BREAKING NEWS

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret Rama-Berisha me amnistinë penale, ja si u liruan të korruptuarit dhe “puçi” që iu bë SPAK

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret
x
BREAKING NEWS

Priten presat e Sali Berishës për t’u rikthyer në Parlament, nga heqja e pagës dhe çdo përfitimi financiar, te djegia e mandatit, ja si do të nxirret jashtë politike “non-grata”

Priten presat e Sali Berishës për t’u rikthyer në
x
BREAKING NEWS

Ervin Karamuço jep detajet nga projekti i bujshëm i Londrës për të fundosur pushtetarët e lartë të korruptuar, ja kush i ka mbledhur provat për britanikët që shpallën “non-grata” Sali Berishën, në “listën e zezë” politikanë nga e djathta edhe nga e maj...

Ervin Karamuço jep detajet nga projekti i bujshëm i Londrës
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela nxjerr detajet tronditëse, vrasësit që hoqën qafe Azem Hajdarin ishin nisur për të eliminuar Sali Berishën, ja kush i ka në duar provat që do të hapin “Kutinë e Pandorës” për dosjen e “shekullit”

Spartak Ngjela nxjerr detajet tronditëse, vrasësit që hoqën
x
BREAKING NEWS

Zbardhet skema që po ndjek Edi Rama për të “mbërthyer” SPAK, konstuticionalistë dhe analistët ngrenë alarmin, përplasje të forta brenda “Rithemelimit”

Zbardhet skema që po ndjek Edi Rama për të
x
BREAKING NEWS

U dhunua në mes të ish-Bllokut, zbardhen detaje të reja nga sulmi ndaj avokatit të ish kryeministrit Sali Berisha, dyshohet se shkak ishte…

U dhunua në mes të ish-Bllokut, zbardhen detaje të reja nga sulmi
x
BREAKING NEWS

Londra aktivizon planin sekret për të zbuluar lidhjet e politikanëve shqiptarë me kriminelët, vjen sot në Tiranë Lord Dingeman,  trajnime prokurorëve të SPAK për pastrimin e parave dhe sekuestro pronave, ja emrat “VIP” të rrezikuar, zbardhet projekti b...

Londra aktivizon planin sekret për të zbuluar lidhjet e
x
BREAKING NEWS

Ja kush e dha urdhrin për të vrarë Servet Pëllumbin dhe si bandat shtetërore të drejtuara nga gjenerali Agim Shehu na zunë pritë tek Ura e Dajlanit, Spartak Braho kujton dhunën e ’96-ës dhe zbulon bisedën brenda makinës me zyrtarin e lartë të PS...

Ja kush e dha urdhrin për të vrarë Servet Pëllumbin dhe si
x

Lifestyle

“Do zbulohen shumë të fshehta dhe intriga”, Meri Shehu tregon çfarë i pret shenjat këtë javë

“Do zbulohen shumë të fshehta dhe intriga”, Meri Shehu

Nga një javë e rëndësishme tek një tjetër. Kështu paralajmëron edhe këtë të hënë astrologia më e famshme në Shqipëri Meri Shehu. E ftuar në një emision televiziv, ajo thotë se këtë javë do të zbulohen shumë të fshehta e intriga.

“Kjo javë do të jetë shumë e rëndësishme për faktin se kemi hënën e plotë të muajit në Akrep, e cila lidhet me Plutonin shumë fuqishëm, që nxjerr në sipërfaqe gjëra të reja që nuk dimë. Plus dhe Dielli sapo është futur në Dem. Bën një katërkëndësh me Plutonin në Ujor dhe përsëri është një javë që do zbulohen shumë të fshehta dhe intriga. Në fund të javës Mërkuri nga i kundërt kthehet i drejtë dhe ky është një lajm që duhet ta kemi parasysh, që është në Dash”.

Ashtu siç paralajmëroi edhe të hënën e shkuar, astrologia tha se java që lamë pas, por edhe kjo e hënë shënojnë ditët më të rëndësishme të vitit.

“Ishte nga javët dhe vazhdon të jetë edhe sot, nga ditët më të rëndësishme të vitit, sepse siç e thamë, Jupiteri, planeti i fatit dhe Urani janë takuar në Dem. Tani për të lindurit në dhjetëditëshin e tretë të demëve, akrepëve, ujorëve dhe luanëve, do të ketë ndryshime të papritura të fatit, që mundësisht janë me rezultate pozitive. Por ky efekt do ndjehet tek shumë persona, te të gjithë pothuajse dhe janë ndryshime të mëdha që sjell fati në jetën në tonë, përreth një periudhe 14-vjeçare. Do japë nuancat, jo se kjo ditë vendos”.

Meri Shehu zbuloi edhe yjet për secilën shenjë për këtë javë. Kështu sipas saj, Dashi vlerësohet me 3 yje, Demi me 2 yje, Binjakët me 2 yje, Gaforrja me 3 yje, Luani me 4 yje, Virgjëresha me 4 yje, Peshorja me 3 yje, Akrepi me 5 yje, Shigjetari me 3 yje, Bricjapi me 3 yje, Ujori me 5 yje, Peshqit me 3 yje.