BREAKING NEWS

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment Bardhit, kodet e tyre mafioze për të kërcënuar njëri-tjetrin, lidhjet me oligarkët, prapaskenat e akuzave të fshirjes së serverëve në “21 janar” dhe detajet nga lufta e madhe që ka plasur për ...

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që mund të shpëtojë Sali Berishën nga ‘arresti në shtëpi’ dhe rasti i vetëm kur mund t’i digjet mandati si deputet, pse ish-kryeministri mund t'ia hedhë paq nëse hetohet dosja e ‘21 Janarit’...

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të mbuluar krimin e 21 Janarit 2011, skema për t’ia faturuar vrasjet opozitës, sajesa e plagëve nga afër dhe shpërblimi që iu dha gardistëve, gati të çojmë në SPAK një video që nuk e ka parë Prokuro...

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të
x
BREAKING NEWS

Aleks Soros merr “komandën” e Shqipërisë, ja si Edi Rama ndërroi Damir Fazlliçin e Sali Berishës me manjatin e “Shoqërisë të Hapur”

Aleks Soros merr “komandën” e Shqipërisë, ja si Edi
x
BREAKING NEWS

Pas 140 milionë eurove të Beketit, gati 140 milionë euro të tjera për Portin e Durrësit, ja gjobat që do të paguajnë shqiptarët për kapriçot e Edi Ramës, gazetari italian fut në “zgrip” kryeministrin

Pas 140 milionë eurove të Beketit, gati 140 milionë euro të
x
BREAKING NEWS

Pesë ministra dhe 5 ish-ministra të PS kanë rënë në “rrjetën” e SPAK, gazetari i njohur zbardh prapaskenat dhe tregon kush po e bllokon arrestimin e Ilir Metës, ja faktet që implikojnë Sali Berishën në vrasjet e “21 janarit”

Pesë ministra dhe 5 ish-ministra të PS kanë rënë
x
BREAKING NEWS

Eksperti i IT plas super skandalin e AKSHI-t, ja si Mirlinda Karçanaj i ka futur duart në informacionet sekrete brenda institucioneve të reja të vetingut

Eksperti i IT plas super skandalin e AKSHI-t, ja si Mirlinda Karçanaj i
x
BREAKING NEWS

Kastriot Aliaj: Ju tregoj të fshehtat e dosjeve të UDB dhe OZNA-s që mbajnë emrin e Sali Berishës, si e rekrutuan shërbimet sekrete serbe, ja kush ishte ‘menaxheri’ që i jepte urdhrat në fshehtësi të plotë dhe emrat e spiunëve që bashkëpunoi...

Kastriot Aliaj: Ju tregoj të fshehtat e dosjeve të UDB dhe OZNA-s
x

Lifestyle

Dafina Zeqiri prezanton kunatin simpatik dhe habit ndjekësit me kërkesën

Dafina Zeqiri prezanton kunatin simpatik dhe habit ndjekësit me

Dafina Zeqiri, prej disa kohësh tashmë, po shijon lidhjen e saj të dashurise me biznesmenin, Kreshnik Gjergji, ku dyshja shfaqet e pandarë nga njëri-tjetri.

Ditën e sotme, këngëtarja e njohur ka vendosur që të gjejë edhe një partnere për kunatin e saj, vëllain e Kreshnikut, duke e reklamuar në mënyrën më të mirë të mundshme për të gjithë ndjekësit e saj në Instagram.

Zeqiri ka treguar disa nga cilësitë e kunatit, emri i të cilit është Arian, duke e përshkruar si një djalë që të sjell çdo ditë lule, që të shoqëron për më shumë se 6 orë tek sallonet e bukurisë por ajo që ndjekëset e saj duhet të vlerësojnë, është fakti se partnerja e Arianit, do të jetë kunatë me Dafina Zeqirin.

“Duke dashur të sistemojë Arian Gjergjin. 1. Rri me ty tek parukieri 6+ orë. 2. Çohet herët vet dhe të pyet a do të hash mëngjes. 3. Çdo ditë të sjell lule. 4. Të bie të bëhesh kunat me Dafina Zeqirin“, shkruan këngëtarja bashkangjitur postimit të saj, në të cilin shihet edhe Ariani.

Më në fund, Dafina Zeqiri ka vendosur ta kurorëzojë dashurinë në martesë me të dashurin e saj, Kreshnikun, vitin e ardhshëm. Ka qenë vet Dafina, ajo që e ka ndarë këtë lajm kaq të bukur me ndjekësit e saj në kanalin e saj në Instagram.