BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep fonde për shtesë personeli të BKH dhe këshilltarë ligjorë që do asistojnë prokurorët në luftën kundër korrupsionit

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep
x
BREAKING NEWS

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e zezë” e kompanisë, tërhiqen nga 600 milionë euro investime pa asnjë pikë nafte, bie propaganda e fondit 500 milionë euro të pensioneve të kryeministrit

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë pazare me qeverinë në Shqipëri, “Freedom House” jep alarmin, prania e korrupsionit, tentativat e vazhdueshme të Berishës për të destabilizuar vendin dhe sabotuar SPAK shqetësuese, zbardhet raporti ...

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në 2025 nuk do të jetë më kryeministër dhe po fituan socialistët me vota, ja rreziku që e pret

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po bëhet “kurban” i tij, çifti në krizë të thellë pas fundosjes nga SPAK

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po
x
BREAKING NEWS

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe nënës së saj që vuri në lëvizje SPAK, i gjithë burimi i pasurisë përrallorë të familjes “Meta” i ka tek dhurimi i 500 m2 tokë dhe kursimi i 5 milionë lekëve, pallati dhe vila e tyre “mbinë si me ...

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe
x

Lifestyle

Bëni pjesë në listë? Njihuni me dy shenjat e horoskopit ku mund t’i qani hallet pa asnjë lloj problemi

Bëni pjesë në listë? Njihuni me dy shenjat e horoskopit ku

Ata nuk do t’ju keqkuptojnë. E kundërta. Ata do të kuptojnë se çfarë po kaloni ose çfarë keni kaluar dhe do të përpiqen t’ju ndihmojnë.

Ata nuk do ju kritikojnë dhe do përpiqen t’ju gjejnë zgjidhje dhe mënyra për t’u ndjerë më mirë. Ata janë përgjithësisht empatikë dhe do të qëndrojnë pranë jush.

Le të shohim se për cilat dy shenja po flasim:

Peshqit

Shenja me ndjeshmërinë më të madhe nuk është askush tjetër veçse Peshqit. Ai e ndjen dhimbjen tuaj si askush tjetër. Është sikur po e jeton vetë.

Ai ju kupton dhe përpiqet të gjejë një mënyrë për t’ju ndihmuar dhe mbështetur.

Tek Peshqit, mund të mbështeteni për të gjetur mirëkuptim, dhembshuri dhe një shpatull për të qarë ose për t’i “hapur” shpirtin tuaj.

Gaforrja

Gaforrja do ju tregojë mirëkuptim të madh. Pavarësisht se çfarë keni kaluar, sado që t’ju shqetësojë, ai do t’ju ndjejë dhe nuk do t’ju keqkuptojë.

Mund të keni sjellje të çuditshme, por ai do të kërkojë arsyet më të thella, do ta diskutojë me ju dhe do t’ju qëndrojë pranë.

Ai nuk do t’ju gjykojë, nuk do t’ju kundërshtojë dhe nuk do t’ju “dënojë”. Mund të mbështeteni tek ai për dhembshuri dhe humanizëm.