BREAKING NEWS

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret Rama-Berisha me amnistinë penale, ja si u liruan të korruptuarit dhe “puçi” që iu bë SPAK

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret
x
BREAKING NEWS

Priten presat e Sali Berishës për t’u rikthyer në Parlament, nga heqja e pagës dhe çdo përfitimi financiar, te djegia e mandatit, ja si do të nxirret jashtë politike “non-grata”

Priten presat e Sali Berishës për t’u rikthyer në
x
BREAKING NEWS

Ervin Karamuço jep detajet nga projekti i bujshëm i Londrës për të fundosur pushtetarët e lartë të korruptuar, ja kush i ka mbledhur provat për britanikët që shpallën “non-grata” Sali Berishën, në “listën e zezë” politikanë nga e djathta edhe nga e maj...

Ervin Karamuço jep detajet nga projekti i bujshëm i Londrës
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela nxjerr detajet tronditëse, vrasësit që hoqën qafe Azem Hajdarin ishin nisur për të eliminuar Sali Berishën, ja kush i ka në duar provat që do të hapin “Kutinë e Pandorës” për dosjen e “shekullit”

Spartak Ngjela nxjerr detajet tronditëse, vrasësit që hoqën
x
BREAKING NEWS

Zbardhet skema që po ndjek Edi Rama për të “mbërthyer” SPAK, konstuticionalistë dhe analistët ngrenë alarmin, përplasje të forta brenda “Rithemelimit”

Zbardhet skema që po ndjek Edi Rama për të
x
BREAKING NEWS

U dhunua në mes të ish-Bllokut, zbardhen detaje të reja nga sulmi ndaj avokatit të ish kryeministrit Sali Berisha, dyshohet se shkak ishte…

U dhunua në mes të ish-Bllokut, zbardhen detaje të reja nga sulmi
x
BREAKING NEWS

Londra aktivizon planin sekret për të zbuluar lidhjet e politikanëve shqiptarë me kriminelët, vjen sot në Tiranë Lord Dingeman,  trajnime prokurorëve të SPAK për pastrimin e parave dhe sekuestro pronave, ja emrat “VIP” të rrezikuar, zbardhet projekti b...

Londra aktivizon planin sekret për të zbuluar lidhjet e
x
BREAKING NEWS

Ja kush e dha urdhrin për të vrarë Servet Pëllumbin dhe si bandat shtetërore të drejtuara nga gjenerali Agim Shehu na zunë pritë tek Ura e Dajlanit, Spartak Braho kujton dhunën e ’96-ës dhe zbulon bisedën brenda makinës me zyrtarin e lartë të PS...

Ja kush e dha urdhrin për të vrarë Servet Pëllumbin dhe si
x

Lifestyle

Horoskopi ditor për nesër, do të befasoheni se çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Horoskopi ditor për nesër, do të befasoheni se çfarë

Dashi 

Së bashku me partnerin/en tuaj do ndërtoni mure të forta sot në mënyrë që ta mbroni lidhjen që keni krijuar nga çdo armik i jashtëm. Të dy do jeni në njëmendje për gjithçka. Beqarët do kenë njohje interesante, por do ngurrojnë të krijojnë lidhje. Plutoni do ndikojë negativisht në sektorin e financave dhe mund të sjellë probleme.

Demi 

Jeta në çift do jetë shumë e bukur gjatë kësaj dite. Do ndiheni mirë pranë atij që keni në krah dhe do filloni të bëni plane për të ardhmen së bashku. Beqarëve do iu ndodhë diçka e çuditshme me një person të cilin e kanë njohur prej vitesh. Ndjenjat për të do jenë shumë të forta sot. Fatmirësisht në planin financiar nuk do ketë vështirësi.

Binjakët

Do ëndërroni më shumë sesa duhet në jetën tuaj në çift gjatë kësaj dite dhe realiteti do jetë mjaft zhgënjyes. Asgjë nuk do shkojë ashtu si e kishit menduar. Beqarët do vazhdojnë të jenë në kërkim të princit të kaltër, por nuk do e gjejnë ende atë. Në planin financiar duhet të merrni masa strikte nëse nuk doni të ngeleni pa asnjë para në xhep.

