BREAKING NEWS

Futet nga porta dhe qëllon kushëririn me armë, publikohen pamjet nga plagosja në Durrës (Video)

Futet nga porta dhe qëllon kushëririn me armë, publikohen pamjet
x
BREAKING NEWS

Ja “furtuna” e Britanisë së Madhe për politikën shqiptare, në “listën e zezë” bashkë me Berishën “non-grata” edhe të tjerë politikanë majtas e djathtas, Londra paralajmëron fund të hidhur për PD me Saliun në krye në zgjedhjet 2025...

Ja “furtuna” e Britanisë së Madhe për politikën
x
BREAKING NEWS

Amerikanët zhdukin nga qarkullimi njeriun që votoi në KLP kundër Altin Dumanit si drejtues i SPAK,  Alfred Balla përjashtohet nga sistemi për 15 vjet, ja prapaskenat

Amerikanët zhdukin nga qarkullimi njeriun që votoi në KLP
x
BREAKING NEWS

Ja lidhjet e Sali Berishës me Ervis Martinajn, Idajet Beqiri nxjerr për herë të parë detajin e bujshëm dhe tregon si do të hapet “Kutia e Pandorës” nga SPAK e shërbimet e huaja për krime, vrasje, afera dhe pazare të pista në Shqipëri

Ja lidhjet e Sali Berishës me Ervis Martinajn, Idajet Beqiri nxjerr
x
BREAKING NEWS

Kush është emri “VIP” që pritet të arrestohet në PS? Edi Rama i hap rrugën SPAK për emrat e zhytur në afera, ministrat, deputetët dhe kryebashkiakët paralajmërohen se s’do kenë mbështetje politike

Kush është emri “VIP” që pritet të arrestohet
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha armiku më i madh i të burgosurve politikë, ja si doli kundër lirimit të tyre në vitet ’90 dhe si mbrojti me zell vijën sektare të Partisë së Punës

Sali Berisha armiku më i madh i të burgosurve politikë, ja si
x
BREAKING NEWS

Ja provat që kanë britanikët në dosjen e Sali Berishës, si korrupsioni me Fazlliçin dhe lidhjet me bosin hasian të krimit në Londër alarmuan anglezët, zbardhet dokumenti

Ja provat që kanë britanikët në dosjen e Sali Berishës,
x
BREAKING NEWS

Eksperti Fatos Çoçoli jep lajmet e fundit për pensionistët, nga mënyra e vetme për të përfituar pension për të moshuarit që nuk figurojnë në regjistra gjatë kohës së kooperativave bujqësore, te skema e re për rritjen e më shumë të ardhurave për reziden...

Eksperti Fatos Çoçoli jep lajmet e fundit për
x

Lifestyle

Horoskopi ditor për nesër, do të befasoheni se çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Horoskopi ditor për nesër, do të befasoheni se çfarë

Dashi

Ditë plot ngjyra kjo e sotmja për jetën sentimentale të çifteve. Për disa do rizgjohet edhe pasioni i zjarrtë. E rëndësishme është qe nuk do ketë aspak probleme dhe vështirësi. Beqarët do kenë shumë mundësi për njohje të reja, por do hezitojnë. Në planin financiar do jeni të mbrojtur nga Mërkuri. Edhe pse do shpenzoni pak më tepër sesa duhet situata nuk do jetë problematike.

Demi

Do diskutoni gjerë e gjatë sot me partnerin/en tuaj për të gjitha mosmarrëveshjet që keni pasur kohët e fundit. Me qetësi dhe mirëkuptim do zgjidhni gjithçka. Nëse jeni ende vetëm, pritet të vijnë mundësi të jashtëzakonshme për të filluar një lidhje pasionante. Tregohuni sa më të hapur! Klima yjore do favorizoje edhe financat.

Binjakët

Ditë me ulje dhe ngritje kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Do debatoni shpesh me partnerin/en dhe nuk do bini dakord për shumë gjera. Beqarët do ngurrojnë të fillojnë një lidhje me personin që ka kohë që i josh sepse do kenë frikë nga zhgënjimet. Që financat mos të jenë problematike duhet të bëni një riorganizim të buxhetit.

