BREAKING NEWS

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të ndodhi nga nënkryetarët deri te emërimet e mbështetësve që janë në pozicionin e anëtarëve të Kryesisë

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO, Samiti për Ukrainën nuk ishte reklamë për kryeministrin, ja plani amerikan që po thuret në fshehtësi të plotë për Shqipërinë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO,
x
BREAKING NEWS

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit dhe rrëfen të pathënat e 20 shkurtit 1991: Ja mashtrimet e Sali Berishës, bustin e Enver Hoxhës e bëri vetë gati për ta rrëzuar diktatura

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit
x
BREAKING NEWS

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner pasuritë e tij, udhëtimet, shtëpitë dhe dyshimet për llogari të fshehura bankare në Maltë, ja aferat që mund të fundosin deputetin, nga abuzimet në projektin e rrugës Tiranë-Elbasan, te dosja e ...

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit në shtëpi, “zbret” në terren dhe kërkon të marrë kreun e opozitës

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit
x
BREAKING NEWS

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment Bardhit, kodet e tyre mafioze për të kërcënuar njëri-tjetrin, lidhjet me oligarkët, prapaskenat e akuzave të fshirjes së serverëve në “21 janar” dhe detajet nga lufta e madhe që ka plasur për ...

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që mund të shpëtojë Sali Berishën nga ‘arresti në shtëpi’ dhe rasti i vetëm kur mund t’i digjet mandati si deputet, pse ish-kryeministri mund t'ia hedhë paq nëse hetohet dosja e ‘21 Janarit’...

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të mbuluar krimin e 21 Janarit 2011, skema për t’ia faturuar vrasjet opozitës, sajesa e plagëve nga afër dhe shpërblimi që iu dha gardistëve, gati të çojmë në SPAK një video që nuk e ka parë Prokuro...

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të
x

Lifestyle

Horoskopi për ditën e sotme, ja çfarë parashikojnë yjet

Horoskopi për ditën e sotme, ja çfarë parashikojnë

Dashi
Zhgënjimi i kohëve të fundit me çështjet e karrierës ka të ngjarë të lehtësohet sot pasi fillon një cikël i ri planetar katër-javor. Edhe pse marrëdhëniet e përgjithshme me të tjerët mund të mos jenë ende aq të forta sa do të dëshironit të ishin, në përgjithësi po përparoni.


Demi
Gjatë katër javëve të ardhshme, mund të prisni që çështjet e karrierës të vijnë në një pikë kthese kritike. Planet që keni vënë në lëvizje rreth gjashtë muaj më parë po realizohen, për mirë ose për keq. Tani është koha për të vlerësuar situatën dhe për t’u përshtatur.

Binjaket
Bollëku i përgjithshëm dhe shtytja përpara që ndjetë gjatë katër javëve të fundit zhvendoset në një drejtim të ri sot, duke shënuar fillimin e një faze të re katër-javore në ciklin tonë vjetor. Për ju, kjo do të thotë të ngadalësoni në vend që të shpejtoni. Bëhuni më llogaritës.

Gaforrja
Një ndryshim i jashtëzakonshëm planetar ndodh sot – duke vendosur skenën për katër javët e ardhshme. Për ju, ky ndryshim do të sjellë mundësi të jashtëzakonshme në botën e punës dhe karrierës. Natyra juaj praktike dhe e bazuar do të njihet dhe vlerësohet.

Luani
Mësimi juaj sot do të jetë ai që do t’ju lere jehonë gjatë katër javëve të ardhshme. Jini më të qëndrueshëm dhe konservator në qasjen tuaj në vend që të jeni të rastësishëm ose të pamatur. Edhe pse jeni adhurues i inovacionit, duhet të mësoni edhe të respektoni traditën.

Virgjeresha
Ritmi i përgjithshëm në punë do të ngadalësohet gjatë katër javëve të ardhshme, duke filluar nga sot. Kjo do t’ju japë më shumë kohë për të menduar dhe planifikuar, në vend që të ndiheni gjithmonë të nxituar dhe nën presion për të ecur përpara me gjërat para se të jeni gati për ta bërë këtë.

Peshorja
Tani është koha për të filluar fazën tjetër të një plani që ka nisur së fundmi. Në fillim keni qenë në fazën e pionierit, ndërsa tani jeni në fazën e kërkimit. Katër javët e ardhshme janë një kohë që ju të mblidhni të dhëna në vend që të lëvizni pamatur.

Akrepi
Ju jeni në një pikë fillestare kritike tani që do të bëhet më e dukshme për ju gjatë javëve të ardhshme. Mbyllni ciklet e vjetra dhe të vjetruara në mënyrë që të fillojnë të reja. Kjo është një kohë e rëndësishme për të reflektuar mbi veten dhe qëllimet tuaja.

Shigjetari
Ju filloni një fazë afatgjatë që tani, në të cilën është e rëndësishme të mbroni pasuritë dhe burimet që keni, në vend që të bëheni të pangopur dhe të dilni për të pushtuar më shumë. Merrni katër javët e ardhshme për të qenë më mirënjohës për atë që keni.

Bricjapi
Fërkimi që keni pasur me dikë ose ndonjë organizatë gjatë katër javëve të fundit po shuhet. Marrëdhëniet tuaja do të kalojnë në një mënyrë më neutrale dhe të ndjeshme, duke lejuar një komunikim shumë më të qartë mes jush. Rritja është afër.

Ujori
Ju do të duhet të ndryshoni marshin në mënyrë që të punoni me energjinë në vend që të punoni kundër saj. Sot fillon një fazë katërjavore në të cilën është e rëndësishme që të jeni më të kujdesshëm dhe të rezervuar. Koha për lëvizje të rrezikshme dhe braktisje të pamatur tani për tani ka mbaruar.

Peshqit
Një ndryshim i madh planetar ndodh sot që do të vendosë tonin për katër javët e ardhshme. Ju mund të jeni mjaft të sigurt se ky ndryshim do të jetë për mirë. Vitaliteti juaj është i fortë dhe besimi juaj është rritur. Do të bëni përparime të mëdha në karrierën tuaj.