BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x
BREAKING NEWS

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça eksportoi të dhënat e sistemit TIMS, Karamuço zbardh detajet e fundit, futen në lojë edhe amerikanët

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x

Lifestyle

Horoskopi për ditën e nesërme, ja çfarë surprizash kanë parashikuar shenjat e zodiakut për ju

Horoskopi për ditën e nesërme, ja çfarë surprizash

DASHI


Gjatë kësaj dite do ju rikthehet buzëqeshja sepse do jenë financat ato që do kenë përmirësime të mëdha.  Nëse keni një lidhje do i keni shumë të qarta mendimet dhe do dini si ta mbani partnerin përherë pas vetes. Të dy palët do jeni në humor dhe do dashuroheni pa dorashka. Edhe për ju beqarët mund të ndizet flaka e dashurisë. Do ju pushtojë një gëzim dhe hare e paparashikuar. Në punë do keni edhe disa vështirësi. Mund t'iu ikë një klient i rëndësishëm, por nuk duhet ta lëshoni veten. Financat do jenë të shkëlqyera dhe më të mira se kurrë.

Homehoroskopi
Horoskopi DITOR, për nesër e ENJTE 28 mars 2024
Horoskopi interesant27 March0
INTERESANTE

Kjo metodë shkakton humbje peshe prej 10 kg çdo 2 javë

Slim Fit
DASHI


Gjatë kësaj dite do ju rikthehet buzëqeshja sepse do jenë financat ato që do kenë përmirësime të mëdha.  Nëse keni një lidhje do i keni shumë të qarta mendimet dhe do dini si ta mbani partnerin përherë pas vetes. Të dy palët do jeni në humor dhe do dashuroheni pa dorashka. Edhe për ju beqarët mund të ndizet flaka e dashurisë. Do ju pushtojë një gëzim dhe hare e paparashikuar. Në punë do keni edhe disa vështirësi. Mund t'iu ikë një klient i rëndësishëm, por nuk duhet ta lëshoni veten. Financat do jenë të shkëlqyera dhe më të mira se kurrë.

 


shop.shpresa.al - BLI ONLINE
Rekomanduar nga boost.al
Dyson Airwarp eshte partneri juaj perfekt per te pasur floke te bukur, ne cdo kohe.


DEMI


Sot nuk do jeni shumë objektivë kur t'iu duhet të bëni zgjedhje dhe mundet të gaboni. Në disa momente do duhet ta lini veten më të lirë dhe të jetoni momentin. Nëse jeni në një lidhje do mendoni më shumë për ta bërë çdo moment sa më të bukur, por jo çdo gjë do jetë e lehtë. Partneri në disa momente do jetë i pabindur. Sipas Horoskopit, Nëse jeni beqar, mund të tërhiqni vëmendjen e dikujt që ju vlerëson për ëmbëlsinë dhe besnikërinë tuaj, por që mund t'ju sfidojë edhe me shqetësimin ose pavarësinë e tyre. Jeni një punëtor i palodhur dhe i besueshëm, por edhe kokëfortë dhe konservator. Ju pëlqen t'i bëni gjërat sipas mënyrës tuaj, por duhet të jeni të gatshëm të pranoni ndryshime ose gjëra të reja që ju vijnë. Mërkuri ju stimulon të jeni më kreativ dhe komunikues, ndërsa Afërdita tek peshqit ju favorizon në marrëdhëniet me kolegët apo klientët. Ju mund të merrni njohje ose shpërblime për përpjekjet tuaja. Financat nuk do jenë të këqija.


BINJAKËT


Me një komunikim të mirë, me durim dhe këmbëngulje do arrini gjithçka gjatë kësaj dite. Nëse jeni të dashuruar do kaloni vetëm momente të bukura dhe të mbushura me emocione. Partneri do ju mbajë në pëllëmbë të dorës dhe do ua shprehë ndjenjat pafundësisht. Ju beqarët po nuk i shprehët ndjenjat sot nuk keni për ta bërë dot më kurrë. Në punë do ju duhet më shumë durim nëse doni të arrini objektivat. Arti i komunikimit do ju ndihmojë për të arritur edhe më lart. Buxheti do jetë shumë herë më i mirë kështu që mund t'i lejoni vetes edhe ndonjë shpenzim më shumë se më parë.


