BREAKING NEWS

Edi Rama bën “mea culpa” dhe pranon "njollën në biografi" për etiketimin e mediave si kazanë, a po reflekton kryeministri për arrogancën e ekzagjeruar?

Edi Rama bën “mea culpa” dhe pranon "njollën në
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ja marrëveshja e pisët e Ramës, Metës e Berishës që është ende në fuqi, taktikat e tyre të kërcënimit me dosje, skema që po përdor kryeministri me ndërkombëtarët për të qëndruar në pushtet dhe dy goditjet e rënda që do të marrë ish-pre...

Kreshnik Spahiu: Ja marrëveshja e pisët e Ramës, Metës e
x
BREAKING NEWS

Kreu i Lëvizjes Bashkë, Arlind Qori: Ju tregoj recetën për të rrëzuar nga pushteti Edi Ramën dhe oligarkinë ekonomike që e mbështet, ja dosja që nëse hetohet siç duhet nga SPAK e çon kryeministrin pas hekurave, Meta-Berisha kokë e këmbë të zhytur në vj...

Kreu i Lëvizjes Bashkë, Arlind Qori: Ju tregoj recetën për
x
BREAKING NEWS

Ja dëshmitari kyç që i ka bërë “gropën” nga qelia Metës për aferën “CEZ-DIA”, SPAK ka sekuestruar celularët e Kryemadhit e fëmijëve të saj me biseda të vitit 2013-2015, pyeten 100 persona, nga të afërm, bashkëpunëtorë dhe mjekë, futet në skaner edhe vi...

Ja dëshmitari kyç që i ka bërë
x
BREAKING NEWS

Ministri i Financave, Ervin Mete: Ja çfarë duhet të dini për kategoritë që përfitojnë rritje page, detajet nga indeksimi i pensioneve dhe periudha kur do të shpërndahet bonusi, do të ketë paketë mbështetëse për shtresat në nevojë, ndihmë edhe për famil...

Ministri i Financave, Ervin Mete: Ja çfarë duhet të dini
x
BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh amerikan” në fytyrën e Sali Berishës, Ilir Metës dhe Edi Ramës, SHBA del në krah të Altin Dumanit, kërkon distancim të opozitës nga “non-grata” dhe jep mesazhin e fortë se keqqeverisja e korrupsioni duhen luftuar

Ja “grushti i madh amerikan” në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kontrata në duart e prokurorëve që po i bën “gropën” Ilir Metës dhe Monikës, roli i nënës së Kryemadhit dhe vëllait Drini që mori 360 milionë lekë nga SGS, 2 njerëzit që hapën dosjet e ish-presidentit në SPAK me kallëzimet që bënë nxjerrin faktet t...

Ja kontrata në duart e prokurorëve që po i bën
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta akuzon televizionin e Zenit se ka marrë urdhër t’i mbyllin dyert, Monika Kryemadhi sulmon bashkëshortin si shërbëtor të Edi Ramës

Ilir Meta akuzon televizionin e Zenit se ka marrë urdhër t’i
x

Lifestyle

Horoskopi javor/ Astrologe Meri Gjini paralajmëron këtë shenjë të horoskopit: Kini kujdes marrëdhëniet në familje

Horoskopi javor/ Astrologe Meri Gjini paralajmëron këtë

Astrologia Meri Gjini ishte mëngjesin e sotëm në një emision televiziv bëri parashikimin e Horoskopit për javën që sapo nisi.
E nisim javën me hënën të shigjetarët. Pjesa më e madhe e kohës këtë javë do jetë jashtë shtëpisë.

Kjo javë justifikon totalisht pranverën si nga entuziasmi dhe atmosfera.

Kjo javë duhet shfrytëzuar për të mbyllur detyrimet me pagesat, me bankat, me familjen, detyrimet e punës. Çdo gjë që është për tu përfunduar realizohet me sukses.
Është një javë shumë e mirë për studentët. Për çështjet studimore është shumë favorizuese.

Në datën 8-9-10, janë mometet e fundit tranzitore të hënës, duhet të jeni shumë tolerant në ambinein e punës.

