BREAKING NEWS

Letra e Edi Ramës për Blinken, si letra e Mehmet Shehut për Enver Hoxhën para se të vetëvritej

Letra e Edi Ramës për Blinken, si letra e Mehmet Shehut për Enver
x
BREAKING NEWS

Sot vuloset fati i Sali Berishës për 4 vrasjet në bulevard,  ja kush është trupa gjykuese që ka futur në “terror” orkestruesit e masakrës së “21 Janarit” dhe si akuza e dytë mund ta çojë në qeli kreun e “Foltores”

Sot vuloset fati i Sali Berishës për 4 vrasjet në bulevard, 
x
BREAKING NEWS

Katër mesazhet e Blinken që “zbythën” Edi Ramën, kryeministri letër sekretarit të DASH që nuk do fusë hundët në arrestimet e SPAK, ja prapaskenat pas presioneve ndaj drejtësisë

Katër mesazhet e Blinken që “zbythën” Edi Ramën,
x
BREAKING NEWS

Ja sa do të rriten pensionet në prill, përfitojnë 717 mijë të moshuar, zbardhen detaje nga fondi, si pritet të ndryshojë rregulli për indeksimin dhe ndryshimi I madh që po përgatit mazhoranca

Ja sa do të rriten pensionet në prill, përfitojnë 717
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Ja ku ndodhet lista me agjentë shqiptarë të UDB dhe KGB që mori me vete Bashkim Gazidede, pse Ilir Meta e Kryemadhi braktisën protestën e 20 shkurtit dhe arsyeja pse SPAK nuk po e çon pas hekurave Sali Berishën

Spartak Ngjela: Ja ku ndodhet lista me agjentë shqiptarë të UDB
x
BREAKING NEWS

Ja “bomba” që plasi Beqaj në SPAK për Ogerta Manastirliun, zbardhet “pika e errët” për të cilën po hetohet ish-ministrja, gazetarja nxjerr prapaskenat, brenda një muaji dosja e sterilizimit shkon në gjykatë

Ja “bomba” që plasi Beqaj në SPAK për Ogerta
x
BREAKING NEWS

SPAK skemë të re për të luftuar korrupsionin në nivele të larta, ja strategjia që agjentet e BKH do të ndjekin për të hetuar zyrtarët pas urdhrit të Ramës për të “bllokuar” dyert e zyrave dhe institucioneve

SPAK skemë të re për të luftuar korrupsionin në nivele
x
BREAKING NEWS

16 marsi reformë radikale e Edi Ramës në PS, ndryshime drejtuesish qarqesh dhe lëvizjesh të forta në qeveri pas thirrjes së Manastirliut në SPAK, Gonxhe “ylli në ngjitje” në Partinë Socialiste

16 marsi reformë radikale e Edi Ramës në PS, ndryshime
x

Lifestyle

"Doje ta dëmtoje"/ Arbri ia thotë troç Romeos: I ke thënë ndahu...

"Doje ta dëmtoje"/ Arbri ia thotë troç Romeos: I ke

Flirtimet po vazhdojnë në shtëpinë e spektaklit televiziv "BBVA3", por akoma nuk është zyrtarizuar asnjë çift.

Mbrëmjen e sotme është diskutuar për debatin mes Ilnisës dhe Romeos, ku ky i fundit dyshon në marrëdhënien e saj me Meritonin.

Opinionisti, Arbër Hajdari ka shprehur mendimin e tij, i cili ishte se Romeo në qoftë se do e kishte mik Meritonin nuk do shpreheshte gjatë "Prime-t".

Një pjesë nga biseda:

Arbër Hajdari: Mua më jep idenë sikur Romeo donte ta dëmtonte Ilnisën nëpërm,jet kësaj. Kam vënë re që ai nuk i zjgat debatet. Ajo i kërkon llogari, ky nuk e zgjat. Romeo i ke thënë shokut tënd ndahu nga ajo.

Romeo: Unë e kam pyetur 100 herë ‘Pse?’ Dhe ajo nuk më është përgjigjur akoma.

Ilnisa: Ty të duhet Gazi për të futur mes nesh. Unë kur i bëj dikujt një pyetje të tillë, nëse janë miqtë e mi, do të thotë që ka lidhje direkt me marrëdhënien e tyre, jo me njerëz të jashtëm.

Romeo: Pyetja ime ishte ‘Pse  i the atij djali pse nuk më dole në krah në debatin me Gazin’. Ai djali ty të mbron gjithmonë, ti nuk ke nevojë për mbrojtje se je grua e fortë.