GAFORRJA


Do jeni shumë të duruar sot dhe të gatshëm të dëgjoni çdo këshillë që do iu jepet. Nëse keni një lidhje mund të pranoni edhe disa gabime që nuk i keni bërë vetëm që marrëdhënia juaj të ndryshojë për mirë. Partneri nuk do jetë shumë në humor dhe pa menduar gjatë mund t'iu thotë gjëra të gabuara. Mos ja vini veshin e mos u mërzitni. Ju beqarët duhet të hapni zemrën, veshët dhe sytë sepse para do ju dalin mundësi të shkëlqyera. Në punë do jeni praktikë dhe shumë të kujdesshëm me çdo hap.  Buxheti do jetë i mirë dhe mund të përfitoni për të hequr disa para mënjanë.

LUANI


Dinamizmi dhe kur-ajoja do ju shoqërojë gjate gjithë kohës sot. Ju të dashuruarit do jeni shumë të dashur me atë që keni në krah dhe do mendoni të bëni dhe surpriza për ta mbajtur zgjuar pasionin. Premtimet e bëra do i mbani të dyja palët. Ju beqarët do zgjoheni nga gjumi letargjik ku kishit rënë dhe do ndiheni gati të provoni edhe aventura afatshkurtra. Në punë Jeni një shenjë ambicioze dhe kreative, që pëlqeni të tregohet dhe të arrijë rezultate. Ju keni shumë aftësi dhe talent, dhe mund të mbështeteni në mbështetjen e Jupiterit tek Demi, gjë që ju bën me fat dhe iniciativë. Mund të keni mundësi të rëndësishme ose prestigjioze pune, ose të vendosni të ndryshoni fusha ose të ndiqni pasionet tuaja. Pika juaj e dobët është krenaria: duhet të shmangni të qenit arrogant ose mendjemadh. Gjendja e financave nuk do jetë e keqe dhe nuk duhet të ankoheni.


VIRGJËRESHA


Urani do ju bëjë më të arsyeshëm gjatë kësaj dite dhe do reflektoni gjerë e gjatë para se të veproni. Në tërësi nuk do ketë të papritura të pakëndshme. Nëse jeni në një lidhje do i zgjidhni që në mëngjes mosmarrëveshjet e vogla dhe me pas do dashuroheni qetësisht me partnerin. Nëse jeni beqar, mund të tërhiqni vëmendjen e dikujt që ju vlerëson për inteligjencën dhe besnikërinë tuaj, por që mund t'ju sfidojë edhe me shqetësimin ose pavarësinë e tyre. Në punë në disa momente mund të irritoheni me disa kolegë dhe do shpërqendroheni, megjithatë kjo do zgjasë vetëm pak minuta. Paratë janë një mjet për ju për të garantuar sigurinë dhe mirëqenien tuaj, por edhe për të shprehur dashurinë dhe bujarinë tuaj ndaj njerëzve që doni. Ju jeni të mirë në menaxhimin e financave tuaja me maturi dhe mençuri, por duhet të jeni të kujdesshëm që të mos ndikoheni shumë nga emocionet apo frika. Saturni tek peshqit ju fton të jeni më racionalë dhe objektivë dhe të bëni zgjedhje të menduara dhe largpamëse.


PESHORJA


Duke u treguar të përulur dhe të qetë keni për të arritur fitore më të mëdha gjatë kësaj dite. Nëse jeni në një lidhje do e lini çdo gjë në dorë të partnerit dhe ai do e pëlqejë këtë fakt. Ne mbrëmje do mendojë t'iu surprizoje me dhurata dhe diçka tjetër që as nuk mund t'iu shkojë mendja. Nëse jeni beqarë, mund të ndjeni nevojën për të gjetur një person që ju vlerëson për atë që jeni dhe që ju ndihmon të përmirësoheni. Sipas Horoskopi.vip në punë mëngjesi do jetë paksa i mërzitur, por më pas Marsi do ju nxitë të ndryshoni strategji dhe të arrini ato që doni. Situata juaj financiare është e mirë dhe mund të përballoni disa shpenzime shtesë për shijet tuaja ose për njerëzit që ju pëlqejnë. Ju gjithashtu mund të merrni dhurata ose oferta nga njerëz të sjellshëm.