BREAKING NEWS

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët dhe drejtorët që kanë shërbyer si transportues të parave të tij dhe detajet nga biznesi i tij i fshehtë me lidhje në Indi ku 1 gur i bardhë bën 400 euro, Idajet Beqiri nxjerr të fshehtat trond...

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët
x
BREAKING NEWS

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën e PL, ja lista me emrat “VIP” që rrezikojnë prangat, nga falsifikimi i formularëve, te pastrim parave, Ilir Meta përjashton Monika Kryemadhin dhe të gjithë mbështetësit e saj në nivel drejtues...

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën
x
BREAKING NEWS

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll derën e kandidimit në zgjedhjet e 2025 zyrtarëve të korruptuar dhe atyre që kanë llogari të hapura me SPAK, kryeministri sfidon amerikanët dhe shpërthen në sulme e akuza ndaj Gjykatës Kushte...

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll
x
BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x

Lifestyle

Horoskopi për ditën e sotme, ja çfarë parashikojnë yjet

Horoskopi për ditën e sotme, ja çfarë parashikojnë

Dashi
Do t’ju duhet pak kohë për të marrë veten. Mëngjesi do të jetë një humbje kohe. Do të dëshironit të kishit qëndruar në shtrat edhe katër orë të tjera. Dita nuk fillon për ju deri në pasdite. Jepini vetes një pushim deri atëherë.


Demi
Dikush do t’ju godasë fort sot. Fjalët e tij ose të saj janë shumë më të ashpra sesa duhet. Me shumë mundësi, ky person thjesht po përpiqet t’ju manipulojë në një farë mënyre. Mos u bëni viktimë e situatës. Sigurohuni që të qëndroni në këmbë.

Binjaket
Do të takoheni me një partner shumë të rëndësishëm. Kjo është mbështetja që ju keni kërkuar. Ky person është një dashamirës. Së bashku, të dy mund të bëni një magji që nuk mund ta kishit bërë kurrë duke punuar vetëm. Mendoni shumë.

Gaforrja
Mos u sill si personi që mendon se duhet të jesh për të kënaqur të tjerët. Bëhu vetvetja. Qasja juaj konservatore dhe praktike është pikërisht ajo që nevojitet në këtë moment në kohë. Njerëz të tjerë po hapen ndaj jush në mënyra të reja.

Luani
Përgjigja qëndron pikërisht përballë fytyrës suaj. Me shumë mundësi, nuk e keni pritur që përgjigja të jetë kaq e thjeshtë dhe kështu keni lënë pas dore ta shihni këtë si një zgjidhje të mundshme. Ju nuk keni nevojë të krijoni ndonjë skemë të egër për të zbuluar të vërtetën e thjeshtë.


Virgjeresha
Kjo është një ditë për të nxjerrë kokën nga retë dhe për të vendosur këmbët në tokë. Sigurisht që është kënaqësi të shpërfillësh realitetin për një kohë, por tani po filloni të paguani çmimin. Kujdesuni për biznesin në vend që të humbni në botën tuaj të fantazisë.

Peshorja
Shpërthimi i energjisë për të cilën keni shpresuar më në fund vjen – por ndoshta jo deri më vonë gjatë ditës. Gjatë mëngjesit do të ndiheni të freskët. Do të ndiheni të rilindur dhe gati për të përballuar sfidat e reja me shumë besim.

Akrepi
Idetë do të vijnë në kokën tuaj gjatë gjithë ditës. Telefoni do të bjerë dhe ju do të merrni shumë më tepër informacione se zakonisht. Ju jeni shumë i vlefshëm si një lojtar. Aspekti sentimental do të ecë mirë.

Shigjetari
Mbajeni gjuhën kur flisni me të tjerët. Njerëzit me të cilët komunikoni ka të ngjarë të kenë një këndvështrim shumë konservator. Mos i trembni me ndonjë ide të egër dhe të çmendur. Mos zbuloni shumë informacione menjëherë. Përdorni takt në çdo kohë.

Bricjapi
Mos u mundoni ta fshihni të vërtetën. Tendenca juaj është të përkulni faktet për të mbrojtur veten dhe të tjerët. Të bësh këtë vetëm do të shkaktojë dëm edhe më të madh në rrugë. Sigurohuni që të zbuloni të gjitha faktet në këtë moment. Ndershmëria është një temë kryesore për ju.

Ujori
Duhet të jeni të kujdesshëm me fjalët tuaja ose mund të kapeni në rrjetin tuaj. Do të tundoheni të manipuloni në një farë mënyre një situatë të caktuar. Rezistoji këtij tundimi. Përndryshe, të tjerët nuk do t’ju marrin seriozisht.

Peshqit
Kërkoni te njerëzit këshilla për një vegël teknike për të cilën nuk dini asgjë. Të shpenzosh orë të tëra duke kërkuar nëpër manual do të jetë humbje kohe. Drejtojuni të tjerëve për mbështetjen që po kërkoni. Përgjigja është më e lehtë se sa mendoni.