BREAKING NEWS

Pakti për emigrantët/ Reagojnë media italiane: Engjëll Agaçi, njeriu kyç në marrëveshjen Shqipëri-Itali, një ish-avokat i...

Pakti për emigrantët/ Reagojnë media italiane: Engjëll
x
BREAKING NEWS

Edi Rama bën “mea culpa” dhe pranon "njollën në biografi" për etiketimin e mediave si kazanë, a po reflekton kryeministri për arrogancën e ekzagjeruar?

Edi Rama bën “mea culpa” dhe pranon "njollën në
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ja marrëveshja e pisët e Ramës, Metës e Berishës që është ende në fuqi, taktikat e tyre të kërcënimit me dosje, skema që po përdor kryeministri me ndërkombëtarët për të qëndruar në pushtet dhe dy goditjet e rënda që do të marrë ish-pre...

Kreshnik Spahiu: Ja marrëveshja e pisët e Ramës, Metës e
x
BREAKING NEWS

Kreu i Lëvizjes Bashkë, Arlind Qori: Ju tregoj recetën për të rrëzuar nga pushteti Edi Ramën dhe oligarkinë ekonomike që e mbështet, ja dosja që nëse hetohet siç duhet nga SPAK e çon kryeministrin pas hekurave, Meta-Berisha kokë e këmbë të zhytur në vj...

Kreu i Lëvizjes Bashkë, Arlind Qori: Ju tregoj recetën për
x
BREAKING NEWS

Ja dëshmitari kyç që i ka bërë “gropën” nga qelia Metës për aferën “CEZ-DIA”, SPAK ka sekuestruar celularët e Kryemadhit e fëmijëve të saj me biseda të vitit 2013-2015, pyeten 100 persona, nga të afërm, bashkëpunëtorë dhe mjekë, futet në skaner edhe vi...

Ja dëshmitari kyç që i ka bërë
x
BREAKING NEWS

Ministri i Financave, Ervin Mete: Ja çfarë duhet të dini për kategoritë që përfitojnë rritje page, detajet nga indeksimi i pensioneve dhe periudha kur do të shpërndahet bonusi, do të ketë paketë mbështetëse për shtresat në nevojë, ndihmë edhe për famil...

Ministri i Financave, Ervin Mete: Ja çfarë duhet të dini
x
BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh amerikan” në fytyrën e Sali Berishës, Ilir Metës dhe Edi Ramës, SHBA del në krah të Altin Dumanit, kërkon distancim të opozitës nga “non-grata” dhe jep mesazhin e fortë se keqqeverisja e korrupsioni duhen luftuar

Ja “grushti i madh amerikan” në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kontrata në duart e prokurorëve që po i bën “gropën” Ilir Metës dhe Monikës, roli i nënës së Kryemadhit dhe vëllait Drini që mori 360 milionë lekë nga SGS, 2 njerëzit që hapën dosjet e ish-presidentit në SPAK me kallëzimet që bënë nxjerrin faktet t...

Ja kontrata në duart e prokurorëve që po i bën
x

Lifestyle

Horoskopi për ditën e sotme, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Horoskopi për ditën e sotme, ja çfarë kanë

Dashi

Kjo periudhë është ideale për dashurinë ndaj lëreni veten të lirë dhe shijoni gjithë bukurinë e emocioneve. Në punë ju vijnë mundësi të shkëlqyera, ju takon juve t'i shfrytëzoni sa më shumë dhe të mos mbeteni të papërgatitur.

Demi

Këtë ditë do ju duhet të tregoni pak durim sidomos në jetën private. Në punë, gjithçka po shkon mirë por kujdes që të mos bëni zgjedhje të rrezikshme.

Binjakët

Yjet ju favorizojnë në jetën sentimentale, por edhe në punë. Kini kujdes vetëm nëse keni ndonjë proces gjyqësor në pritje. Rrezikoni të bëni gabime dhe të paguani shtrenjtë për pasojat.


Gaforrja

Në këtë fund shkurti, vëmendja rikthehet në dashuri, për të përjetuar emocione. Në punë, do të ketë disa ndryshime deri në maj, por gjithçka do të shkojë aty ku duhet. Mos u mërzisni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

Luani

Hëna e kundërt ju shkakton njëfarë shqetësimi ndaj duhet të keni vëmendje maksimale. Në punë ka një dëshirë të madhe për të pasur sukses. Vazhdoni kështu.

Virgjëresha

Mos kini frikë nëse kohët e fundit ka pasur probleme në jetën sentimentale. Gjithçka është e zgjidhshme. Në punë duhet të bëni një rishikim të vogël dhe të kuptoni nëse jeni apo jo në rrugën e duhur. Nuk ka gabime që nuk mund të korrigjohen.

Peshorja

Gjatë kësaj dite do të arrini të zgjidhni të gjitha problemet tuaja në jetën sentimentale. Nëse jeni beqarë, mos e humbni shpresën dhe në punë përpiquni të kuptoni nëse keni nevojë për disa ndryshime.

Akrepi

Gjatë kësaj dite do të ndiheni pak të lodhur dhe të stresuar, por përpiquni t'i luftoni këto ndjesi. Mos lejoni që negativiteti t'ju rrëzojë.

Shigjetari

Ka ardhur koha për të përjetuar emocionet e dashurisë në maksimum, pa frikë. Në punë është koha për të fituar terrenin e humbur. Kohët e fundit keni shpenzuar përtej mundësive tuaja, ndaj duhet të kurseni pak nëse nuk doni ta gjeni veten në telashe.

Bricjapi

Ka ardhur koha për të bërë zgjedhje vendimtare për jetën tuaj. Shfrytëzojeni sa më shumë këtë moment pozitiv, por mbani mend se gjithçka fillon gjithmonë nga ju. Mos u mërzisni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

Ujori

Gjatë kësaj dite do të rilindin ndjenjat për beqarët, ndërsa te çiftet do të ndizet sërish pasioni. Lajme të mira vijnë në punë, shfrytëzojeni sa më shumë.

Peshqit

Në punë është më mirë të mos merrni vendime pa i menduar mirë, megjithatë është koha edhe për fillime të reja. Mos u nxitoni dhe do të shihni që shumë gjëra do të rregullohen ende pa e kuptuar.