BREAKING NEWS

Erë zgjedhjesh të parakohshme, Edi Rama zbret në terren pas vizitës së Blinken, më 16 mars krijohet ekipi ri që do të drejtojë fushatën elektorale

Erë zgjedhjesh të parakohshme, Edi Rama zbret në terren pas
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Shkëlzen Berisha i përfshirë në koncesionin e homodializës, ja kush është krahu i djathtë i Ilir Metës që është shpallur ‘non-grata’ dhe si deputetët e PL janë kapur ‘mat’ duke transportuar para të pista nga Tirana në Angli...

Idajet Beqiri: Shkëlzen Berisha i përfshirë në koncesionin e
x
BREAKING NEWS

Celulari i Kryemadhit i sekuestruar në banesën e nënës së saj prej dy muajsh po zbërthehet nga “SPAK”, futen në “lojë” metodat e FBI, ja provat e pakundërshtueshme që “gozhdojnë” deputeten e PL, Ilir Metën e Petrit Vasilin, detajet nga kontratat dhe ra...

Celulari i Kryemadhit i sekuestruar në banesën e nënës
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta dorëzon Monika Kryemadhin në duart e SPAK dhe sulmon prokurorët specialë, ish-presidenti nuk pranon abuzimet për lobing dhe ja fut bashkëshortes

Ilir Meta dorëzon Monika Kryemadhin në duart e SPAK dhe sulmon
x
BREAKING NEWS

Brukseli i mbyll dyert Shqipërisë për në BE dhe ngre alarmin, ja si korrupsioni po gërryen besimin e publikut tek institucionet, shpopullon vendin e po dëmton bizneset e ndershme, kërkohen arrestime “VIP”

Brukseli i mbyll dyert Shqipërisë për në BE dhe ngre
x
BREAKING NEWS

Londra fundos Sali Berishën, ambasadori britanik në Tiranë Alastair King Smith paralajmëron se nuk ka bashkëpunim me “non-gratën” dhe u bën thirrje politikanëve që të punojnë për qytetarët, ja mesazhi për grupin e Bardhit dhe pse Parlamenti duhet t’i r...

Londra fundos Sali Berishën, ambasadori britanik në Tiranë
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon planin e errët që thurën Meta dhe Berisha një natë para vrasjeve në “21 janar”: Ja të fshehtat e ekzekutimit të Aleks Nikës që mund t’i hapë rrugën SPAK të zbardhë dhjetëra viktima që kanë ‘hequr qafe’ dy shefat kur ishin në pushtet...

Frrok Çupi zbulon planin e errët që thurën Meta dhe
x
BREAKING NEWS

Evi Kokalari tregon “puçin” e Ilir Metës për Sali Berishën, ish-presidenti fut në lojë kushëririn e tij, ja kush është politikani që po kërkon ta vendosë në krye të opozitës dhe posti që po synon të marrë vetë në fund kryetari i Partisë së Lirisë...

Evi Kokalari tregon “puçin” e Ilir Metës për Sali
x

Lifestyle

Çfarë ka rezervuar fati për ju? Hidhini një sy Horoskopit për nesër 10 dhjetor 2023

Çfarë ka rezervuar fati për ju? Hidhini një sy Horoskopit

DASHI

Pak fat vjen me dashurinë ndaj shfrytëzojeni momentin dhe shijoni këto moment qetësie. Në punë gjithçka po shkon mirë edhe nëse ju duhet të merrni disa vendime të vështira. Do të shihni që së shpejti gjithçka do të jetë mirë. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 10 dhjetor 2023), nëse ju pëlqen dikush, mos prisni t’i tregoni, kjo është koha e duhur. Në punë duhet të keni kujdes vetëm për paratë. Kohët e fundit keni shpenzuar shumë, përtej planeve tuaja. Tani kuleta po “qan”.

BINJAKËT

Në dashuri është më mirë të lini mënjanë punët klandestine dhe të shikoni tek ata që mund t’ju japin dashuri nën dritën e diellit. Ka diçka për të zgjidhur në punë. Ndoshta dikush nuk po luan, ose do të bëjë gjithçka që mundet për t’ju penguar. Mos u zemëroni, por vishni një fytyrë të mirë, por mos lejoni që të tallen.

GAFORRJA

Në dashuri ki kujdes të mos thuash gjëra për të cilat mund të pendohesh. Në punë nuk është momenti i duhur për të bërë zgjedhje të rëndësishme, më mirë ta shtyni. Shijoni këto ditë pushimi dhe pushimi, një javë e re me vështirësitë e saj është gati të nisë.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 10 dhjetor 2023), jeta juaj në çift po evoluon dhe do të ndryshojë. Në punë është mirë të mos merrni vendime të nxituara.

VIRGJËRESHA

Ka ardhur koha të rikuperoni pak energji dhe ta derdhni atë në dashuri. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit. Shumë gjëra do rregullohen, mjafton të keni pak durim. Gjëra të reja po vijnë në punë. Ndoshta një promovim i shumëpritur.

PESHORJA

Në dashuri është më mirë të përqendroheni në të tashmen dhe të harroni të shkuarën. Në punë nuk po shkon shumë mirë, por shumë shpejt do të mund të rifitoni energjinë dhe dashurinë për punën tuaj. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit. Do të ketë mundësi të shkëlqyera për sukses prandaj përveshni mëngët.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 10 dhjetor 2023), ki kujdes të mos biesh në dashuri me persona që tashmë janë të punësuar, nuk do të kishte kuptim. Në punë është më mirë të mos humbisni mundësitë që ju lindin. Mos e mbani këmbën në të dyja këpucët.

SHIGJETARI

Gjithçka nuk po shkon shumë mirë në dashuri, por shumë shpejt do të rikuperohet. Në punë keni shumë projekte të planifikuara dhe do të keni mundësi të bëni një hap të madh në cilësi. Ndoshta një promovim i këndshëm ose një rritje rroge. E merituat me përkushtimin dhe sakrificën tuaj.

BRICJAPI

Në dashuri është një periudhë shumë e favorshme për të takuar dikë me të cilin mund të dashuroheni. Gjithçka është në rregull në punë, ju jeni në rrugën e duhur. Përveshni mëngët dhe do të shihni që së shpejti gjithçka do të jetë mirë. Do të ketë mundësi të shkëlqyera për sukses në çdo fushë.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 10 dhjetor 2023), në dashuri është më mirë të mos merrni vendime të nxituara, sepse nuk jeni mendjelehtë. Në punë ka ende konfuzion dhe dëshirë për ndryshim. Shikoni përreth, nuk do të mungojnë mundësitë e mëdha për sukses. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

PESHQIT

Jeni veçanërisht melankolikë, por mos u zhytni shumë në këtë gjendje shpirtërore. Në punë vijnë gjëra të reja, mjafton të keni pak më shumë durim. Mos e fajësoni veten nëse diçka nuk shkon sipas planit, do të ketë mundësi të mëdha për sukses në çdo fushë.