BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x
BREAKING NEWS

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça eksportoi të dhënat e sistemit TIMS, Karamuço zbardh detajet e fundit, futen në lojë edhe amerikanët

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x

Lifestyle

Horoskopi për ditën e nesërme, ja çfarë surprizash kanë parashikuar shenjat e zodiakut për ju

Horoskopi për ditën e nesërme, ja çfarë surprizash

Dashi

Do të përfshiheni në një projekt të ri, i cili do ju lejojë që të merri një rol më të madh. Jini të gatshëm për t’u përballuar me vështirësitë, pasi nuk do e keni të lehtë të gjeni dakordësinë me bashkëpunëtorët tuaj.

Demi

Kjo fazë është interesante në pikëpamje të ndryshme. Do të përfshiheni në eksperienca dhe takime të reja, por pavarësisht kësaj ndjeni se ju mungon diçka, gjë që ju bën të pakënaqur. Mos e lini pas dore fushën e ndjenjave.

Binjakët

Mundohuni të dëgjoni me më shumë vëmendje, sugjerimet e familjes ose të bashkëpunëtorëve tuaj, pasi do ju lejojnë që të merrni rezultate më të mira në vendin e punës. Gjatë kësaj dite do të jeni mjaft kokëfortë në dashuri.

Gaforrja

Kjo është një periudhë stresuese, por mundohuni që të mos përfshiheni nga paniku dhe ankthi, për shkak se duhet të nxirrni anën tuaj më pozitive. Në dashuri do të keni përplasje, për shkak se ka disa çështje që duhen riparë. Flisni hapur me partnerin.

Luani

Kjo ditë premton të jetë shumë e mirë sa i takon pikëpamjes emocionale. Jini më të sigurtë në veten tuaj dhe mos u druani përballë disa qortimeve më shumë në vendin e punës.

Virgjëresha

Do të jetë një ditë vendimtare për të dalë nga situatat e përpëlitjeve, ku jeni përfshirë së fundmi. Gjithsesi ka disa ndryshime që do të jenë të pashmangshme, ndaj jini të gatshëm të përshtateni, sidomos në sferën profesionale.

Peshorja

Ka disa transformime që ju bëjnë më të vetëdijshëm dhe të sigurtë në objektivat e rinj që doni të arrini, brenda fundit të vitit. Disa të papritura që do ju dalin, duhen përballuar me qetësinë dhe racionalitetin më të madh.

Akrepi

Parashikohen të reja të rëndësishme në sferën profesional, gjatë të cilave do të jeni protagonistë në një nismë të re stimuluese. Mos e lini pas dore trupin tuaj, sidomos nëse së fundmi keni qenë të tensionuar.

Shigjetari

Duhet të përkushtoheni më shumë në punë, sidomos nëse dikush po mundohet t’iu vendosë shkopinjtë në rrota. Në dashuri duhet të jeni më të guximshëm dhe kurajozë. Kjo e enjte, do të jetë mjaft e rëndësishme, për të shfaqur hapur ndjenjat tuaja.

Bricjapi

Mund të bëni intervista shumë interesante lidhur me vendin e punës. Këto testime do ju lejojnë që të mësoni strategji të reja, për t’u përdorur për projektet tuaja të ardhshme. Duhet të kërkoni zgjidhje alternative për të gjetur bashkëpunimin në dashuri.

Ujori

Do të arrini të përfundoni me sukses të madh, një projekt që ju ka vendosur prej kohësh në vështirësi. Do të ndiheni të kënaqur dhe të vlerësuar për gjithë sakrificat që keni bërë. Gjithsesi në dashuri, partneri/ja juaj mund t’iu akuzojë se e keni lënë pas dore. Mos e humbni durimin.

Peshqit

Kjo ditë do të jetë mjaft e qetë dhe relaksuese, kështu që mos e kini problem që të planifikoni aktivitete të reja. Jini më të gatshëm në dashuri, pasi ky është një moment i mirë për të organizuar edhe një arratisje të këndshme romantike.