BREAKING NEWS

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët dhe drejtorët që kanë shërbyer si transportues të parave të tij dhe detajet nga biznesi i tij i fshehtë me lidhje në Indi ku 1 gur i bardhë bën 400 euro, Idajet Beqiri nxjerr të fshehtat trond...

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët
x
BREAKING NEWS

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën e PL, ja lista me emrat “VIP” që rrezikojnë prangat, nga falsifikimi i formularëve, te pastrim parave, Ilir Meta përjashton Monika Kryemadhin dhe të gjithë mbështetësit e saj në nivel drejtues...

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën
x
BREAKING NEWS

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll derën e kandidimit në zgjedhjet e 2025 zyrtarëve të korruptuar dhe atyre që kanë llogari të hapura me SPAK, kryeministri sfidon amerikanët dhe shpërthen në sulme e akuza ndaj Gjykatës Kushte...

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll
x
BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x

Lifestyle

Cila nga shenjat mund të ketë një takim të papritur me një person? Horoskopi ditor, e Martë 5 Mars 2024

Cila nga shenjat mund të ketë një takim të papritur me

Nëse nuk doni të bëni një ndryshim shumë drastik në stilin tuaj aktual të jetës, tregohuni më të sigurtë në pozicionimin tuaj. Në dashuri do të ndiheni të vënë në provë nga xhelozia e partnerit/es tuaj.

Mund të keni një takim të papritur me një person që do ju ngrejë moralin, sidomos nëse gjatë javëve të fundit jeni ndjerë të lënë pas dore, sa i takon anës sentimentale. Kjo ditë do të jetë mjaft e favorshme për të nisur një aventurë profesionale.

Duhet të përballoni një ditë e cila do ju gjejë më të lodhur dhe më nervoz se zakonisht, ndoshta për shkak të një personi që do të vërë në provë të fortë durimin tuaj. Mos u tregoni shumë kontradiktorë, por mundohuni të bëni vetëm detyrat tuaja.

Parashikohet një periudhë interesante, e mbushur me takime dhe sukses profesional. Gjithsesi ankthi dhe nxitimi do të jenë armiqtë tuaj kryesor. Në dashuri do të jeni më harmonik, por duhet të mundoheni të jeni më shumë pjesëmarrës në çështjet që kanë të bëjnë me familjen.

Kjo ditë ju fton që të kaloni më shumë kohë me familjen tuaj. Doni të ndiheni të dëgjuar në vendin tuaj të punës, kështu që mundohuni që të jeni më autoritar dhe të vendosur.

Kjo ditë do iu gjejë protagonistë sa i takon një takimi intrigues që do të zgjojë sensualitetin tuaj. Në vendin tuaj të punës duhet të jeni më të kujdesshëm me organizimin e një eventi të rëndësishëm që ka të bëjë me një projekt të ri.

Jini të ndershëm me veten tuaj dhe mos vijoni me një projekt tek i cili nuk besoni, pasi në të kundërt do të ishte humbje kohe. Tregohuni të gatshëm të bëni për vete një person që e keni përzemër prej kohësh.

Ka disa objektiva të cilat ia keni vendosur vetes tuaj këtë periudhë, kështu që përqendrohuni sa më shumë dhe mos u hutoni nga ankthet e të tjerëve. Në dashuri, ky është momenti më i mirë për të nisur një histori të re.

Përqendrojini mirë të gjitha energjitë tuaja, në mënyrë që të mos shkojnë dëm. Në dashuri do të keni mundësi të mira për të bërë një propozim të rëndësishëm ndaj një personi që pëlqeni.

Kjo javë do të rezultojë shumë e suksesshme sa i takon aftësive tuaja drejtuese, sidomos nëse jeni në kërkim të stimujve të rinj për karrierën tuaj. Favorizohen takimet, ndaj mos jini të ndrojtur.

Mundohuni të jeni të fortë dhe mos të bini pre e instinkteve, pasi do të jeni shumë intensiv dhe do të humbini kontrollin e veprimeve tuaja. Për të shmangur situatat e sikletshme, mundohuni që të ruani një profil të ulët, sidomos në dashuri.

Kjo ditë do të jetë mjaft interesante për të studiuar strategji të reja, të cilat mund të parandalojnë vonesa të mundshme në vendin e punës, sidomos nëse jeni në prag të nisjes së një projekti të ri. Kjo ditë do të jetë shumë e kënaqshme, ndaj mundohuni të jeni më kurajoz sa i takon investimeve.