BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ilir Meta ka marrë vesh lajmin se do ta arrestojnë, Ismailaj kishte frikë se mund ta eliminonin në qeli, nëse ai ka dalë kundër ish-presidentit është hapur ‘Kutia e Pandorës’, nga pazaret që thurnin në ish-bllok, te bisedat në Pragë dhe mes...

Romeo Kara: Ilir Meta ka marrë vesh lajmin se do ta arrestojnë,
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Sherri mes Metës e Monikës lojë për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja pse u largova nga Iliri dhe pse PL është një eksperiment i dështuar, ish-presidenti do të ketë të njëjtin fati si Berisha

Spartak Braho: Sherri mes Metës e Monikës lojë për të
x
BREAKING NEWS

Gjykata e Lartë merr në dorë vrasjen e Azem Hajdarit, në 23 maj merret vendimi për Izet Haxhinë, avokati i tij jep detajet e forta: Plani ishte për të vrarë Saliun në ’98, jo ish-deputetin demokrat, ja 23 provat që ish-truproja disponon për krimet e Be...

Gjykata e Lartë merr në dorë vrasjen e Azem Hajdarit, në 23
x
BREAKING NEWS

Avokati Arben Llangozi rrëfen detajet “bombastike” për “SKY ECC” dhe dosjen “McGonigal”, në përgjime ka rënë edhe Edi Rama, ja të fshehtat nga koncesioni prej 20 milionë euro që ka përfituar ish-agjenti i FBI nga kryeministri shqiptar...

Avokati Arben Llangozi rrëfen detajet “bombastike” për
x
BREAKING NEWS

Myslim Murrizi: Gazment Bardhi dhe Sali Berisha nuk janë bashkë, gjysma e grupit parlamentar të PS kanë vila në Lalëz dhe shtëpi te rezidenca e Gentiana Sulës, ja si rrëzohet Rama nga pushteti

Myslim Murrizi: Gazment Bardhi dhe Sali Berisha nuk janë bashkë,
x
BREAKING NEWS

E akuzoi se nuk kanë denoncuar korrupsionin, Endri Shabani nxjerr blof gazetarin Klodian Tomorri, zbulon disa nga skandalet e bëra publike nga Nisma Thurje dhe del hapur në mbështetje të SPAK

E akuzoi se nuk kanë denoncuar korrupsionin, Endri Shabani nxjerr blof
x
BREAKING NEWS

Eksperti i ekonomisë, Fatos Çoçoli: Ja sa do të jetë rritja e pensioneve që do të realizohet në tetor, skema që po ndiqet dhe detajet nga dy bonuset që do të marrë mosha e tretë për këtë vit

Eksperti i ekonomisë, Fatos Çoçoli: Ja sa do të
x
BREAKING NEWS

Pakti për emigrantët/ Reagojnë mediat italiane: Engjëll Agaçi, njeriu kyç në marrëveshjen Shqipëri-Itali, një ish-avokat i...

Pakti për emigrantët/ Reagojnë mediat italiane: Engjëll
x

Lifestyle

Dita e sotme do të jetë optimale dhe duhet ta mbanin nën kontroll, ja çfarë parashikojnë yjet për ju

Dita e sotme do të jetë optimale dhe duhet ta mbanin nën

Dashi

Aspekti profesional mund të paraqitet pak problematik sot ku nuk përjashtohet ndonjë keqkuptim në vendin e punës. Gjatë pasdites gjeni kohë për ta kaluar në një shoqëri të mire.

Demi

Angazhimet do të jenë të shumta gjatë kësaj dite dhe nëse nuk tregoni kujdes, mund t’ju dale ndonjë situate nga kontrolli. Në sektorin e ndjenjave meritoni notën 10 sot.

Binjaket

Ditë me shumë fat parashikohet për disa prej të lindurve në shenjën tuaj. Por kjo nuk do të demonstrohet domosdoshmërisht në lojërat e fatit. Në dashuri, tregohuni më i hapur dhe i sinqertë.

Gaforrja

Eshtë dita e duhur për të shkarkuar energjinë negative përmes teknikave të mirëpërcaktuara siç janë ushtrimet e frymëmarrjes. Edhe palestra është diçka mjaft e këshillueshme për ju.

Luani

Sot aspekti planetar ju bën të ngrohtë, të dashur dhe miqësor. Ditë e mrekullueshme për të përmirësuar raportet me miqtë dhe kolegët. Në aspektin romantik, diçka nuk po ecën siç do t’jua donte zemra.

Virgjëresha

Një çështje financiare ju shqetëson prej disa ditësh. Kjo situate do jetë kalimtare sepse situata ekonomike do vijë duke u përmirësuar dita ditës. Në dashuri jo gjithçka po ecën sipas planit.

Peshorja

Kjo ditë parashikohet të jetë me ulje ngritje në aspektin profesional. Shmangni ndonjë debat të kotë në vendin e punës. Përpiquni të mirëkuptoni mendimin ndryshe

Akrepi

Ka ardhur koha që të ndaloni pak dhe të shijoni arritjet dhe sukseses tuaja. Nuk mund t’i shijoni ato nëse nuk e ulni pak ritmin. Në dashuri parashikohen momente shume pozitive me partnerin.

Shigjetari

Ditë e mirë në sektorin e ndjenjave dhe romancës. Do kaloni një kohë fantastike me partnerin. Një darkë speciale apo një udhëtim do te ishin qershia mbi tortë për gjithë të dashuruarit.

Bricjapi

Planetet nuk janë shumë miqësor sot me ju, por kjo nuk do të thotë që të ndërprisni aktivitetet tuaja. Përkundrazi, sot tregoni më shumë vendosmëri për të përfunduar projektet e lëna pezull.

Ujori

Një ditë plot surpriza të bukura ju pret. Nëse jeni në një lidhje dashurie, partneri do tregojë anën më të bukur të tij. Rivendosni kontaktet më një person i cili ka qënë shumë i dashur për ju.

Peshqit

Eshtë koha optimale për të kaluar kohë cilësore me të afërmit. Nëse jeni në një lidhje dashurie, gjasat janë që të forconi më shumë raportin tuaj me partnerin.