BREAKING NEWS

Rëndohen pozitat e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit, ja “perlat” që dyshohet se janë gjetur në celularin e sekuestruar në shtëpinë e nënës së deputetes së PL, hetuesit vizita “blic” nëpër institucione të ndryshme, skaner banesave të bashkëpunëtorëve të...

Rëndohen pozitat e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit, ja
x
BREAKING NEWS

Berisha u ka futur bërryla atyre që i shihte si rrezik, disa i largoi jashtë vendit dhe të tjerët i ka ekzekutuar, ja njerëzit që po përdor për të zgjidhur hallet e tij me SPAK, Ilir Meta është hajduti i famshëm i floririt, Fatos Mahmutaj zbardh prapas...

Berisha u ka futur bërryla atyre që i shihte si rrezik, disa i largoi
x
BREAKING NEWS

Britanikët tronditin pushtetarët shqiptarë, mbërrin grup i posaçëm në Tiranë për pastrimin e parave, nënshkruhet pakti mes SPAK dhe NCA, nisin procedurat për të dorëzuar dosjet për llogaritë në Londër

Britanikët tronditin pushtetarët shqiptarë, mbërrin grup i
x
BREAKING NEWS

E bujshme, javës tjetër “zbarkon” në tavolinën e SPAK dosja që ka përgatitur SHBA për Ramën dhe McGonigal me të gjitha provat përvëluese, nga vizitat në Tiranë, takimet dhe bisedat e fshehta me zyrtarët shqiptarë, te dëmi i madh prej miliona dollarësh ...

E bujshme, javës tjetër “zbarkon” në tavolinën e
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri zbardh prapaskenat e bujshme nga vizita e Blinken: Ilir Meta, Monika Kryemadhi, Flamur Noka, Genc Ruli dhe Ridvan Bode janë futur në “listën e zezë” të SHBA, ja çfarë po përgatitin amerikanët

Idajet Beqiri zbardh prapaskenat e bujshme nga vizita e Blinken: Ilir Meta,
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime “VIP”: Krerët e opozitës janë të trembur nga SPAK, Partia Socialiste është ndarë në fraksione, ja plani i Ramës për të ‘bllokuar’ emrin e zëvendësuesit të tij, ju tregoj se çfarë po ndodh brenda selisë rozë...

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime “VIP”: Krerët e
x
BREAKING NEWS

Në dosjet e ish-sigurimit “figurojnë” 600 agjentë të UDB në Shkodër, infiltrimi i ish-spiunëve në PD e Sali Berishës, bazat ku u stërviten dhe urdhrat e fshehta që merrnin nga qeveria fashiste e Beogradit, studiuesi i ish-komunizmit për artin dhe muzik...

Në dosjet e ish-sigurimit “figurojnë” 600 agjentë
x
BREAKING NEWS

Fillon “tmerri” për gylenistët në Tiranë, nisin përplasjet dhe sherret, besimtarët tentojnë të përzënë myftiun e Tiranës në xhaminë “Dine Hoxha”, në rrezik edhe Bujar Spahiu, zbardhen kërcënimet me jetë për drejtuesin e Komunitetit Mysliman...

Fillon “tmerri” për gylenistët në Tiranë, nisin
x

Lifestyle

Euro 2024/ Astrologia zbulon si do të paraqitet Kombëtarja: Do luftojë fort, Sylvinjo një goxha burrë

Euro 2024/ Astrologia zbulon si do të paraqitet Kombëtarja: Do

Astrologia Meri Shehu shprehet tepër pozitive për pjesëmarrjen e Kombëtares sonë ne Euro 2024.

Meri e ftuar në “Wake Up”, u shpreh Shqipëria do luftojë fort dhe pse mos fitojë. Skuadra jonë sipas saj është në shenjën e Binjakëve dhe gjatë gjithë qershorit kjo shenjë merr stafetën.

“Ky është një grup që edhe po nuk dolën, të paktën të tregojnë se sa do luftojnë dhe të humbin me dinjitet, sepse medalja ka dy anë fitoren dhe humbjen. Po të humbësh me dinjitet, është gjë e bukur. Po pse dhe mos fitojnë? Shqiptarët për të rënë në sy dhe për të bërë atë shoë-n e vetë, kapen si ajo macja në trung, në ferra. Kështu unë ne jemi skuadër në shenjën e Binjakëve në qershor, në qershor futet Jupiteri në Binjak dhe mendoj që do kemi shumë fat.

Sylvinho është shenja e Dashit, me sport, me top, shumë bukur dhe ai ka fatin e vetë. Ja shikojeni goxha burrë simpatik, do japë fat sepse ai ka energji, është shenjë e sportit ai. Skuadra jonë është në shenjën e binjakëve dhe gjithë qershorin flitet për binjakët, ata do e marrin stafetën, pse jo mos ta fitojmë”, u shpreh Meri Shehu.