Gaforrja

Mos u shqetësoni aspak sot për mbarëvajtjen e jetës suaj në çift sepse do jenë yjet që do kujdesen për ju. Gjithçka do shkojë më së miri dhe do dashuroheni në pafundësi. Beqarët do tërhiqen mjaft nga një person që do takojnë rastësisht në zyrën e një mikeshe. Financat do jenë më të mira sesa e kishit parashikuar.

Luani

Ditë mjaft e animuar kjo e sotmja për të dashuruarit. Partneri/ja do mendojë gjatë gjithë kohës t’iu bëjë të ndiheni të vlerësuar dhe do ua shprehë çdo gjë që mendoni. Beqarët do kenë një takim të rëndësishëm të cilin nuk duhet ta humbin për asnjë lloj arsyeje. Ekuilibri financiar do jetë i garantuar, kështu që në këtë plan nuk do keni asgjë për çfarë të qaheni.

Virgjeresha

Jeta sentimentale e çifteve do vijë duke u përmirësuar gjatë kësaj dite. Komunikimi dhe bashkëpunimi me partnerin/en do shtohet edhe më tepër. Edhe për beqarët priten surpriza shumë të këndshme. Përfitoni nga të gjitha ftesat që do iu bëhen. Në planin financiar nuk duhet të ndërmerrni rreziqe të mëdha edhe nëse situata do jetë tërësisht e qëndrueshme.

Peshorja

Marrëdhënia në çift do jetë shumë e qëndrueshme gjatë kësaj dite dhe nuk ka për të ndodhur asgjë që ju nuk e dëshironi. Ata që kanë më shume se dy vite së bashku do mendojnë të krijojnë një familje të re. Beqarët do joshin shumë persona dhe njeri do jetë ai që do iu përshtatet më shumë. Ne planin financiar do jeni të organizuar dhe nuk pritet asnjë problem.

Akrepi

Ditë e mirë kjo për të dashuruarit. Do ndani gjithçka me atë që keni në krah dhe do kaloni edhe momente entuziazmuese. Ata që janë me pushime do qëndrojnë më shumë kohë pranë njeri-tjetrit. Beqarët do jenë ende në kërkim të princit të kaltër, por mundësitë për ta gjetur sot atë janë të pakta. Në planin financiar nuk do ketë probleme sepse do dini mirë sa të shpenzoni.

Shigjetari

Do e rigjeni entuziazmin dhe ngrohtësinë që keni kërkuar gjithë kësaj kohe në jetën tuaj në çift dhe do ndiheni të plotësuar më në fund. Partneri/ja do mundohet në çdo çast t’ua bëjë qejfin. Beqarët do ndihmohen nga Saturni dhe nga Marsi të gjejnë personin e duhur. Në planin financiar do jetë ditë me fat dhe përmirësime të ndjeshme.

Bricjapi

Debatet me partnerin/en do jenë të pakta gjatë kësaj dite dhe do flisni më qetësisht me të. Disa mund të bien në kompromis për diçka dhe të sigurojnë edhe një të ardhme të ndritur së bashku. Beqarët do ndihen të dashuruar pas dikujt, por do e kenë të vështirë t’ia shprehin atij këtë. Nëse doni që financat të jenë të mira, mos shpenzoni pa u menduar.

Ujori

Nuk do jeni të qëndrueshëm në lidhjen që keni sot dhe do shihni sa andej këndej për ndonjë person interesant. Kujdes, nëse partneri/ja kupton diçka do shkatërroni gjithë atë që keni ndërtuar deri më sot. Ditë delikate kjo edhe për beqarët. Më mirë qëndroni edhe sot vetëm. Problemet financiare që keni pasur do fillojnë të zgjidhen një nga një.

Peshqit

Dita e sotme do jetë paksa e ndërlikuar për çiftet. Nuk iu pëlqen aspak kur partneri/ja iu jep urdhra dhe sot kjo do sjellë debate pa fund. Disa mund të marrin edhe vendime të prera. Beqarët do kenë një ditë tërësisht ndryshe dhe do e gjejnë personin që aq shumë kanë kërkuar. Në planin financiar do jeni të detyruar të ulni shpenzimet në mënyrë që situata të stabilizohet.