BREAKING NEWS

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët dhe drejtorët që kanë shërbyer si transportues të parave të tij dhe detajet nga biznesi i tij i fshehtë me lidhje në Indi ku 1 gur i bardhë bën 400 euro, Idajet Beqiri nxjerr të fshehtat trond...

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët
x
BREAKING NEWS

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën e PL, ja lista me emrat “VIP” që rrezikojnë prangat, nga falsifikimi i formularëve, te pastrim parave, Ilir Meta përjashton Monika Kryemadhin dhe të gjithë mbështetësit e saj në nivel drejtues...

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën
x
BREAKING NEWS

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll derën e kandidimit në zgjedhjet e 2025 zyrtarëve të korruptuar dhe atyre që kanë llogari të hapura me SPAK, kryeministri sfidon amerikanët dhe shpërthen në sulme e akuza ndaj Gjykatës Kushte...

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll
x
BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x

Lifestyle

Horoskopi për ditën e nesërme, ja çfarë parashikojnë yjet

Horoskopi për ditën e nesërme, ja çfarë

Dashi

Dite shume e paqëndrueshme kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do e keni me te lehte t’ia shprehni ndjenjat partnerit dhe do jeni me tolerante. Beqaret do jene sharmante dhe do bëjnë për vete shume persona. Do e kenë ata ne dore me pas te bëjnë zgjedhjen e duhur. Financat fatmirësisht do kenë përmirësime. Do jeni me te qete ne këtë sektor.

Demi

Me ne fund te gjitha konfliktet qe keni pasur ne jetën tuaj ne çift do gjejnë një zgjidhje. Partneri do iu mbaje me afër dhe do dëshirojë vetëm qe ju te ndiheni sa me mire. Çdo gjë tjetër është ne plan te dyte për te. Beqaret do kenë surpriza te mëdha dhe do ndihen për mrekulli. Me financat duhet te bëni me shume kujdes se kurrë sepse problemet qe mund te lindin do jene te mëdha.
Binjaket

Marsi, planeti i luftërave do krijoje një klime te tensionuar ne jetën tuaj ne çift. Nuk do i pranoni kollaj ato qe do iu thotë partneri sepse do dëshironi te dale e juaja. Kujdes! Beqaret do kërkojnë te pamundurën dhe dëshirat nuk do mund t’iu realizohen dot. Ne planin financiar nga ana tjetër do jeni me te kthjellet dhe do e dini mire çfarë hapash te hidhni.
Gaforrja

Gjerat nuk do ecin ashtu si ju dëshironi ne planin sentimental dhe kjo do iu brengose. Sidomos ata qe kane shume kohe bashke do e ndiejnë me se shumti nevojën për ndryshime rrënjësore. Beqaret do kenë takime te shumta, por nuk duhet te nxitohen për asnjë moment. Situata financiare do jene me pozitive se kohet e fundit. Do mund te kryeni edhe ndonjë shpenzim me tepër.

Luani

Dite rutine do jete kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Nuk pritet asnjë gjë e veçante dhe kjo do iu trishtoje paksa. Beqaret nuk do kenë aspak dëshirë te fillojnë angazhime serioze edhe pse mundësitë nuk do mungojnë. Ne planin financiar do përballeni me te papritura aspak te këndshme. Gjithçka do vije si pasoje e menaxhimit te keq qe keni bere.
Virgjeresha

Sot do e kuptoni edhe me tepër se personi me te cilin po ndani jetën nuk ka te njëjtat shije kulturore me ju dhe kjo mund t’iu pengoje për te hedhur hapa me tej. Mendohuni mire çfarë doni te bëni. Beqaret duhet te tregohen me te sinqerte me veten dhe te mos bëjnë gjera për te cilat te pendohen. Për financat do jete një dite mjaft delikate. Kujdes me shpenzimet!

Peshorja

Do kaloni momente te paharrueshme gjate kësaj dite ne praninë e atij qe keni ne krah dhe kjo do iu beje te mendoni me tepër për një te ardhme me te. Beqaret do vazhdojnë te ëndërrojnë për princin e tyre te kaltër dhe do ndihen mire për këtë fakt. Ne fund te ditës ka gjasa qe t’iu plotësohen ëndrrat. Ne planin financiar merrni masa strikte qe te mos keni probleme.
Akrepi

Ata qe janë ne një lidhje do jene me te qarte pe rate qe duan dhe do flasin hapur me partnerin. Ai do i kuptoje dhe do i mbështesë ne çdo moment. Pritet një takim mbresëlënës sot për te gjithë ata qe janë vetëm dhe jete e tyre do ndryshoje rrënjësisht. Financat do jene goxha te mira për shkak te disa transaksioneve interesante qe do arrini te kryeni.
Shigjetari

Çdo gjë do shkoje me se miri gjate kësaj dite ndërmjet jush dhe atij qe keni ne krah. Respekti dhe toleranca do vazhdojnë te jene reciproke edhe gjate kësaj dite. Edhe beqaret do marrin bekimin e yjeve dhe çdo gjë do iu shkoje ashtu si duhet. Situata financiar do jete paksa me e mire sesa ka qene disa dite me pare. Shfrytëzojeni këtë mundësi për te kryer shpenzimet e nevojshme.

Bricjapi

Me bekimin e yjeve jeta juaj ne çift do jete edhe me harmonike gjate kësaj dite. Do kuptoheni me se miri me atë qe keni ne krah dhe nuk do i mbani mëri njeri-tjetrit për debatet qe keni pasur me pare. Beqaret do kenë një dite plot ngjyra dhe gëzim. Ne planin financiar ka rrezik t’iu mungoje realizmi dhe do kryeni shpenzime te jashtëzakonshme. Mund te keni goxha tronditje.

Ujori

Jeta juaj ne çift do jete e mrekullueshme gjate kësaj dite. Do e dashuroni jashtëzakonisht njeri-tjetrin dhe çdo gjë për ju do ece me se miri. Askush nuk do ua prishe dot atmosferën e ngrohte. Për beqaret do jete një dite stimuluese dhe e mbushur me surpriza. Shfrytëzojeni! Për financat nuk do jete dite shume e favorshme, por me pak maturi mund t’ia dilni mbanë.
Peshqit

Jeta juaj ne çift do merre një tjetër drejtim gjate kësaj dite edhe me te mire sesa ishte. Do flisni me lirisht me partnerin tuaj dhe do sqaroni çdo mosmarrëveshje qe keni pasur. Mbrëmja do jete emocionuese. Beqaret nuk do jene gati për te filluar një lidhje. Financat do shkojnë për mrekulli sepse fati do jete ne anën tuaj. Mund te bëni edhe ndonjë investim te rëndësishëm.