BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x
BREAKING NEWS

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça eksportoi të dhënat e sistemit TIMS, Karamuço zbardh detajet e fundit, futen në lojë edhe amerikanët

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x

Lifestyle

Horoskopi për ditën e sotme, ja çfarë kanë rezervuar yjet për ju

Horoskopi për ditën e sotme, ja çfarë kanë rezervuar

Dashi
Organizoni hapësirën tuaj të punës sot. Në përgjithësi, do të jeni shumë më efikas nëse operoni në një hapësirë të rregullt, të rregulluar mirë dhe pa rrëmujë. Mos kini frikë të investoni kohën që duhet për të krijuar një mjedis më të mirë pune për veten tuaj.

Demi
Mos u mundoni të bëni gjithçka vetë sot. Do të zbuloni se mundësi të jashtëzakonshme ju vijnë kur të kërkoni mbështetjen dhe këshillat e të tjerëve. Shanset me fat do të lindin nga këto partneritete që do të rezultojnë të jenë jashtëzakonisht fitimprurëse.

Binjaket
Ju keni ide të shkëlqyera dhe fuqi pas tyre. Tani gjithçka që ju nevojitet është disiplina dhe baza për të manifestuar ëndrrat tuaja në këtë plan. Përdoreni këtë energji për të ndërmarrë hapat e rëndësishëm të nevojshëm për t’i realizuar këto ëndrra. Përqendrohuni, planifikoni dhe organizoni.

Gaforrja
Marrëdhëniet miqësore me të tjerët do t’ju sjellin më shumë fat dhe prosperitet sesa mund të mendoni. Jini të hapur ndaj njerëzve të rinj dhe ideve të reja në vend që të përpiqeni në mënyrë aktive t’i pengoni ata. Diçka do të vijë në rrugën tuaj sot që do të jetë mjaft fitimprurëse.

Luani
Idetë tuaja novatore ka të ngjarë të marrin një formë të re sot. Kushtojini vëmendje më të madhe mendimeve gjeniale që do t’ju vërshojnë nëpër kokë. Ju keni mundësinë të filloni diçka të madhe. Lëreni anën tuaj unike dhe inovative të shkëlqejë.

Virgjeresha
Ju nuk keni të njëjtat mendime si gjithë të tjerët. Sigurisht, ky është rasti për secilin prej nesh. Por ju duket se ndryshoni në mendime me njerëzit gjithnjë e më shumë. Ju mund të vendosni se është koha për të hartuar punën tuaj, ku i vetmi shef me të cilin nuk jeni dakord jeni ju!

Peshorja
Mos veproni shumë me nxitim sot në punë. Dëshira juaj për të ecur përpara mund t’ju bëjë të hidhni armën përpara se të jetë e përshtatshme për ju që ta bëni këtë. Jini të rezervuar dhe të kujdesshëm me veprimet tuaja. Mendoni gjërat deri në përfundim përpara se të vazhdoni.

Akrepi
Sot ju vjen një mundësi për para shtesë. Jini në vëzhgim për mundësitë e bonusit në anën tuaj. Kjo mundësi nuk është pjesë e rutinës suaj tipike, por sigurisht që ka potencialin të jetë mjaft fitimprurës. Sigurohuni që të mos ju ikë nga duart.

Shigjetari
Sigurohuni që të qëndroni të disiplinuar sot. Prirja juaj mund të jetë të dilni jashtë kontrollit kur një bashkëpunëtor vepron në një mënyrë që nuk është plotësisht përgjegjës. Zemërimi dhe agresioni mund të përshkojnë punën tuaj, por kjo nuk është arsye për të humbur qetësinë tuaj. Qendro i fokusuar.

Bricjapi
Një mundësi mund të duket shumë përtej mundësive tuaja sot, por nuk është kështu. Jeni shumë më afër se sa mendoni. Thjesht duhet të bëni rregullime të vogla në rrugën tuaj aktuale dhe mund të mirëpritni prosperitet të jashtëzakonshëm me krahë hapur.

Ujori
Një punëdhënës mund t’ju trajtojë jo mirë sot, por por mos u shkurajoni. Nuk ka asnjë arsye për të menduar keq për veten. Përdoreni këtë si një mundësi për ta bërë veten më të vlefshëm. Tregojini shefit ose mbikëqyrësit tuaj se jeni të gatshëm të ndryshoni për mirë.

Peshqit
Mundësitë e vogla kanë potencialin të kthehen në mundësi të mëdha sot, për sa kohë që ju jeni të gatshëm të bëni përkushtimin për t’i bërë ato të tilla. Merrni një ide të vogël dhe bëjeni atë më të madhe. Duke vepruar kështu, ju do të merrni një shumë të vogël parash dhe do të rritet.