Gaforrja

Surprizat do jenë të shumta gjatë kësaj dite në jetën tuaj në çift. Partneri/ja do jetë gati të bëjë gjithçka që ju të ndiheni sa më mirë dhe pasioni të rindizet. Beqarët nuk duhet të nxitohen për asgjë. Është e thjeshtë të krijosh një lidhje, por është e vështirë të gjesh personin e duhur. Sektori i financave do ketë disa përmirësime.

Luani

Më në fund një klimë e ngrohtë dhe harmonike do mbizotërojë në jetën tuaj në çift. Komunikimi ndërmjet jush dhe partnerit/es do jetë i mirë dhe nuk do bëni asgjë pa marrë mendimet e njeri-tjetrit. Beqarët nuk do mund të qëndrojnë indiferentë përballë personave që do iu dalin para. Të ardhurat do fillojnë të rriten pak nga pak.

Virgjëresha

Do jeni shumë të nxituar gjatë kësaj dite dhe ka rrezik të bëni gabime të pafalshme në jetën në çift. Partneri/ja nuk do iu falë kollaj dhe situata mund të dalë jashtë kontrollit. Beqarët do kenë takime pa fund dhe do kenë mundësitë të bëjnë zgjedhjet e duhura. Buxhetin mund ta stabilizoni me pak me tepër maturi dhe kujdes.

Peshorja

Do kuptoheni më së miri me partnerin/en tuaj gjatë kësaj dite dhe lidhja juaj do ecë me ritme më të shpejta. Ka mundësi që ata që kanë shumë kohë bashkë të mendojnë një bashkëjetesë. Për beqarët nuk është koha e duhur për të filluar histori dashurie. Të ardhurat do fillojnë të rriten dalëngadalë. Vazhdoni t’i menaxhoni me kujdes.

Akrepi

Mundohuni të mos konkurroni gjatë gjithë kohës me atë që keni në krah sot dhe të mos e ktheni lidhjen që keni krijuar në një mjedis boksi. Do i bënit keq vetes. Beqarët do ngelen sërish vetëm dhe kjo do i vrasë paksa shpirtërisht. Në planin financiar nuk pritet as problemi më i vogël kështu që do jeni të qetë.

Shigjetari

Do jeni shumë të shqetësuar për ecurinë profesionale gjatë kësaj dite dhe nuk do i kushtoni vëmendjen e duhur personit që keni në krah. Nëse ai do jetë me humor të mirë do iu kuptojë, në të kundërt do keni goxha debate. Beqarët do kenë dashuri me shikim të parë. Financat do jenë të paqëndrueshme dhe mjaft delikate.

Bricjapi

Ditë përgjithësisht e trazuar dhe e mbushur me vështirësi të shumta kjo e sotmja. Nuk do bini në një mendje me partnerin/en dhe kjo do sjellë debate. Nëse jeni ende beqarë duhet të mendoheni mirë para se t’iu jepni përgjigje propozimeve që do iu bëhen. Sektori i financave do ketë vështirësi, kujdes me shpenzimet.

Ujori

Sektori i dashurisë do jetë shumë i privilegjuar gjatë kësaj dite dhe çdo gjë do shkojë më së miri ndërmjet jush dhe partnerit/es. Thashethemet e të tjerëve nuk do ndikojnë aspak në lidhjen që keni krijuar. Beqarët jo vetëm që do kenë takime, por mund të fillojnë edhe lidhje. Në planin financiar do jetë ditë pozitive.

Peshqit

Do iu mërzitin tej mase detyrimet në çift gjatë kësaj dite dhe do kërkoni më shumë liri e pavarësi. Do bënit mirë të flisnit qetësisht me partnerin/en pa e acaruar atmosferën. Beqarët do kenë mundësi vetëm për aventura, asgjë më tepër sesa kaq. Në planin financiar fati do jetë në anën tuaj.