BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep fonde për shtesë personeli të BKH dhe këshilltarë ligjorë që do asistojnë prokurorët në luftën kundër korrupsionit

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep
x
BREAKING NEWS

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e zezë” e kompanisë, tërhiqen nga 600 milionë euro investime pa asnjë pikë nafte, bie propaganda e fondit 500 milionë euro të pensioneve të kryeministrit

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë pazare me qeverinë në Shqipëri, “Freedom House” jep alarmin, prania e korrupsionit, tentativat e vazhdueshme të Berishës për të destabilizuar vendin dhe sabotuar SPAK shqetësuese, zbardhet raporti ...

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në 2025 nuk do të jetë më kryeministër dhe po fituan socialistët me vota, ja rreziku që e pret

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po bëhet “kurban” i tij, çifti në krizë të thellë pas fundosjes nga SPAK

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po
x
BREAKING NEWS

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe nënës së saj që vuri në lëvizje SPAK, i gjithë burimi i pasurisë përrallorë të familjes “Meta” i ka tek dhurimi i 500 m2 tokë dhe kursimi i 5 milionë lekëve, pallati dhe vila e tyre “mbinë si me ...

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe
x

Lifestyle

Horoskopi ditor për nesër, ja çfarë surprizash kanë parashikuar yjet për ju

Horoskopi ditor për nesër, ja çfarë surprizash kanë

Dashi

Kjo ditë ju sheh disi dembelë dhe të tërhequr. Megjithatë mundohuni të mos i lini pas dore gjërat tuaja më urgjente. Këshillohet që të përvishni mëngët, si mënyra e vetme për të arritur rezultate të vlefshme.

Demi

Duhet të merrni vendime të rëndësishme, të cilat iu fusin disi në krizë. Vlerësoni me qetësi çdo propozim që keni marrë së fundmi dhe më tej ndiqni instinktin tuaj. Në dashuri, nuk duhet të jeni xheloz.

Mundohuni ti kanalizoni siç duhen angazhimet tuaja, pasi së fundmi jeni shumë të stresuar dhe kjo për shkak të stilit të jetës shumë intensiv dhe të lodhshëm. Kjo është një ditë e rëndësishme për dashurinë, ndaj jini më kurajoz në raport me një person që pëlqeni.

Virgjëresha

Do të keni mundësi të mëdha për të rindezur ndjenjat dhe për të rigjetur paqen dhe harmoninë në raportet profesionale. Jini të gatshëm të dëgjoni të tjerët, pasi kjo ditë do të jetë e mbushur me takime shumë interesante.

Peshorja

Kjo do të jetë një ditë disi e rëndë nga pikëpamja profesionale dhe për këtë shkak ju do të jeni të lodhur dhe të ngarkuar. Megjithatë mundohuni që të mos përfshiheni nga ankthi dhe zhgënjimet në dashuri. Kjo e martë do të jetë interesante për të mbyllur çështje të rëndësishme.

Akrepi

Mundohuni që të jeni sa më pak agresiv edhe në momentet në të cilat keni të gjitha arsyet për t’iu përgjigjur provokimeve të të tjerëve. Vetëm me anë të diplomacisë do të arrini të fitoni betejat tuaja. Në dashuri parashikohen të reja interesante.

Shigjetari

Shmangni përfshirjen në aktivitete të reja, nëse nuk jeni totalisht të sigurtë për interesin tuaj. Kjo është një ditë e rëndësishme, për t’iu dhënë drejtimin e duhur disa raporteve ndërpersonale.

Bricjapi

Këshillohet që të jeni më të matur me shpenzimet, sidomos nëse jeni duke nisur projekte të reja të kushtueshme. Në dashuri, mundohuni që të shmangni polemikat.

Ujori

Kjo do të jetë një ditë e rëndësishme, gjatë së cilës do të kaloni kohë cilësore bashkë me familjen ose partnerin/en. Së fundmi keni qenë shumë të angazhuar në punë, aq sa keni lënë pas dore fushën e ndjenjave. Është një ditë mjaft e favorshme për të mbyllur çështje të rëndësishme.

Peshqit

Gjatë gjysmës së parë të së martës pritet të ketë risi interesante dhe transaksione të cilat duhen menaxhuar me kujdes. Këshillohet që në raportin në çift të mos jeni shumë impulsiv.