheni diçkaje që duhet diskutuar. Kjo është java kur mendoni se gjërat mund të ndryshojnë. Në mënyrë që ky ndryshim të ndodhë, ju të dy duhet të kaloni disa kufij të panjohur. Gjëja e frikshme është se sapo t’i kaloni ato, nuk ka kthim prapa.

Gjëja e mahnitshme është se shërimi është ajo që shihni se ndodh “pas” ndarjes. A e dinit se po shkonit drejt një ndarje, Virgjëreshë? Me siguri jo. Sapo gjërat të dalin në dritë, mund të zbuloni se përfundimi i marrëdhënies është e vetmja gjë realiste që mund të bëni. Kjo javë ju bën të shikoni thellë në psikikën tuaj dhe do t’ju duhet t’i tregoni vetes të vërtetën. Kjo e vërtetë është ajo që do t’ju çojë në një vendim, i cili do të jetë i vështirë, por do ta dini se është i duhuri.

Akrepi

Këtë javë do të ndjeni nevojën për t’ia bërë të qarta ndjenjat partnerit tuaj. Vendimi juaj mund të jetë të ndaheni, sepse nuk mund të vazhdoni më me këtë person, por duhet të keni kujdes se si shpreheni. Ju ndiheni të jashtëzakonshëm kur të tjerët ndiejnë se po humbisni kontrollin, por mund të keni një shpërthim të keq këto ditë dhe të humbni mbrojtjen tuaj. Rimendoni se çfarë do të thotë ky person për ju, respektoni atë që keni kaluar së bashku dhe atë që ata kanë kontribuar në marrëdhënien tuaj, dhe cilido qoftë vendimi juaj, shprehuni me respekt. Në fund të fundit, ju nuk dëshironi të lëndoni dikë që nuk ju ka lënduar, apo jo?

Peshqit

Këto ditë ju konfirmoni mendimet që keni pasur prej kohësh. Marrëdhënia juaj nuk ju përmbush më dhe keni pranuar që nuk po funksionon ashtu siç do të dëshironit. Me Saturnin që ju tregon saktësisht se çfarë nuk ju pëlqen në lidhje, do të zbuloni se nuk ka kthim prapa. Mendimi dhe nevojat tuaja kanë ndryshuar. Koha e ka gërryer marrëdhënien. Sado e trishtueshme që mund të duket tani, ju mund të shihni se e ardhmja do të jetë e lumtur nëse mund ta kaloni këtë javë. E mira është se edhe partneri juaj është në të njëjtën rrugë me ju dhe kështu do shmangni dramat dhe konfliktet.