BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x
BREAKING NEWS

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça eksportoi të dhënat e sistemit TIMS, Karamuço zbardh detajet e fundit, futen në lojë edhe amerikanët

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x

Lifestyle

Horoskopi për ditën e sotme, ja çfarë kanë rezervuar yjet për ju

Horoskopi për ditën e sotme, ja çfarë kanë rezervuar

Dashi
Mos lejoni që një mundësi e veçantë t’ju kalojë. Dikush do të thotë rastësisht diçka që mund të ngjall interesin tuaj. Mos lejoni që ky frymëzim të vdesë. Shënoni këtë ide, numrin e telefonit ose emrin e kontaktit. Kjo është një mundësi e mirë.

Demi
Plani juaj i hartuar mirë ka të ngjarë të tronditet sot nga dikush që ka një ndikim të madh tek ju. Mos kini frikë të integroni një ide ose koncept të ri në një mënyrë tradicionale për të bërë diçka. Duke vepruar kështu do të krijoni kombinimin fitues.

Binjaket
Anëtarët e ekipit me të cilët punoni do t’ju japin shtytjen që ju nevojitet sot për ta çuar punën tuaj në nivelin që duhet të jetë. Kërkoni këshilla nga të tjerët, por mos kini frikë të dilni vetë. Puna e pavarur do të jetë mjaft e dobishme për ju sot.

Gaforrja
Merrni shënime të kujdesshme sot. Nëse jeni në një takim virtual me shefin dhe/ose kolegët tuaj, mos kini frikë të nxirrni një fletë letre dhe një stilolaps. Jini të vëmendshëm. Do të diskutohen shumë detaje që nuk do të doni t’i harroni. Shkruajini ato.

Luani
Ju jeni në një pozicion fantastik për të dalë më vetë tani. Nëse keni menduar ndonjëherë të filloni biznesin tuaj, tani është koha e përkryer për të rikthyer topin. Elektronika dhe sipërmarrjet kreative të bazuara në internet janë më të favorizuara.

Virgjeresha
Ju mund të qortoheni sot sepse nuk i keni kushtuar vëmendje detajeve specifike që kërkonin shqyrtimin tuaj. Pranojini këto gabime kur lindin, në vend që të pretendoni se nuk kishit lidhje me to. Herën tjetër, kontrolloni punën tuaj më me kujdes.

Peshorja
Njerëz të tjerë do të jenë kritikë ndaj punës suaj sot, ndaj duhet të jeni edhe ju. Sigurohuni që t’i kontrolloni gjërat dy ose tre herë përpara se t’i paraqisni për shqyrtim ose përpara se të kaloni në projektin tjetër. Merrni kohën tuaj dhe bëni mirë punën në vend që të nxitoni.

Akrepi
Informacione të papritura do të vijnë nga një koleg sot. Kushtojini vëmendje kësaj gjëje të vogël të njohurive. Këshillat që merrni në punë tani do t’ju ndihmojnë jashtëzakonisht kur vendosni të kaloni në diçka të re ose të hapni krahët tuaj.

Shigjetari
Jini më konservatorë me paratë tuaja sot. Jini më të vetëdijshëm për atë që shpenzoni – veçanërisht në punë. Kursimet ditore si këto mund të fillojnë të vogla, por ato shtohen shpejt. Aspekti profesional paraqitet në formë.

Bricjapi
Stabiliteti emocional që ndjeni sot do të përhapet në hapësirën tuaj të punës dhe do të krijojë terrenin për marrëdhënie të mrekullueshme me të tjerët. Qëndrimi juaj do të thotë gjithçka, prandaj sigurohuni që të qëndroni pozitivë dhe të bazuar. Puna juaj do të jetë efikase dhe me ndikim.

Ujori
Ndryshimet e papritura në një projekt për të cilin keni punuar janë të nevojshme. Jini fleksibël. Ju do të duhet të integroni idetë e njerëzve të tjerë se si duhet të kryhet kjo detyrë. Besoni se ndryshimet e bëra do të jenë vërtet për të mirën. Bëje me kënaqësi.

Peshqit
Nëse keni pritur për një kohë të favorshme për të kërkuar një promovim ose një rritje page, tani është një moment i mirë për të bërë lëvizjen tuaj. Energjia po lëviz në favorin tuaj, prandaj përfitoni prej saj. Në dashuri do të keni fat.