BREAKING NEWS

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri “gropën” në SPAK Ilir Metës, nga udhëtimet e luksit nëpër Evropë, shpenzimet për shërbime estetike, deri te bisedat në celularin e saj ku bëheshin pazare me ministra, drejtorë e biznesmenë, ish-pres...

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria që ka kaluar në emër të vjehrrës, kunatit dhe babait të tij, në fund do ia sekuestrojnë të gjitha paratë, personazhi që e denoncoi në SPAK zbardh informacionet e fundit nga hetimet...

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria
x
BREAKING NEWS

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për biletat e avionit dhe dietat jashtë vendit, nuk ekziston asnjë dokument për zv/kryeministren që provon takimet e saj zyrtare për të cilat janë bërë udhëtime ndërkombëtare

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për
x
BREAKING NEWS

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema korruptive që përdorën për të vjedhur fondet e bujqësisë, nga kontratat false, te aplikantët që paguan përqindje të lartë që të fitonin, ja si u grabitën paratë me kompanitë e konsulen...

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema
x
BREAKING NEWS

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës, prokurorët specialë janë në rrezik për shkak të pazarit Rama-Berisha, Lulzim Basha reagon ashpër dhe zbulon çfarë do bëjë nëse Gjykata e Lartë nuk vendos për vulën e PD para zgjedhjeve të 2025...

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës,
x
BREAKING NEWS

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor Ilir Meta për të shpëtuar nga arrestimi i SPAK njësoj siç ia hodhi paq me videon e Dritan Priftit

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor
x
BREAKING NEWS

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është bërë posaçërisht nga SPAK për të shkuar te Ilir Meta, shumë shpejt do të kemi komunikim akuze, ja pse ish-presidentit i janë mbyllur dyert e azilit, do ta sjellin si ‘pako postale’ në Shqipëri ...

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është
x
BREAKING NEWS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt postit të zv/kryeministrit dhe drejtuesit të qarkut të Tiranës, Gjiknuri largohet nga Elbasani, Blendi Çuçi shkon në Fier, ja çfarë pritet të ndodhë brenda PS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt
x

Lifestyle

Horoskopi për ditën e nesërme, ja çfarë parashikojnë yjet për ju

Horoskopi për ditën e nesërme, ja çfarë

Dashi

Një ditë e mirë kjo e premte për të lindurit e Dashit. Sot juve do të dini se si t’i shprehni ndjenjat partnerit/es. Ajo që juve duhet të kni parasysh është të mos i fshihni ndjenjat dhe mendimet. Beqarëve do i ndodhin gjëra të rëndësishme të cilat do i ndryshojnë jetën. Lajme të mria për financat. Ato do jenë të ekuilibruara.

Demi

Ju keni qenë disi të pasigurt. Fjala ëhstë kryesisht për marrëdhënien tuaj në çift. Por, kjo ditë do t’ju japë një sens të ri sigurie që do t’ju pëlqejë shumë. Beqarët duhet të bëjnë ende durim për të gjetur njeriun e duhur. Në planin financiar tregoni kujdes me shpenzimet.

Binjakët

Keni disa probleme sentimentale por energjia juaj sot është e mjaftueshme për t’u përballur me to. Përqendrohuni sa më shumë të mundeni. Beqarët do jenë joshës, por sërish nuk do mund të gjejnë personin që po kërkojnë. Me shpenzimet tregohuni sa më të matur, ose do keni pasoja.

Gaforrja

Një ditë e mirë kjo e sotmja. Një ngarkesë emocionale do të rezultojë diçka shumë e bukur, pasi do t’ju kthejë emocionet e vjetra që kishit kohë pa i përjetuar me njeriun e zemrës. Beqarët do kenë dashuri me shikim të parë atëherë kur se presin ndaj kini besim. Lajme të këqija për financat. Keni shumë probleme.

Luani

Sot do të ndiheni të pasigurt dhe disi çuditshëm. Një ndjesi e panjohur po ju drithëron pa e kuptuar. Mos u frikësoni. Në këto çaste po përjetoni diçka të re me partnerin/en që se kishit provuar më parë. Beqarët më në fund do realizojnë një takim mbresëlënës. Në planin gjërat duken mirë.

Virgjëresha

Sot të lundurit e kësah shenje do të kalojnë një ditë të mrekullueshme me partnerin/en. Ju pëlqen të buzëqeshni dhe t’i bëni të tjerët të ndihen mirë. Vazhdoni kështu. Beqarët do kenë takime dhe aventura kalimtare asgjë më shumë. Financat në vështirësi.

Peshorja

Progresi do të jetë iluzioni juaj sot për ju të dashuruarit. Mos u mërzisni! Thjesht qetësohuni dhe pranoni se disa gjëra nuk mund t’i kontrolloni. Beqarët nuk do jenë ende gati të ndryshojnë statusin e tyre. Buxheti do jetë i mirë.

Akrepi

këtë ditë do të ndjeheni mjaft energjik. Madje, niveli juaj i energjisë është më i lartë se zakonisht, ndaj shtyjeni veten të bëni gjëra që nuk kishit menduar kurrë se do ia dilnit. Beqarët ka gjasa që të gjejnë sot personin e duhur. Financat do mbrohen nga Dielli dhe nuk do keni vështirësi.

Shigjetari

Ju ndjeni se jeni zhytur në monotoni sa i takon jetës në çift. Ndaj, mendoni disa gjëra të reja me partneren. Çfarë prisni, eksploroni kufijtë tuaj. Beqarët më në fund do fillojnë një histori të bukur dashurie. Financat do jenë të mira.

Bricjapi

Një ditë mjaft e mirë kjo e premte. Jeta juaj në çift po shkon më së miri. Jeni të lumtur me gjithçka që ju rrethon dhe nuk ngurroni t’ua tregoni të tjerëve. Beqarët duhet t’i pranojnë ftesat sepse vetëm kështu mund të ndryshojnë statusin. Financat do mbeten të mira.

Ujori

Një çështje jo shumë e rëndësishme po ju ngatërron mendimet dhe ndjenjat lidhur me partnerin/en. Kjo është një situatë e përkohshme e cila do të kalojë sa hap e mbyll sytë. Beqarët do kenë një ditë mbushur me takime mbresëlënëse. Financat do jenë të mira.

Peshqit

Një ditë me mjaft zhvillime pozitive në jetën në çift. Argëtimi do të jetë në thelb të veprimeve gjatë kësaj dite me partneren/in. Ajo që këshillohet është që ju të tregoheni sa më pozitiv me veprimet tuaja. Për beqarët nuk parashikohen ndryshime. Sa i takon financave, duhet një menaxhim më i mirë për të kaluar problemet.