BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x
BREAKING NEWS

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça eksportoi të dhënat e sistemit TIMS, Karamuço zbardh detajet e fundit, futen në lojë edhe amerikanët

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x

Lifestyle

Dy shenja të horoskopit që do të jenë plot shpresë dhe ëndrra

Dy shenja të horoskopit që do të jenë plot shpresë dhe

Deri në orët e vona të natës, Hëna do të jetë në Akrep, por shpirtrat do të jenë më të qetë që nga agimi, për shkak të tribunës së saj me Venusin te Peshqit, e cila do të ketë një efekt qetësues. Dita do të fillojë plot optimizëm, shpresë dhe ëndrra për të ardhmen e afërt.

Ne do të qëndrojmë në këtë drejtim deri në pasdite, pasi formon edhe një treshe me Neptunin tek Peshqit, i cili do të na zbusë dhe do të na shkaktojë ndjenja dhembshurie dhe mirëkuptimi, duke na bërë në të njëjtën kohë më intuitiv.

Dy shenjat që do të kenë një imagjinatë aktive dhe do të “dëgjojnë” zemrën e tyre, janë Akrepat dhe Peshqit, pasi Hëna “godet” përkatësisht shtëpitë e tyre diellore 1 dhe 9 dhe jo vetëm që nuk do humbasin, por do të dalin fitimtarë, në çështje personale apo romantike. Pra, nëse mendojnë se diçka nuk është në rregull, do të ishte mirë të mos këmbëngulin, sepse sinjalet që “kapin” por nuk i shohin janë shumë të rëndësishme.