Dashi
Zyra dhe detyrime! Një javë që ndihmon shumë çështjet zyrtare dhe detyrimet me bankat. është e pamundur që gjatë kësaj jave të mos merret një vendim. Është një vendim profesional që do të ngjyrosë muajin. Kanë patur tendencë për ndryshime rrënjësore në punë, nisur nga ky muaj do të kenë vendime konkrete. Biseda do jetë sot edhe nesër.

Demi
Kanë një tendencë për të sqaruar dhe diskutojnë shqetësime me miqtë, nga ana tjetër kanë një tendencë për të qenë të prerë. Gjatë kësaj jave do ishte mirë që çdo plan dhe vendim ta diskutojnë me miqtë dhe njerëz që i besojnë shumë. Ka tendencë për tu çorjentuar në ambientin e punës. Por gjatë marsit ka mundësi për të korigjuar. Faktori i të papriturës

Binjakët
Kujdes me çështjet e shtëpisë, ose çështje zyrtare në lidhje me shtëpinë ose familjarëve. E mërkura, e enjta dhe e premtja e nxjerr prioritet. E marta dhe e enjta ka surpriza të mira për binjakët.

Gaforrja
Me pikëpyetje në lidhje me partnerin që kanë zgjedhur në jetë. Këto pikpyetje do jenë të pranishme deri të mërkurën në mëngjes. Hëna te bricjapi do i bëjë të mundur që pavarësisht pikpyetjeve, emocionet që marrin nga personi që kanë përballë do të jetë me reagime shumë të bukura dhe të dashura.

Luani
Është humori që do përcaktojë rezultatin apo produktin e javës. ita e sotme dhe e nesërmja është shumë e rëndësishme për të mbaruar detyrimet, jashtë shtëpisë. Duhet të punojnë me veten, mënyrën e të ushqyerit. Këtë fillim pranvere do ta kenë me pak grindje.

Virgjëresha
E nisin javën me diskutime. Kemi të bëjmë me një trekëndësh shumë të bukur, në lidhje me çfarë kanë për të firmosur dhe me familjen. Marsi nuk është në pozicionin më të mirë të mundshëm, është në hyrje të vështirë, bën që duhet të tregoni kujdes në çështjet e punës. Gjysma e dytë e marsit sjell zhvillime të menjëhershme profesionale.

Peshorja
Ky mars te ujorët u shkon. E kanë një bazë të sigurt për çështjen e punës. Në mënyrën si rrjedh java duket sikur minimalisht, projektimi për muajin dhe vazhdimësinë është shumë herë më i mirë nga ajo që keni lënë pas. Sa më shumëi afrohemi pranverës aq më mirë ndihet peshorja. Përmirësimi ka nisur.

Akrepi
Kujdes me komunikimin. Nga sot duan ti bëjnë pushin kohës. Por janë në një fazë shumë pozitive dhe të mirë. Me pak kthjelltësi mendimi mund ti marrin maksimumin e mundshëm. U duhet qetësi, pasi duket sikur lodhja i prish planet në momentin e fundit. Kujdes në mënyrën si do menaxhoni shpenzimet sot edhe nesër.

Shigjetarët
Këtë javë i dedikohen qartësimit në çështjet personale. Çfarë ka të bëjë me boshtin personal do jetë prioritet, për çështjet e zemrës. E mërkura dhe e enjtja janë dy ditë shumë të mira për të marrë vendime të rëndëshishme.

Bricjapët
Do ta kenë hënën te vetja të mërkurën dhe të enjten. Janë dy dit që u jep mundësira për tu qartësuar për ekonominë e tyre. Është një fillim marsi i paqartë, por do të qartësohet shumë shpejt.

Ujorët
Xhepi i tyre do përckatojë mënyrën si do ndihem këtë javë. Çdo lëvizje hde veprim bëjeni me metër. Kanë plutonin te vetja, marsi do jetë në hyrjen katëkëndore në datën 9 që nxjerr prioritet reagimet. Kini shumë kujdes. Lind nevoja për ë diskutuar me njerëzit e afërt. Lini për një moment tjetër.

Peshqit
Duhet të zgjidhin çështjet e ujdive. Çështjet studimore dhe për firmosje do jenë shumë të favorizuara këto ditë. Peshqit kreativ ta shfrytëzojnë maksimalisht këtë periudhë. Kanë ndihmën maksimale të universit.