BREAKING NEWS

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe në kërkim më të fortët e vendit, goditen politikanë, ish-drejtorë edhe punonjës të Policisë së Shtetit, futen në lojë dhe ndërkombëtarët, zbardhen vrasje të bujshme, gjenden para e flori në b...

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe
x
BREAKING NEWS

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të lartë të Policisë së Shtetit në aksionin “blic” të SPAK kundër personazheve të njohur të botës së krimit

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të
x
BREAKING NEWS

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do të bëhet nga SPAK, Ervin Karamuço tregon të pathënat e operacionit më të madh që është bërë ndonjëherë në Shqipëri

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës në Zelandë të Re, Angli, Itali, Zvicër dhe Qipro dhe detajet e forta nga skema e pastrimit të parave të presidentit të Partisë së Lirisë me ish-ministrin e Transporteve dhe shoferin e Janull...

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës
x
BREAKING NEWS

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për të grabitur të dhënat e sistemit “TIMS”, gazetarja Klodiana Lala nxjerr detaje të bujshme nga skandali që tronditi Policinë e Shtetit dhe zbulon personin që refuzoi t’i jepte ish-drejtorit të IT kode...

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për
x
BREAKING NEWS

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas dëshmisë për inceneratorët, te lëshimi i të gjithë bashkëpunëtorëve në “gojën” e SPAK dhe zhvillimet që do të ndodhin për dosjen “Xibraka”, ja çfarë e pret Gazment Bardhin dhe Olsi Ram...

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë në arrest me burg dhe prova e fortë që kishte Kosta Trebicka për ish-kryeministrin që e fundos në aferën e ‘Gërdecit’

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë
x
BREAKING NEWS

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen e plotë të vrasjes së Pjerin Xhuvanit, kërkon nga SPAK nisjen e hetimeve për ekzekutimin që tronditi Elbasanin, si u rekrutuan kriminelë, rikthehet në skene implikimi i Gazmend Bardhit si dre...

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen
x

Lifestyle

Dashuria do të sjellë një pikë kthese ku do përjetoni pasion dhe gjëra të reja, ja çfarë parashikojnë yjet për ju ditën e sotme

Dashuria do të sjellë një pikë kthese ku do përjetoni

DASHI

Në dashuri pasioni juaj do të ndizet në orët e ardhshme. Jini të përgatitur: mund të ndodhë edhe me njerëz më të vjetër ose shumë më të vegjël se ju. Për sa i përket punës, ajo që keni bërë vite më parë, përvoja juaj do të jetë e dobishme sepse do t’ju ndihmojë të arrini qëllime më të larta se sa pritej.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 18 prill 2024), në dashuri ju priten disa gjëra të reja, por ju duhet të vendosni se si t’i interpretoni ato. Lajmi mund të jetë edhe negativ… Lëreni veten të futeni në punë dhe përpiquni të angazhoheni ashtu siç dini vetëm ju. Do të shpërbleheni.

BINJAKËT

Në orët e ardhshme përqendrohuni te njerëz të rinj jashtë rrethit tuaj, të cilët mund t’ju bëjnë të përjetoni emocione të reja. Por kini kujdes, që të mos i merrni shumë seriozisht këto raporte. Ata do të jenë pasagjerë. Për sa i përket punës, do të keni shumë synime falë ambicies tuaj të madhe që do t’ju bëjë të nxirrni më të mirën nga ju.

GAFORRJA

Dashuria mund të sjellë një pikë kthese që do të ndryshojë planet tuaja. Do t’i ndryshojë plotësisht ato për ju. Ndryshime do të ketë edhe në punë: do të duhet një përpjekje për t’i pranuar ato dhe për të ecur përpara në mënyrë paqësore.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 18 prill 2024), puna mund t’ju thithë plotësisht. Prandaj në dashuri rrezikoni të mos jeni shumë të pranishëm. Mundohuni të relaksoheni dhe të mos stresoheni shumë. Do të ketë ditë të vështira për punë…

VIRGJËRESHA

Në orët e ardhshme të kësaj të enjteje në prill do t’ju duhet të bëni një pushim. Ka shumë gjëra që janë të gabuara në dashuri dhe duhet të përpiqeni të keni një moment për veten tuaj, për të pastruar mendjen tuaj. Kapitulli i punës: mos debatoni për gjëra të kota dhe mos merrni vendime të nxituara.

PESHORJA

Keni kohë që jeni në një lidhje? Paralajmërimi: mund të vijë një figurë e re destabilizuese. Mbani këmbët fort në tokë. Për sa i përket punës do ketë disa debate por asgjë serioze. Asgjë që nuk mund të kapërcehet lehtë.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 18 prill 2024), në dashuri do të shpërbleheni për këmbënguljen tuaj dhe dëshirën tuaj për të vënë veten atje gjithmonë dhe në çdo rast. Për sa i përket punës, ka të ngjarë të ketë lëvizje që do t’ju japin përvoja të ndryshme. Ndoshta edhe e këndshme.

SHIGJETARI

Do të jetë një ditë super pozitive në dashuri. Fantastike. Për sa i përket punës, do t’ju duhet të punoni shumë dhe të përqendroheni në qëllimet tuaja. Përveshni mëngët.

BRICJAPI

Në dashuri do të fitojë personi më i gatshëm. Kush do ta dëshirojë më shumë dhe do të bëjë më shumë. Për sa i përket punës, përpiquni të kuptoni gjithmonë gjërat e reja që ju dalin përpara. Jini gjithmonë gati dhe të përgatitur.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër (e enjte, 18 prill 2024), nuk jeni shumë të pranishëm në dashuri gjatë kësaj periudhe… Keni disa shpërqendrime, por nuk i dini vërtet se çfarë janë. Koka nuk është aty. Për sa i përket punës, përpiquni të mjaftoheni me atë që keni për momentin. Më e mira do të vijë.

PESHQIT

Peshq të dashur, sot në dashuri, punoni sa më shumë, përpiquni të mos qëndroni në qoshe. Për sa i përket punës, përpiquni të qëndroni gjithmonë një pozicion përpara të tjerëve. Dinak.