BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x
BREAKING NEWS

Ja çfarë po ndodh me hetimet e “peshave të rënda” të politikës, Altin Dumani jep detajet për Berishën, Ramën e Veliajn, flet për policët në shërbim të krimit dhe kërcënimet ndaj prokurorëve specialë, në ndihmë të SPAK 32 skuadra të përbashkëta hetimore...

Ja çfarë po ndodh me hetimet e “peshave të
x
BREAKING NEWS

Trondit Myslim Murrizi, në përgjimet e “EncroChat” dhe “Sky” kanë rënë ministra dhe deputetë socialistë, Edi Rama gati t’i hedhë në “gojën” e SPAK për të shmangur rrëzimin nga pushteti, ja si ish-kreu i SHISH Visho Ajazi u përfshi në pazare me Saimir T...

Trondit Myslim Murrizi, në përgjimet e “EncroChat” dhe
x
BREAKING NEWS

KLP, kush do të zëvendësojë Alfred Ballën pas “bombës” së KPA, ja emri pretendent që ka mazhorancën e votave në Këshill

KLP, kush do të zëvendësojë Alfred Ballën pas
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në çetën e “Foltores”, ambicia e Argita Malltezit për t’u katapultuar në krye të partisë fut “zjarrin” brenda Rithemelimit, krahu i djathtë i Sali Berishës del hapur kundër vajzës së ish-kryeministrit

Plas sherri në çetën e “Foltores”, ambicia e Argita
x

Lifestyle

Horoskopi për ditën e sotme, ja çfarë kanë rezervuar yjet për ju

Horoskopi për ditën e sotme, ja çfarë kanë rezervuar

Dashi
Sot, mund ta gjeni duke u angazhuar në aktivitete që promovojnë mirëqenien dhe pamjen tuaj fizike. Nëse keni marrë para hua nga një i afërm, mund t’ju kërkohet t’i ktheni ato sot. Edhe pse kjo ditë mund të jetë e favorshme për ju, jini të kujdesshëm ndaj atyre që besoni se janë të besueshëm, pasi mund t’ju zhgënjejnë. Jeta juaj e dashurisë do të marrë një kthesë të bukur dhe mund të përjetoni ndjesinë e të qenit i dashuruar.
Demi
Një takim i rastësishëm me një mik të vjetër të dashur mund të rezultojë të jetë hapi kryesor në horizontin e kësaj dite. Është e mundur që një fqinj t’ju kërkojë hua sot. Bëni kujdes me natyrën tuaj impulsive, sepse ato mund të prishin shpejt ekuilibrin e jetës suaj romantike. Ndërmarrjet e përbashkëta mund të jenë problematike sot, duke shkaktuar më shumë vështirësi sesa zgjidhje.
Binjakët
Ndërsa vazhdoni ditën tuaj, është e mundur që të merrni pjesë në aktivitete që kontribuojnë në mirëqenien tuaj fizike. Çdo shqetësim që mund të keni pasur në lidhje me financat ka gjasa të lehtësohet sot, duke ju lënë një ndjenjë stabiliteti financiar. Etja juaj e pangopur për njohuri do t’ju bëjë të takoni njerëz të rinj dhe të zgjeroni rrethin tuaj shoqëror. Kur kaloni kohë me të dashurin tuaj, jini origjinal në pamjen dhe veprimet tuaja.
Gaforrja
Udhëtimet tuaja mund të rezultojnë të jenë një përvojë sfiduese dhe stresuese. Por mos u shqetësoni, pasi ata kanë shumë gjasa të japin një shpërblim të mirë financiar. Fatkeqësisht, marrëdhëniet tuaja romantike mund të vuajnë nga turbulenca të papritura sot. Partneri juaj mund të duket se i jep përparësi nevojave të familjes së tij mbi nevojat tuaja.
Luani
Natyra juaj dashamirëse do të sjellë lumturi të pamasë për ata që ju rrethojnë. Fatkeqësisht, gjendja juaj aktuale financiare nuk duket të jetë e favorshme, duke e bërë mjaft sfiduese për ju të kurseni para. Sigurohuni që të përfitoni nga çdo mundësi e re që ju vjen, pasi suksesi është i sigurt në aspektin profesional.
Virgjëresha
Është thelbësore të mbani nën kontroll emocionet tuaja. Mund të merrni një kompliment të këndshëm nga dikush sot. Nëse jeni duke kërkuar punë të re, ju sugjeroj të përfshiheni në punë që janë të natyrës krijuese. Edhe pse familja juaj do të ndajë shumë probleme me ju sot, ju do të mbeteni të zënë në botën tuaj.
Peshorja
Angazhimi në aktivitete krijuese do t’ju sjellë kënaqësi të madhe sot. Kjo është një ditë e favorshme për të investuar në artikuj që do të vlerësohen me kalimin e kohës. Rekomandohet të shmangni ndarjen e të dhënave personale me të njohurit e rastësishëm. Marrëdhënia juaj romantike do të jetë në qendër të vëmendjes.
Akrepi
Do të jeni në gjendje mjaft të mirë shëndetësore. Financat tuaja ka gjasa të shohin një përmirësim. Cilësitë e pafajshme dhe fëmijërore që zotëroni do të luajnë një rol jetësor në zgjidhjen e një çështjeje familjare. Megjithatë, kini kujdes me fjalët tuaja kur flisni me të dashurin, pasi ai mund të mërzitet nga diçka që ju thoni.
Shigjetari
Përqendroni energjinë tuaj në projektet e vetë-përmirësimit që do të lartësojnë qenien tuaj. Partneri juaj do t’ju befasojë me një gjest të bukur. Biznesmenët e kësaj shenje mund të korrin fitime të papritura. Kujdes nga disa persona rreth jush që mund të përpiqen të krijojnë përçarje në marrëdhëniet tuaja. Besojini instinkteve tuaja dhe mos ndiqni verbërisht këshillat e të tjerëve.
Bricjapi
Shmangni çdo aktivitet që mund t’ju mundojë si mendërisht ashtu edhe fizikisht. Sigurohuni që t’i kushtoni kohë të mjaftueshme familjes suaj, duke demonstruar se kujdeseni vërtet për ta. Partneri juaj do të jetë i ndjeshëm ndaj nevojave të familjes suaj.
Ujori
Ekziston mundësia që një familjar të ndërhyjë në jetën tuaj bashkëshortore sot, duke sjellë komplikacione, por ju dhe partneri juaj do ta trajtoni situatën me inteligjencë. Besnikëria e palëkundur dhe qëndrimi pozitiv i partnerit do t’ju sjellë padyshim gëzim në ditën tuaj. Këshillohet që të ktheni çdo borxh të papaguar sot, përpara se huadhënësi ta kërkojë atë.
Peshqit
Të tjerët mund të shprehin shqetësime në lidhje me prirjen tuaj për t’u kënaqur me një mënyrë jetese luksoze. Arritjet tuaja profesionale të së kaluarës mund t’ju sjellin vlerësime në punë, të cilat mund të kulmojnë me një promovim duke pasur parasysh performancën tuaj të shkëlqyer. Gjatë kësaj dite do të gjeni edhe mundësi t’i përkushtoheni familjes suaj.