BREAKING NEWS

“Pas publikimit të reportazhit për marrëveshjen me Italinë, Rama ka telefonuar drejtorin e RAI 3”/ Prestigjiozja italiane zbardh prapaskenat e bujshme: Si u tërbua kryeministri shqiptar gjatë bisedës në telefon

“Pas publikimit të reportazhit për marrëveshjen me
x
BREAKING NEWS

Komisioni për Çështjet e Jashtme të Senatit amerikan miraton ligjin e “hekurt” që do të shkaktojë “tërmet” në Shqipëri, si do të “gjunjëzohen” nga drejtësia të gjithë personat “non-grata” dhe politikanët e zyrtarët e përfshirë në afera korruptive, fute...

Komisioni për Çështjet e Jashtme të Senatit amerikan
x
BREAKING NEWS

Brukseli mbështet reformën në drejtësi dhe inkurajon SPAK të çrrënjosë korrupsionin në Shqipëri, ambasadori i BE takon krerët e drejtësisë dhe merr në mbrojtje Altin Dumanin pas sulmeve të Ilir Metës e Sali Berishës

Brukseli mbështet reformën në drejtësi dhe inkurajon SPAK
x
BREAKING NEWS

“Ura lidhëse” e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit me Moskën pyetet për afro katër orë në SPAK, a e ka fundosur Ralf Gjoni para prokurorëve çiftin më të akuzuar për korrupsion, ja akuzat dhe sulmet fizike ndaj tij nga ish-LSI

“Ura lidhëse” e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit me
x
BREAKING NEWS

Bardhyl Reso: Ja çfarë fshihet pas sulmeve të Berishës dhe Metës ndaj Altin Dumanit, ish-presidenti po bën përpëlitjet e tij të fundit, ka nevojë urgjente për një konsultë me një psikiatër

Bardhyl Reso: Ja çfarë fshihet pas sulmeve të Berishës dhe
x
BREAKING NEWS

Ja kush fshihet pas sulmeve të “RAI 3” ndaj Olsi Ramës, si media ekstreme e majtë italiane u kthye në zëdhënëse të akuzave të Sali Berishës dhe Gazment Bardhit

Ja kush fshihet pas sulmeve të “RAI 3” ndaj Olsi Ramës, si
x
BREAKING NEWS

Silva Caka sulmon Monika Kryemadhin, flet për tradhti brenda Partisë së Lirisë dhe ia bën të qartë se dy njerëz të një familjeje s’mund të qëndrojnë në parti, ja mesazhet e koduara

Silva Caka sulmon Monika Kryemadhin, flet për tradhti brenda Partisë
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ilir Meta ka marrë vesh lajmin se do ta arrestojnë, Ismailaj kishte frikë se mund ta eliminonin në qeli, nëse ai ka dalë kundër ish-presidentit është hapur ‘Kutia e Pandorës’, nga pazaret që thurnin në ish-bllok, te bisedat në Pragë dhe mes...

Romeo Kara: Ilir Meta ka marrë vesh lajmin se do ta arrestojnë,
x

Lifestyle

Bëni pjesë në listë? Njihuni me shenjat fatlume që do të bëhen çift gjatë muajit mars

Bëni pjesë në listë? Njihuni me shenjat fatlume që do

UJORI
Marsi parashikohet të jetë mjaft romantik  për ju sepse në shtëpinë tuaj të dytë po mblidhen ngadalë disa planetë, kryesisht Venusi , i cili do të kalojë te Peshqit në datën 12 të muajit, dhe më pas Marsi, në datën 23, që do t’ju japë mjaft pasion, por edhe fleksibilitet, në mënyrë që të arrini dëshirën për të qenë çift.

VIRGJËRESHA
Këtë muaj keni edhe më shumë shanse për të pasur një lidhje, pasi dashuria merr një pjesë të madhe të jetës suaj dhe me kaq shumë planetë në shtëpinë tuaj të 7-të diellore, veçanërisht Venusin nga data 12, i keni të gjitha kushtet për të krijuar një marrëdhënie.

AKREPI
Me Venusin (përveç Diellit dhe Mërkurit) në shtëpinë tuaj të 5-të, nga data 12 dhe Marsin nga data 23, keni të gjitha kushtet për të ndërtuar një marrëdhënie të bukur me dikë që takoni. Pasioni dhe energjia pozitive do të vërshojnë dhe ka mundësi që të ndjeni nevojën për të qenë bashkë, jo vetëm për t’u argëtuar dhe për të qëndruar deri vonë. Dhe nëse shihni që pala tjetër heziton ta propozojë, merrni iniciativën për të dëgjuar “po-në” e shumëpritur.

LUANI
Ju gjithashtu jeni kandidat për t’u futur në grupin e çifteve këtë muaj, pasi planetët personalë një nga një do të kalojnë në shtëpinë tuaj të 8-të, duke ju bërë shumë tërheqëse për seksin e kundërt. Të mos harrojmë, megjithatë, që deri në datën 12 do të keni Venusin përballë dhe Marsin, deri në datën 23, do të keni impakte, propozime dhe ndoshta do të shijoni një mars në ëndrra dhe seksualitet.