BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x
BREAKING NEWS

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça eksportoi të dhënat e sistemit TIMS, Karamuço zbardh detajet e fundit, futen në lojë edhe amerikanët

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x

Lifestyle

Horoskopi për ditën e nesërme, ja çfarë surprizash kanë parashikuar shenjat e zodiakut për ju

Horoskopi për ditën e nesërme, ja çfarë surprizash

Dashi

Ruajtja e qetësisë në këtë moment nuk do të jetë e lehtë, sidomos nëse e keni gjetur veten të përfshirë në debate që nuk ju interesojnë. Megjithatë, mundohuni të mos tregoheni shumë agresiv në shprehjen e mendimeve tuaj. Kjo ditë do të jetë mjaft e favorshme në sektorin e dashurisë.

Demi

Ky nuk është momenti më produktiv për punën dhe kjo për shkak se do të jeni shumë të hutuar. Mundohuni që në dashuri të mos jeni shumë të ndrojtur, pasi në të kundërt rrezikoni që të humbni një mundësi të mirë për të rindezur ndjenjat.

Binjakët

Do të nisni një rrugëtim profesional shumë interesant, i cili do ju lejojë që të menaxhoni më mirë aftësitë tuaja. Në familje ka disa çështje që kërkojnë zgjidhje, por mos u përfshini shumë në polemika.

Gaforrja

Mos u ndjeni të detyruar që të kënaqni të gjitha pritshmëritë e të tjerëve, sidomos nëse shkojnë kundër parimeve tuaja. Jini më shumë kurajoz! E rëndësishme është që të tregoni se jeni në gjendje që të fitoni betejat tuaja me vendosmëri.

Luani

Kjo ditë këshillon që të mos përfshiheni nga ankthe të kota në vendin e punës. Kjo pasi i keni të gjitha kapacitetet për të kaluar çdo të papritur që do ju dalë përpara me sukses. Mundohuni që në dashuri të jeni më të kuptueshëm.

Virgjëresha

Do të hapet një fazë e rëndësishme për të eksperimentuar me karrierën tuaj. Mundohuni të jeni sa më kreativ dhe kurajoz dhe kjo gjë do ju lejojë që të përballoni më lehtësisht, të gjitha çështjet që ju trembin.

Peshorja

Kohëve të fundit do të jeni disi të hutuar dhe negativ, ndoshta për shkak të keqkuptimeve të vogla që keni pasur me partnerin/en. Jini sa më të kujdesshëm në menaxhimin e të ardhurave tuaja, para se të investoni.

Akrepi

Kjo e martë do të jetë mjaft e ngjeshur, por ju do të arrini të ndiheni krenarë për veten dhe gjithë sakrificat që keni bërë kohëve të fundit. Këshillohet të rivlerësoni më mirë raportet ndërpersonale.

Shigjetari

Nëse do të përballeni me keqkuptime në dashuri, duhet të jeni ju të parët që të gjeni kurajën dhe të hidhni një hap drejt pajtimit. Kjo gjë vlen, sidomos nëse partnerin/en, e keni lënë pas dore kohëve të fundit.

Bricjapi

Kjo ditë do ju gjejë disi të turbullt dhe në qendër të debateve. Mundohuni të silleni me sa më shumë diplomaci dhe profesionalizëm dhe kështu nuk do të bini në provokimet e të tjerëve. Në dashuri kjo e martë do të jetë e rëndësishme për të rigjetur harmoninë dhe bashkëpunimin.

Ujori

Do të riktheheni të jeni të fortë, të sigurtë në vete dhe kjo sjellje do të jetë e rëndësishme për të shfaqur veten para bashkëpunëtorët tuaj. Në sektorin e punës, pritet që të merrni konfirmime.

Peshqit

Mundohuni që të kujdeseni më shumë për shëndetin tuaj, pasi kjo ditë mund të mos jetë më e mira. Mund të përballeni me keqkuptime të vogla, të cilat duhen menaxhuar me shumë kujdes. Në punë, duhet të tregoheni më të vendosur.