BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep fonde për shtesë personeli të BKH dhe këshilltarë ligjorë që do asistojnë prokurorët në luftën kundër korrupsionit

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep
x
BREAKING NEWS

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e zezë” e kompanisë, tërhiqen nga 600 milionë euro investime pa asnjë pikë nafte, bie propaganda e fondit 500 milionë euro të pensioneve të kryeministrit

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë pazare me qeverinë në Shqipëri, “Freedom House” jep alarmin, prania e korrupsionit, tentativat e vazhdueshme të Berishës për të destabilizuar vendin dhe sabotuar SPAK shqetësuese, zbardhet raporti ...

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në 2025 nuk do të jetë më kryeministër dhe po fituan socialistët me vota, ja rreziku që e pret

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po bëhet “kurban” i tij, çifti në krizë të thellë pas fundosjes nga SPAK

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po
x
BREAKING NEWS

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe nënës së saj që vuri në lëvizje SPAK, i gjithë burimi i pasurisë përrallorë të familjes “Meta” i ka tek dhurimi i 500 m2 tokë dhe kursimi i 5 milionë lekëve, pallati dhe vila e tyre “mbinë si me ...

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe
x

Lifestyle

Horoskopi ditor për nesër, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Horoskopi ditor për nesër, ja çfarë kanë parashikuar

Dashi

Stresi që keni përjetuar së fundmi, nuk do ju lërë të qetë as gjatë kësaj të mërkure, sidomos në vendin e punës. Megjithatë duhet të jeni të vendosur të bëni përgatitjet lidhur me projekte të rëndësishme.

Demi

Duhet të jeni të gatshëm për tu përballur me disa diskutime të shtyra prej kohësh në dashuri dhe në familje. Mundohuni që të mos përfshiheni në një sjelle me shumë polemika.

Binjakët

Kjo do të jetë një ditë e sukseseve të mëdha për çështjet e biznesit dhe takimeve të reja. Nëse do të shfaqni anën tuaj më komunikuese do të arrini të mbyllni marrëveshje të rëndësishme, në mënyrën më të kënaqshme të mundshme.

Gaforrja

Gjatë kësaj të mërkure do të keni nevojë për të bërë më shumë qartësi mendore, me synim konkretizimin e objektivave tuaja gjatë kësaj vere. Në dashuri do të jeni disi të pavendosur dhe kjo gjë do të shkaktojë tensione. Mbrëmja është ideale për ta kaluar me familjen.

Luani

Duhet të mundoheni të punoni më shumë me karakterin tuaj shpërthyes. Jeni gjithmonë të gatshëm për tu ballafaquar me kolegët tuaj, por shpesh kjo sjellje do të rezultojnë tepër autoritare dhe e dëmshme.

Virgjëresha

Kjo ditë do të jetë shumë e rëndësishme për nisjen e projekteve të reja dhe për thellimin e një bashkëpunimi të frytshëm për karrierën. E mërkura do të ofrojë mundësi shumë të mira për të gjetur dashurinë, ndaj duhet të jeni më shumë kurajoz.

Peshorja

Këshillohet që të mos bini pre e tundimeve, sidomos nëse në raportin në çift po jetoni një periudhë të tensionuar. Mundohuni që të jeni më të sinqertë dhe të drejtpërdrejtë ndaj personit që dashuroni si dhe kërkoni një ballafaqim.

Akrepi

Dikush do vijë që t’iu kërkojë falje për sjelljen që ka bërë ndaj jush kohëve të fundit. Për shkak të natyrës tuaj, prireni që të mbani mëri, por një lajm i papritur do ju bëjë që të ndryshoni mendim. Kjo ditë do të jetë mjaft e suksesshme në sferën profesionale.

Shigjetari

Mos u nxitoni në marrjen e vendimeve, për shkak se mund të pendoheni më vonë, sidomos lidhur me çështjet e zemrës. Një raport miqësor mund të transformohet në diçka më të thellë, por duhet të jeni të gatshëm që të limitoheni në krenarinë tuaj.

Bricjapi

Kjo e mërkurë ju fton që të jeni më të kujdesshëm dhe më të fokusuar në menaxhimin dhe organizimin e aktiviteteve tuaja të biznesit. Marrëveshje të reja janë shumë të mundshme për t’u realizuar, por vetëm nëse do jeni të gatshëm për kompromis.

Ujori

Do të jeni totalisht të përhumbur në punë dhe kjo gjë mund të sjellë tensione në familje ose në raportin në çift. Mundohuni që ti masni fjalët dhe të shmangni debatet e kota. Mbrëmja do të ofrojë mundësi të mira për t’u relaksuar.

Peshqit

Merrni gjithë kohën që iu duhet për të mbyllur të gjitha çështjet e lëna pezull, për shkak se tashmë do të ndiheni gati ti jepni një shtysë të rëndësishme karrierës suaj. Në dashuri do të jeni më shumë romantik, por në të njëjtën kohë edhe xheloz.