BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x
BREAKING NEWS

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça eksportoi të dhënat e sistemit TIMS, Karamuço zbardh detajet e fundit, futen në lojë edhe amerikanët

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x

Lifestyle

Ekuinoksi pranveror! Shenjat që do përballen me ndryshime të mëdha

Ekuinoksi pranveror! Shenjat që do përballen me ndryshime të

Ekuinoksi pranveror shënon fillimin zyrtar të pranverës si dhe lëvizjen e Diellit në Dash, që do të thotë se fillon një kalendar i ri zodiak. Kjo do të thotë rinovim, dinamizëm, veprim dhe vendosmëri. Pasi të shohim se cilat shenja janë të favorizuara që në ditët e para të Dashit, më poshtë do të zbulojmë se cilët përfaqësues të shenjave do të kenw zhvillime deri më 24 mars.

Demi


Deri në datën 24 mars ju do “laheni” me dashuri, dhurata dhe premtime për një të ardhme të përbashkët. Ekzaltimi nga partneri ju bën tw ndjeheni paksa të çuditshëm. Këto ditë e kuptoni sa me fat jeni dhe zgjidhni të shihni “perfektin” që keni pranë, pa pasur ankesa.


Virgjëresha

Do të dëshironi të largoni çdo gjë negative nga ju. Ju keni nevojë për gjithçka që natyra ka për të ofruar, edhe nëse jashtë bie shi, ju do shihni diell në marrëdhëniet tuaja. Është koha për të përqafuar erotizmin dhe dashurinë, por edhe vëmendjen që ju kushtohet në sektorin financiar. Dashi është shenja që sundon sektorin tuaj financiar, ndaj shiheni edhe këtë pjesë.

Bricjapi

Nga sot do të ndjeni zgjimin e shqisave. Frymëzimi për ndryshime në shtëpi, në punë, në marrëdhënie. Idetë po vërshojnë dhe ato zbatohen në të gjitha fushat e jetës suaj. Sidoqoftë, mos u hutoni, sepse dinamika në marrëdhëniet tuaja gjithashtu po ndryshon në të njëjtën kohë. Tani do të përqendroheni më shumë në çështjet që lidhen me atë që ka vlerë për ju. Ka të ngjarë të zhgënjeheni me mbrojtjen që i bëni vetes dhe të lejoni më shumë njerëz në jetën tuaj.