BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Ja ku ndodhet lista me agjentë shqiptarë të UDB dhe KGB që mori me vete Bashkim Gazidede, pse Ilir Meta e Kryemadhi braktisën protestën e 20 shkurtit dhe arsyeja pse SPAK nuk po e çon pas hekurave Sali Berishën

Spartak Ngjela: Ja ku ndodhet lista me agjentë shqiptarë të UDB
x
BREAKING NEWS

Ja “bomba” që plasi Beqaj në SPAK për Ogerta Manastirliun, zbardhet “pika e errët” për të cilën po hetohet ish-ministrja, gazetarja nxjerr prapaskenat, brenda një muaji dosja e sterilizimit shkon në gjykatë

Ja “bomba” që plasi Beqaj në SPAK për Ogerta
x
BREAKING NEWS

SPAK skemë të re për të luftuar korrupsionin në nivele të larta, ja strategjia që agjentet e BKH do të ndjekin për të hetuar zyrtarët pas urdhrit të Ramës për të “bllokuar” dyert e zyrave dhe institucioneve

SPAK skemë të re për të luftuar korrupsionin në nivele
x
BREAKING NEWS

16 marsi reformë radikale e Edi Ramës në PS, ndryshime drejtuesish qarqesh dhe lëvizjesh të forta në qeveri pas thirrjes së Manastirliut në SPAK, Gonxhe “ylli në ngjitje” në Partinë Socialiste

16 marsi reformë radikale e Edi Ramës në PS, ndryshime
x
BREAKING NEWS

Aeroporti i Rinasit do të arrijë 10 milionë pasagjerë brenda tre vitesh, fluturime edhe në linjat transatlantike, flet drejtori i “TIA” dhe zbulon se “Kastrati Group” do të investojë 60 milione euro vetëm gjatë vitit 2024

Aeroporti i Rinasit do të arrijë 10 milionë pasagjerë brenda
x
BREAKING NEWS

Gati goditja surprizë ndaj zyrtarëve të korruptuar, SHBA sjell specialistët e OPTAD dhe prokurorët kroatë që arrestuan Sanaderin për të asistuar SPAK, një “peshk i madh” pritet të arrestohet

Gati goditja surprizë ndaj zyrtarëve të korruptuar, SHBA sjell
x
BREAKING NEWS

Edi Rama gati të braktisë qeverinë, nuk pranon mandat të katërt, ja arsyet pse kryeministri do largohet dhe kur do ta lërë postin

Edi Rama gati të braktisë qeverinë, nuk pranon mandat të
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri kallëzon në SPAK Ulsi Manjën, një prokuror dhe dy gjyqtarë, ja 3 veprat e rënda penale që kanë kryer, zbardhen detaje nga dosja, si po mbahet në burg pa ligj “tmerri i italianëve” 

Idajet Beqiri kallëzon në SPAK Ulsi Manjën, një prokuror dhe
x

Lifestyle

Horoskopi për ditën e sotme, ja çfarë kanë parashikuar yjet

Horoskopi për ditën e sotme, ja çfarë kanë

Dashi


Ju jeni në një pozicion fantastik për të ecur përpara në lidhje me karrierën tuaj. Nëse ndiheni sikur puna juaj aktuale nuk ju kënaq plotësisht, mos hezitoni të hiqni dorë dhe të kaloni në diçka tjetër. Ju pret një mundësi shumë më emocionuese.

Demi

Ju do të kaloni pjesën më të madhe të ditës duke shuar zjarret përreth jush në vend që të përqendroheni në punën tuaj. Të gjithë duket se po grinden dhe si paqebërës, është e natyrshme që ju të luani rolin e diplomatit. Përqafoni me krenari këtë rol.

Binjakët


Jeni në një pozicion të mirë për të bërë lëvizje të mëdha në lidhje me karrierën tuaj sot. Do të zbuloni se njerëzit rreth jush po ju mbështesin më shumë ëndrrat tuaja, ndaj mos hezitoni të keni ëndërra të mëdha. Do të keni sukses.

Gaforrja

Mos lejoni që konflikti mes jush dhe një kolegu të ju gjymtojë për pjesën tjetër të ditës. Përveç kësaj, mos u bëni shtytës ndaj qasjes së pamatur të atij personi. Merrni kohë për të mbledhur veten dhe për t’u ripërqendruar në të vërtetën e çështjes.

Luani

Vishni kostumin tuaj të blinduar midis mjeteve të tjera të punës sot. Eprorët mund të jenë tepër të ashpër në vlerësimin e performancës suaj, ndaj përgatituni. Mundohuni të mos merrni asgjë personalisht dhe mbani mend se kjo është vetëm një punë – mund të largoheni kur të doni.

Virgjëresha

Qasja e papjekur e punës e dikujt ka të ngjarë t’ju shkaktojë konfuzion. Zemërimi po fryn nga brenda jush dhe nëse nuk jeni të kujdesshëm, ka të ngjarë të sulmoheni në një mënyrë që mund të trembë njerëzit me të cilët komunikoni. Mundohuni të jeni më të durueshëm.Peshorja

Mos jini shumë të ngadaltë sot – shefi juaj po ju monitoron. Nxisni ritmin e punës tuaj ose përndryshe do të mbeteni pas. Sado e pakëndshme që mund të duket, mos kini frikë të ndërmerrni disa rreziqe. Kërcimet me besim që bëni sot me siguri do të shpërblehen.

Akrepi

Ju mund të planifikoni gjithçka që dëshironi dhe të bëni një skenar të paparashikuar për çdo mundësi që ekziston, por nëse nuk e bëni kurrë atë hapin e parë përpara, nuk do t’i arrini kurrë qëllimet tuaja. Kjo është një ditë e mirë për të lëvizur dhe për ta kthyer planin tuaj në veprim.

Shigjetari

Jeni të pathyeshëm sot, ndaj shfrytëzojeni këtë periudhë me energji të lartë në avantazhin tuaj. Ju mund të arrini shumë thjesht duke akorduar besimin tuaj të mrekullueshëm dhe personalitetin e bollshëm. Kjo është një kohë e mirë për të paraqitur një plan të ri ose për të bërë një marrëveshje.

Bricjapi

Mos ngurroni të shprehni mendimin tuaj sot, por bëni kujdes. Fjalët tuaja mund të kufizohen me abuzim verbal nëse nuk jeni të kujdesshëm. Të tjerët janë tepër agresivë sot, por kjo nuk do të thotë që ju duhet të luani së bashku. Merre me qetësi.

Ujori

Ritmi i nxituar i atyre që ju rrethojnë mund t’ju bëjë të ndiheni të nxituar në një farë mënyre. Mos vraponi për të kapur hapin ose mund të përfundoni duke rënë me fytyrë. Shkoni me ritmin tuaj në vend që të përfshiheni në furinë e krijuar nga të tjerët.

Peshqit

Juve ju është dhënë drita jeshile kozmike sot për të ecur përpara me diçka për të cilën keni hezituar. Nuk ka kohë si e tashmja, ndaj përfitoni nga kjo mundësi dhe shkoni për të! Me një qëndrim të sigurt, nuk mund të dështoni.